חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

מבצע!

ערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות

שמנים אתריים לשליטה ברגשות

883

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 6 יח' בתכולה של 5 מ"ל ליחידה

ערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות היא שיטת ארומתרפיה לשליטה ברגשות המכילה שש תערובות ייחודיות של שמנים אתריים המותאמים בצורה מושלמת ליצירת השפעה חיובית וממוקדת על הבריאות הרגשית.
ערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות הינה דרך חדשנית, קלה ואוניברסלית בעלת אפשרויות רבות. הודות לערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות תוכלו
סוף סוף לנהל את מצב הרוח שלכם, ולקחת במו ידיכם את האחריות על בריאותכם הרגשית.

ערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות

ערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות היא שיטת ארומתרפיה לשליטה ברגשות המכילה שש תערובות ייחודיות של שמנים אתריים המותאמים בצורה מושלמת ליצירת השפעה חיובית וממוקדת על הבריאות הרגשית.
ערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות הינה דרך חדשנית, קלה ואוניברסלית בעלת אפשרויות רבות. הודות לערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות תוכלו
סוף סוף לנהל את מצב הרוח שלכם, ולקחת במו ידיכם את האחריות על בריאותכם הרגשית.
כל אחת מהתערובות בערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות פותחה על סמך הידע אודות הרכיבים של השמנים ועל השפעתם על מצב הרוח. תערובת של שמנים אתריים מסוימים יצרה שילוב סינרגי של ניחוחות ותכונות המתאימות בצורה מושלמת להבטחת מצב רגשי זה או אחר.
בעזרת ערכת שמנים אתריים זו תוכלו לשלוט ברגשותיכם, יהיה קל יותר להירגע או לצבור מרץ, וגם לשאוב השראה ולשאוף להישגים חדשים, או למצוא נחמה ורוגע.

ערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות כוללת: את התערובות הבאות:

מוטיבציה – תערובת "מוטיבציה" היא אחת התערובות הפופולריות ביותר של שמנים אתריים, עם ניחוח מדהים של פרי הדר, פירות, נענע ורוזמרין. השמנים הללו מכילים כמות גדולה של מונוטרפנים ומונוטרפנים מקבוצת כהלים הידועים בתכונות הממריצות והמעוררות שלהם.
מאוכזבים בעבודה? נתקלים בכשלונות על אף כל המאמצים שלכם, וכבר איבדתם את הביטחון העצמי שלכם? זה הזמן לעצור ולעשות "אתחול" בעזרת תערובת השמנים הממריצה "מוטיבציה" בניחוח מנטה ופרי הדר. התערובת תסייע לכם לחשוף את הכישורים היצירתיים שלכם ולמצוא בתוככם את הכוח על מנת להאמין בעצמכם. תצעדו קדימה ותעלו דרגה – אתם הולכים להצליח
מרכיבים : שמנים אתריים: נענע חריפה, קלמנטינה, זרעי כוסברה, בזיליקום, יוזו, מליסה, רוזמרין, וניל
אופן השימוש : שימוש חיצוני: להעלאת מוטיבציה – מרחו 1-2 טיפות של תערובת בנקודות דופק, ועסו בתנועות עיסוי קלות.
על מנת להיות בטוחים בעצמכם לפני הופעה בקהל או שיחה חשובה, מרחו 1-2 טיפות על צווארון של חולצה להשפעה ארומתרפית במהלך כל היום.
לשימוש יומיומי או לתקופות מסוימות, בהתאם לצורך.
בשאיפה: להעלאה ולשמירה על מוטיבציה קיימת בביצוע מטלה או עבודה כלשהי, השתמשו ב- 3-4 טיפות ביום בדיפיוזר.

