חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

מבצע!

תערובת שמנים אתריים BREATHE דוטרה DOTERRA

תערובת שמנים אתריים breathe דוטרה DOTERRA

111

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 15 מ"ל

תערובת שמנים אתריים BREATHE של  חברת דוטרה DOTERRA  מיועדת לדרכי הנשימה ומכילה תערובת של שמנים אתריים מצמחים עוצמתיים הידועים בתכונותיהם המועילות לדרכי הנשימה. תערובת שמנים אתריים BREATHE  היא אחת מהתערובות הפופולריות והאהובות ביותר גם עלי וזאת מפני שאת ההשפעה ניתן להרגיש מיד !

תערובת שמנים אתריים BREATHE דוטרה DOTERRA

תערובת שמנים אתריים breathe מועילה לבריאות מערכת הנשימה. מערכות הגוף החיוניות ביותר לאדם הם מערכת הדם ומערכת הנשימה, בלעדיהם אין חיים. על מנת לשמור על בריאותינו עלינו לשים דגש על בריאות מערכות גוף אלו מבלי לשכוח מערכות גוף נוספות.

תערובת שמנים אתריים BREATHE מיועדת לדרכי הנשימה ומכילה תערובת של שמנים אתריים, שמנים אלו נעשו מצמחים עוצמתיים.
הידועים בתכונותיהם המועילות לדרכי הנשימה. תערובת שמנים אתריים BREATHE  היא אחת מהתערובות הפופולריות והאהובות ביותר גם עלי, זאת מפני שאת ההשפעה ניתן להרגיש מיד!

Respiratory Blend

שימושים עיקריים – תערובת שמנים אתריים BREATHE

חברת dōTERRA הרכיבה תערובת המכילה 7 סוגים של שמנים אתריים של צמחים, אשר כל אחד מהם מוכר וידוע תודות להשפעות והתועלות הבריאותיות של כל צמח על דרכי הנשימה.
תערובות שמנים אתריים BREATHE  המעולה ביותר מסוגה עוזרת לנשום בקלות רבה יותר, שומרת על בריאותה של מערכת הנשימה לאורך כל השנה ובעיקר בתקופות שבהם הסיכון לתחלואת דרכי הנשימה גבוה יותר.
חשוב לציין כי תערובת שמנים אתריים BREATHE  של חברת dōTERRA בטוחה לשימוש לכל המשפחה ולאורך תקופות ארוכות ולאפשר לכולם את היכולת לנשום בקלות ובחופשיות.

שימוש

השימוש בתערובת שמנים אתריים BREATHE קל מאד ויעילה.

 • מריחה על הגוף ועיסוי באזור החזה, גב, כפות רגליים
 • באמצעות שימוש במפיץ שמנים דפיוזר בשעות הערב על מנת להבטיח שינה נינוחה ונעימה יותר, יכולת נשימה טובה יותר במהלך השינה אצל ילדים ומבוגרים.
 • לניחוח המנטה ישנה השפעה מרגיעה על הנפש ותורמת לתחושת נינוחות ולכן מומלץ לעסות את כפות הרגליים בטיפת שמן לפני השינה.
 • להקלה על נחירות, יש למרוח ולעסות מעט על החזה לפני השינה.
 • שימוש במריחה או הרחה ישירה או מפיץ שמנים מומלץ לאנשים מצוננים או סובלים מקשיי נשימה בגלל עודף ליחה בדרכי הנשימה
 • אחת הדרכים היעילות המהירות ורבות ההשפעה היא לטפטף טיפה אחת על כף היד, לשפשף את כפות הידיים, להצמיד אותם לצורת כלי סגור, לקרב לאף ולפה ולנשום עמוק, הקלה תבוא מיד ! (לא לגעת בעיניים)
 • כשאנו רוצים להתחיל יום מלא מרץ ואנרגיה, מומלץ לטפטף מספר טיפות בפינות של חדר הרחצה, הטמפרטורה והאדים ימלאו את חדר הרחצה בארומה מופלאה ובתחושת רעננות ויכולת לנשום עמוק יותר ובקלות רבה יותר לקראת יום חדש ומלא אתגרים.
 • מומלץ להשתמש בתערובת שמנים אתריים BREATHE כאשר נמצאים בחוץ על מנת לצמצם ככל האפשר השפעות עונתיות או כשנמצאים במקומות בהם נמצא קהל רב על מנת להפחית סיכון לתחלואת דרכי הנשימה
 • לספורטאים ולעוסקים בפעילות גופנית מאומצת, מומלץ לעסות את החזה בטיפה או שניים, ניחוח המנטה הרענן ישפר משמעותית את יכולות הנשימה.
 • לאנשים החשים בעייפות במהלך יום עמוס, לאנשים הנמצאים במתח, לחץ ועומס רגשי במהלך יום עבודתם, מומלץ למרוח טיפה על בית החזה, לעסות קלות או בהרחה ישירה באמצעות טיפטוף לכות הידיים, ובתוך זמן קצר תשוב תחושת הרעננות ותרד תחושת העומס הרגשי, זה מתבטא ישר ביכולת לנשום בחופשיות.

