חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

מבצע!

שמן אתרי Doterra Litsea

מתוק ומרגיע, בהיר ורענן לימוני,

90

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 15 מ"ל

שמן אתרי Litsea, מתוק ומרגיע, בהיר ורענן לימוני, שאפו ישירות מהבקבוק לקבלת יעילות והנאה מהירים. השתמשו בו במפזר כדי לעזור ליצור אווירה מרגיעה ועליזה. הוסיפו שמן אתרי Lisea  למי אמבטיה או עיסוי כדי לרענן ולמלא חיוניות של היום שלכם. לחיזוק מרענן, הוסיפו אותו לסבונים וקרמים. שמן אתרי Litsea עשוי להפוך פשוט לארומת ההדרים האהובה עליכם.

קטגוריה תגית

שמן אתרי Doterra Litsea

Litsea  הוא עץ ירוק עד קטן עם פרחים לבנים וצהובים. למרות הארומה דמוית הלימון שלו, הצמח אינו חלק ממשפחת ההדרים. בן דוד לקינמון ולצמח רווינסרה, הוא שייך למשפחת ה-Lauraceae  או לורל. הידוע גם בשם מאי צ'אנג ופלפל הרים, גרגרי היער הקטנים של הצמח דומים לגרגרי פלפל ונקצרים מיולי עד ספטמבר. פופולרי באסיה, השורשים והענפים של הצמח משמשים ברפואה הסינית המסורתית. בעוד שהפרי מזוקק מאודה עבור שמן אתרי Litsea, העץ מתוק ומרגיע, בהיר ורענן לימוני, שאפו ישירות מהבקבוק לקבלת יעילות והנאה מהירים. השתמשו בו במפזר כדי לעזור ליצור אווירה מרגיעה ועליזה. הוסיפו שמן אתרי Lisea  למי אמבטיה או עיסוי כדי לרענן ולמלא חיוניות של היום שלכם. לחיזוק מרענן, הוסיפו אותו לסבונים וקרמים. שמן אתרי Litsea עשוי להפוך פשוט לארומת ההדרים האהובה עליכם.

יתרונות עיקריים

  • ארומה מרוממת ומרגיעה.
  • מרענן וממריץ את האווירה.
  • ריח מתוק ולימוני.

תיאור ארומטי – הדר, מתוק, פירותי.

שיטת איסוף – זיקוק בקיטור.

חלק צמח – פרי.

שימושים

השתמש בו במפזר כדי לרענן את האווירה. הוסיפו לעיסוי מרומם ומחייה.

שלבו שמן אתרי Litsea עם שמנים משלימים כגון לבנדר, אלגום או לבונה לארומה מאזנת ושלווה.

הוראות לשימוש

מפזר שמנים: השתמש בשלוש עד ארבע טיפות במפזר לפי בחירתך.

שימוש מקומי: יש למרוח טיפה אחת עד שתיים לאזור הרצוי. יש לדלל עם שמן נשא כדי למזער כל רגישות לעור. ראה אמצעי זהירות נוספים למטה.

אזהרות

רגישות עורית אפשרית. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. אם את בהריון, מניקה או תחת השגחת רופא, התייעצו עם הרופא שלכם. הימנע ממגע עם עיניים, אוזניים פנימיות ואז

Print Friendly, PDF & Email
שתף