הידד – ידוע כי מצב-רוח חיובי מסייע להתמודד עם הבעיות של חיינו. אולם, לפעמים פשוט אין מספיק מאגר של אופטימיות.
התערובת הטבעית של השמנים הטהורים Cheer המותאמת במיוחד להשפעה מהירה ואפקטיבית על התחום הרגשי, תעניק לכם הרבה רגשות חיוביים,
תחושת אושר ומנת אנרגיה. הניחוח הרענן והאופטימי של התערובת ישדרג כל רגע במהלך היום, וגם יתרום ליחסים הטובים עם אנשים אחרים.
אופן השימוש : ליצירת אווירה חיובית, השתמשו ב- 3-4 טיפות תערובת ביום בדיפיוזר. ניתן להשתמש במקום העבודה, בבית, או בכל מקום אחר
להעלאת האנרגיה בזמן נסיעה באוטו, מרחו 1-2 טיפות על כדורי צמר גפן או תכשיר בישום לרכב 1-2 טיפות פעמים ביום.
במצב של מצב רוח רע, אדישות או דיכאון, טפטפו טיפה 1 של שמן על כף היד, עסו את כפות הידיים, קרבו את הידיים לאזור האף ונשמו עמוקות.
בהתאם לצורך, ניתן לחזור על פעולה זו מספר פעמים ביום.
מרכיבים : שמנים אתריים: תפוז בר, ציפורן, אניס, לימון, הדס, אגוז מוסקט, ג'ינג'ר, קינמון, גרניון, תמצית וניל.

תשוקה – איבדתם את הכריזמה והתשוקה שלכם? לכל דבר מתרגלים – עם הזמן נמאס אפילו מדברים טובים שמתחילים לשעמם. תערובת ההשראה של שמנים צמחיים ומתובלים "תשוקה" תעזור לכם לעורר שוב את ההתלהבות והתשוקה לחיים – לקפוץ עם מצנח, לשקוע באוקיינוס או לנסות משהו באמת
מפחיד – למשל, לרקוד.
שמני הצמחים והתבלינים הנכללים בהרכב התערובת יצרו פרופיל כימי עם ריכוז גבוה של פנולים ותרכובות אתריות. הניחוח של "תשוקה" יעורר בכם באופן מיידי תשוקה לחיים ולפעילות, ואת הרצון לקחת סיכון ולנסות משהו חדש! השילוב של קינמון, הל, ג'ינג'ר, ציפורן, דמיאנה ושמנים אחרים יצית מניצוץ אחד של
יצירתיות אש תשוקה אמיתית !
אופן שימוש: להשראה ולתשוקה במהלך היום, מרחו 1-2 טיפות של תערובת בנקודות דופק ובאזור הלב, ועסו בתנועות עיסוי קלות. להתחלה הטובה של היום, לתחושת האנרגיה וההתלהבות, השתמשו ב- 3-4 טיפות ביום בדיפיוזר .
על מנת להצית את ניצוץ היצירתיות, לעורר עניין ולקבל השראה, השתמשו בעבודה ב- 3-4 טיפות ביום בדיפיוזר.
מרכיבים : שמן קוקוס מזוקק, שמנים אתריים: הל, קינמון, ג'ינג'ר, ציפורן, סנדלווד, יסמין, וניל, דמיאנה.

מחילה – התעייפתם לשאת בנטל שעם הזמן רק הולך וגדל? הייתם רוצים להשליך אותו מעצמכם ולצעוד קדימה ללא תחושת כעס ואשמה? כאשר תהיו מוכנים ללכת קדימה, התערובת המחדשת "מחילה" מבית dōTERRA המשלבת שמנים אתריים ממקור של עץ ועשבים, תעזור לכם להיחשף להשפעה המשחררת של מחילה והליכה קדימה בלב קל.
התערובת "מחילה" מכילה ריכוז גבוה של תרכובות אתריות של מונוטרפנים, מונוטרפנים מקבוצת כהלים וססקוויטרפנים. הרכיבים הכימיים הללו מבטיחים אפקט חזק של התחדשות ותכונות שמעניקות אנרגיה. התערובת כוללת שמנים שעוזרים לחזור במהרה לשיווי משקל במצבי לחץ. התערובת "מחילה" גם מסייעת להתרכז במדיטציה ובפעילויות רוחניות אחרות.
אופן שימוש : שימוש חיצוני, ליצירה ולשמירת תחושת רוגע והקלה נפשית במהלך כל היום,
מרחו 1-2 טיפות של תערובת בנקודות דופק ובאזור הלב, ועסו בתנועות עיסוי קלות. על מנת לסייע במניעת רגשות שליליים שעלולים להתעורר במצבים שונים,
טוב שתהיה בהישג ידכם תמיד תערובת "מחילה".
בשאיפה : על מנת להשתחרר מתחושת כעס או אשמה, וגם כדי להתרכז טוב יותר ולחדד מיקוד השתמשו ב- 3-4 טיפות ביום בדיפיוזר.
מרכיבים: שמנים אתריים: אשוחית, ברגמוט, ערער, מור, תויה, ברוש נוטקטנסיס, קורנית הבר, ציטרונלה.

