חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

חנות מוצרי טבע ובריאות

פורמולות תוספי תזונה חכמים ומוצרי בריאות מבית הצמחים של חגית

חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית שחף נמצאים תחת המותג הוותיק הצמחים של חגית. גאים להיות חנות מוצרי טבע איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. כאן תמצאו את פורמולות צמחי מרפא ותוספי תזונה חכמים וחדשניים הטובים ביותר הקיימים בתחום. זהו המקום בו הטבע פוגש את הידע. הצורך לחנות מוצרי טבע ובריאות של חגית נולד מתוך הצורך למצוא חלופות תזונתיות טבעיות נקיות ואיכותיות. הטעמים והתועלות התזונתיות הם ברמה גבוהה ביותר. מגוון המוצרים הרחב מגיע ממיטב היצרנים והמגדלים אשר נמצאו מתאימים ועונים לדרישות האיכות הקפדניות של חגית שחף. דרישות איכות אלו הן הערובה לאיכות תזונתית במיטבה.

חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

  • ייחודיות חדשנות ומצוינות מציבים את תוספי התזונה של חגית שחף כטובות ביותר בתחום תוספי התזונה. שילוב של ידע רב שנים, מחקרים חדשניים, פיתוח וייצור בטכנולוגיות מתקדמות ובתקני איכות ובטיחות גבוהים ביותר. זאת תחת בקרה ועמידה בכל תקני האיכות והייצור המחויבים ע"י משרד הבריאות. כל המרכיבים בתוספי התזונה כולל הכמוסה מתאית צמחית נושאים תו ללא הנדסה גנטית וכן תו VEGAN FRIENDLY המאשר כי המוצר מתאים לטבעונים ואין בו אף מרכיב מהחי. כל תוספי תזונה מבית הצמחים של חגית מיוצרים בגאווה בישראל ולכולם כשרות מהודרת.
  • בית הצמחים של חגית מחובר למאגרי מידע ומחקר חדשניים ועושה שימוש במרכיבים חדשניים הרבה לפני יצרנים אחרים. זהו יתרון עצום בעולם שבו צרכנים, משווקים ויצרנים מחפשים חדשנות יעילות ובטיחות.
  • טכנולוגיות ייצור חדשניות מאפשרות ריכוז גבוה המאפשר לסוגי מרכיבים רבים בכל כמוסה ובכך יוצרים תוסף אחד שווה ערך בתכולתו למספר תוספי תזונה יחד. אלפי לקוחות מרוצים ומתמידים, בתי מרקחת, חנויות טבע, ומטפלים הם ההוכחה מנצחת. את ניתן כמובן לרכוש תוספי תזונה אונליין ובמקביל גם לקבל ייעוץ טלפוני מקצועי המותאם אישית לצרכי הלקוח.
  • לאור הצרכים המתרבים של הלקוחות והמטופלים הוגדל מגוון המוצרים לקטגוריות נוספות. פורמולות טיפוליות חדשניות ופורצות דרך מבוססות ריכוז עוצמתי של צמחים באישור משרד הבריאות. תוספי תזונה איכותיים ובטוחים לשימוש. מוצרי טואלטיקה, קוסמטיקה, טיפוח, מוצרים לבריאות הפה והשיניים. מוצרים ניקוי לבית בטוחים לשימוש שאינם מזיקים לסביבה ולמשתמשים, תוספי תזונה איכותיים המותאמים לספורטאים.  ארומתרפיה, מוצרי כוורת איכותיים, שמני זית באיכות כתית מעולה.
  • ספרים, מוצרי הבריאות שלי הם שפע מוצרי גורן, תבלינים איכותיים, סוגי אורז ייחודיים ואיכותיים, קטניות.
  • חליטות צמחים מהטבע איכותיות וטעימות. גרנולה, פולן דבורים, פינוקי בריאות ועוד.

כל המוצרים  נבחנו בקפדנות ורק אלו שנמצאו מתאימים לתקני איכות מחמירים מבחינת התכולה, ניקיון מחומרים זרים ומזהמים. עמידה בתקני בריאות הציבור וכמובן מוצרים טעימים. תעריפי משלוחים שלנו נוחים לכל רכישה.

חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית נותנים טעם לבריאות

* ניתן לבצע הזמנה גם באמצעות WhatsApp

0507937760

עוד קטגוריות

חנות תוספי תזונהתוספי תזונה מומלציםתוספי תזונה וייעוץ מקצועי,  חנות תוספי תזונה אונלייןחנות תוספי תל אביבתוספי תזונה

הויטמינים של חגית עובדים בצורה יעילה איכותיים מאוד והשרות של חגית מקצועי מאוד ואיכותי
אבי קדמי
אבי קדמי
10:47 19 Jan 21
בגלל המקצועיות.
בגלל הניסיון.
בגלל האיכות.
וגם בגלל השירות
(-:
Mikiy Porat
Mikiy Porat
18:47 12 Oct 20
איזה כיף שיש מקצוענים כמו חגית!
אני ממליץ על התוספי תזונה נבחרות שהיא מציעה .
אריק סלע
אריק סלע
19:41 13 Feb 20
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב ברפואה סינית. חשוב לי גם להגיד שהשירות שהיא נותנת הוא נפלא. 👍
Denis Tseitlin
Denis Tseitlin
15:31 18 Jan 20
לחגית יש מוצרים מעולים, ממוקדים ויעילים! - במיוחד התחברתי תוספי התזונה החכמים . https://www.hagits.com/product-category/%d7%aa%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%99-%d7%aa%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%97%d7%9b%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%99%d7%99%d7%97%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%a6%d7%9e%d7%97/
Uri Vered
Uri Vered
10:16 08 Dec 19
חגית שחף אדם נפלא, גם כמטפלת היא מצויינת אם ברפואה סינית ואם בשיטות אחרות שהיא שולטת בהן.
חגית שחף בעלת ידע עצום בכל תחומי הרפואה (גם קונבנציונלית וגם משלימה), גם הפורמולות שהיא מייצרת מאוד אפקטיביות, באופן אישי אני מסתייעת בה רבות ובזכות כך זוכה לשמירה על בריאות טובה.
אני מטופלת על ידי תמרה, וצמחי המרפא של חגית החליפו בהצלחה רבה את הטיפול הקונבנציונלי בו הייתי מטופלת, תודה רבה בהערכה רבה!
Anat Aderet
Anat Aderet
09:50 16 Oct 19
שירות נפלא. אנשים מהממים.
Barak R. Shaked
Barak R. Shaked
12:46 05 Aug 19
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב בצמחים, רפואה משלימה בכלל ורפואה סינית. כמטפלת בעצמי ברפואה משלימה אני ממליצה מאוד על הפורמולות של חגית. הבן שלי הפסיק להרטיב אחרי שנים לאחר ששום דבר לא עזר, מטופלים עם בעיות אוטואימוניות, כאבים ובעיות הורמונליות חוו שינוי משמעותי לאחר לקיחת פורמולות של חגית.
תמרה גולדמן
תמרה גולדמן
15:05 24 Apr 19
חגית מקצועית ,עניינית,הגונה.פתרה בעיות רפואיות שלא נפתרו במשך שנים! בכל עת היא עוזרת, בכל בעיה קטנה וגדולה לקטנטנים,נוער ומבוגרים- לה הפתרונות.
ממליצה בחום על חגית פורצת דרך ,יש לה ראייה רחבה ומעמיקה בתחומה.
.
אתי ברקוביץ
אתי ברקוביץ
16:22 20 Mar 19
חגית עוזרת לכלב שלנו עם חרדות קשות עם שילוב מנצח של צמחי מרפא ושמן פסיפלורה.
ממליצה בחום ובאהבה כי היא יודעת מה היא עושה.
💙🙏🏼
Netta Koren
Netta Koren
18:49 26 Nov 18
הגעתי במצב לא טוב אם מדדים מעבר לסקלה תודה רבה על העזרה וטיפול הקשוב.
בזכותך אני מרגיש הרבה יותר טוב.
Ziv Barb
Ziv Barb
15:06 06 Aug 18
js_loader
Call Now Button