חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

Гербиотик

Капсулы с прополисом и растительными вытяжками для борьбы с воспалительными процессами

140

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 90 капсул

Гербиотик – пищевая добавка изготовлена на основе ингредиентов и растительных экстрактов, предназначенных для борьбы с факторами, вызывающими воспалительные процессы.

Содержит: прополис, концентрированные выжимки эхинацеи, астрагала, кошачьего когтя, лакрицы (солодки голой) и чеснок без запаха.

90 растительных капсул.

 

Гербиотик

Гербиотик Пищевая добавка изготовлена на основе ингредиентов и растительных экстрактов, предназначенных для борьбы с факторами, вызывающими воспалительные процессы. Растительные компоненты, образующие эту формулу, предназначены для укрепления иммунитета и повышения сопротивляемости организма, особенно у людей с ослабленной иммунной системой.

Содержит: прополис, концентрированные выжимки эхинацеи, астрагала, кошачьего когтя, лакрицы (солодки голой) и чеснок без запаха.

Содержит 90 растительных капсул.

Гербиотик הרביוטיקה ®, הינה פורמולה חדישה ואיכותית ביותר לחיזוק מערכת החיסון. הפורמולה מכילה פרופוליס מרוכז טהור ואיכותי בתוספת קשת רחבה של תמציות מרוכזות של צמחי מרפא וכן של שוש קירח לשיפור היעילות והספיגה. פורמולה ייחודית זו פותחה על מנת לאפשר לגוף לנצל את הזמינות המקסימלית של מרכיבי הפרופוליס וצמחי המרפא ביעילות הטובה ביותר וזאת על מנת להעלות את רמת החיסוניות של הגוף. קשת המרכיבים נועדה להרחיב, להעלות ולשפר את היכולת הגופנית לעמידה בפני גורמים מחוללי מחלות מסוגים רבים. השימוש בפורמולה זו מומלץ במיוחד לאנשים בעלי מערכת חיסון מוחלשת, לאנשים בקבוצות סיכון, לספורטאים הנתונים תחת מאמצים גופניים ולאנשים מבוגרים.

מרכיבי הפורמולה

פרופוליס – טהור ומרוכז

פרופוליס היה בשימוש עוד בימי קדם לצורכי מרפא ע"י המצרים היוונים והרומאים. פרופוליס שימש לחיזוק החיסוניות, לריפוי מחלות, לחיזוק החוסן הגופני.

אכיניציאה פורפוריאה – תמצית מרוכזת

מוצאה של אכיניצאה הוא מצפון אמריקה, שם היתה ידועה בשימוש מזה מאות שנים בקרב הילידים האינדיאניים ונעשה בה שימוש לצרכי מרפא. כתבים מהמאה ה- 18, המתארים שימושי מרפא תודות לתכונות היעילות של האכיניצאה. כל זאת עוד בטרם הומצאה אנטיביוטיקה, אכינצאה שימשה כצמח מוביל לטיפול במצבים דלקתיים.

תכונות רפואיות עיקריות של אכיניצאה

חיזוק מערכת החיסון, נוגדת דלקות ויראליות ומיקרוביאליות, מגבירה זרימת דם ונוזלי לימפה, נוגדת חמצון, מעכבת גידולים ומשפרת תהליכי עיכול.

יעילות ופעילות של האסטרגלוס

האסטרגלוס יעיל בכל הרמות הללו ולכן הוא נחשב לאחד מצמחי המפתח ברפואת הצמחים.
אסטרגלוס נמצא כמחזק חיסוני, תודות לשפעתו המחזקת ותודות לפעילותו האנטי ויראלית.

אוניה דה גאטו – תמצית מרוכזת

אוניה דה גאטו נחשב לאחד הצמחים החשובים לחיזוק המערכת החיסונית בגוף,
השימוש בצמח אוניה דה גאטו מסייע לאנשים הסובלים ממחלות שונות להתגבר על מחלתם בצורה יעילה יותר. אוניה דה גאטו מכיל רכיבים אנטי דלקתיים פעילים ונוגדי חמצון חזקים מאד.

שום – תמצית מרוכזת

שום נחשב לאנטיביוטיקה טבעית מחקרים רבים הראו כי לשום יש הרבה תכונות אנטיביוטיות ונוגדות נגיפים. מחקרים מדעיים מבוססים מצאו כי שימוש בשום יעיל לטיפול בכמה סוגי זיהומים נגיפיים ופטרייתיים, ביניהם קנדידה של המעיים, של הפה ושל הנרתיק.

שוש קירח DGL – תמצית מרוכזת (ליקוריץ)

שוש קירח הוא צמח מרפא, ברוב העולם ובמשך דורות רבים משמש שוש קירח כצמח מרפא. רפואה סינית מגדירה את השוש הקירח כאחד הצמחים החשובים בפורמולות שונות ומכונה "צמח מהרמן" אשר יוצר הרמוניה ואיזון בתוך פורמולה טיפולית.

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button