נחמה – התערובת Console מורכבת משמנים אתריים מתוקים ממקורות של פרחים ועצים בעלי תכונות מרגיעות, יוצרים תחושת נינוחות, נוחות, תקווה, מסייעים לשיפור רגשות, ונחמה על אובדן פיזי או חומרי, נחמה שלאחר כישלון או אכזבה.
מבנה הרכיבים הכימיים והניחוח של תערובת Console מסייע לתחושת נחמה ולתפישה שקולה של המצב. הניחוח הזה ייחודי במינו אם אתם עצובים וחשים געגוע, הוא יסייע לכם למצוא את הכוחות הפנימיים שלכם, לנצח כאב ולעשות את הצעד הראשון לחיים החדשים.
אופן שימוש : בשאיפה – על מנת לחזור לעצמך לאחר אובדן, לשקט הנפשי ולהשבת התקווה, השתמשו ב- 3-4 טיפות ביום בדיפיוזר. שימוש חיצוני – על מנת לסייע בייצור מחשבות חיוביות, להיות סובלניים יותר או בדרך להרפייה כתוצאה מאובדן, מרחו 1-2 טיפות של תערובת באזור הלב, ועסו בתנועות עיסוי קלות בבוקר ובערב. על מנת להשתחרר בתחושת כאב ועצב, מרחו 1-2 טיפות על צווארון של חולצה או על צעיף להשפעה ארומתרפית במהלך כל היום.
מרכיבים : שמנים אתריים: לבנדר, פטשולי, ילנג-ילנג, לוטם, אמיריס, סנדלווד, ורד, אוסמנטוס.

רוגע – לא מספיקים כלום ? החיים שלכם הם בית משוגעים ? התערובת "רוגע" מבית dōTERRA בניחוח מנטה פרחוני היא דרך נפלאה להיזכר בכך כי חיים מאושרים ומצב-רוח רגוע אינם תלויים בכמות המעשים שנעשו. עצרו, נשמו עמוק וחדשו את הקשר ההרמוני עם התחושה הפנימית של שלווה, השלמה ורוגע. התערובת בניחוח מנטה פרחוני עשירה במרכיבים אתריים של מונוטרפנים (סוג של ניחוח מבוסס כוהל) ניחוח התערובת מסייע להירגע, להשיב תחושת שיווי משקל ורוגע. שקט ונוחות – זה מה שאתם תרגישו ברגע שתנשמו את הניחוח המדהים של תערובת "רוגע".
אופן שימוש : שימוש חיצוני – למניעת חרדה וחוסר שיווי משקל נפשי, מרחו טיפה 1 של תערובת על כפות הידיים, שפשפו אותן זו בזו, אספו את כפות הידיים ליד האף ונשמו עמוקות.
להרגעת ילדים מרחו 1-2 טיפות תערובת על כפות הרגליים ועסו.
בשאיפה: ליצירת אווירה מרגיעה ושינה טובה, השתמשו בערב או בלילה ב- 3-4 טיפות ביום בדיפיוזר .להפגת תחושת מתח וסערת רגשות או כאשר אתם נמצאים עם קהל רב ועל מנת להרגיע רגשות, השתמשו ב- 3-4 טיפות ביום בדיפיוזר.
מרכיבים: שמנים אתריים: וטיבר, לבנדר, ילנג-ילנג, לבונה, מרווה, מיורן, לוטם (labdanum), נענע קרחת.

ערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות: "מוטיבציה", "הידד ", "תשוקה", "מחילה", "נחמה", "רוגע", מכילה 6 יחידות בתכולה של 5 מ"ל לכל יחידה

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button