הנחיות לשימוש

 • במפיץ שמנים 3 – 4 טיפות בהתאם לתחושה אישית במיכל המים של מפיץ השמנים
 • לשימוש חיצוני במריחה, יש לדלל טיפה אחת עד שתיים בשמן בסיס קוקוס נטול ריח של dōTERRA על מנת להפחית את הרגישות בעור. (ראה מטה)

הנחיות לזהירות

עלולה להיות רגישות בעור, להרחיק מהישג ידם של ילדים. יש להימנע ממגע בעיניים ובתוך אוזניים או באיזורי עור רגישים במיוחד, נשים הרות או מניקות – להיוועץ ברופא
להימנע לחשיפה לשמש 12 שעות לאחר מריחה על עור חשוף לשמש.

מרכיבים:

 • עלי דפנה – Laurel Leaf. צמח ירוק עד הידוע בשמו הבוטני Laurus nobilis. בתרבויות רבות הוא נחשב לצמח אציל תודות לתכונותיו התזונתיות כתבלין, ותכונות בריאותיות תודות למרכיביו. אחת התכונות שתודות להם הצמח הוא ירוק תמיד היא השמנים האתריים שבו כ 30%.
  חרקים ומזיקים אחרים אינם מתקרבים לצמח זה וזאת תודות לחומרים נוגדי מזיקים ומחוללי מחלות.
  לאורך ההיסטוריה שימשו עלי דפנה לתיבול ולשימור מזון. תודות לתכונות אלו מלבד טעמו וכן לצרכי טקסים והכתרים לקיסרים ולריפוי.
  עדי דפנה הם נוגדי דלקות ומחטאים (אנטיספטיים) , נוגדי פטריות ונבגים, השמנים האתריים שבעלי דפנה נמצאו מועילים לדרכי הנשימה ולטיפול בתחלואה
  של דרכי הנשימה כמו אסטמה, ברונכיטיס, ודלקות דרכי הנשימה מגורמים ויראליים.
 • נענע חריפה – Peppermint. צמח ארומטי ורב טעם לשימושים רבים, כצמח טיפולי הוא מוכר בזכות תכונותיו להפגת נוזלים ומכייח, צמח מחטא, נוגד התכווצויות, נוגד דלקות, מרגיע , מקרר, מרחיב דרכי נשימה. שימוש בנענע חריפה משפר תפקודי גוף ומועיל לבריאות תקינה.
 • אקליפטוס – Eucalyptus radiata. לאקליפטוס ישנה יכולת והשפעה מוכחת לשיפור הנשימה, לעלי האקליפטוס לפרחים ולזרעים ישנה תכולה גבוה של שמן אתרי בעל ריח חזק ואופייני, לשמן אתרי זה ישנה יכולת נוגדת וירוסים ודלקות של דרכי הנשימה העליונות. הריח האופייני של האקליפטוס משדר רעננות וטוהר. שמן אקליפטוס ידוע ומוכר לטיפול בדרכי הנשימה ברפואה עממית מזה אלפי שנים וגם כיום הוא אמצעי טיפולי מועיל.

מרכיבים נוספים

 • עץ התה האוסטרלי – Melaleuca alternifolia . ידוע ומוכר תודות תכונותיו נוגדות גורמים מחוללי מחלות כמו ווירוסים, בקטריות ופטריות. עץ התה מכייח יעיל, מועיל למצבי שיעול ודלקות בדרכי הנשימה, מטהר את הסינוסים, מונע התכווצויות. שמן עץ התה מכונה האנטיביוטיקה של הטבע היות והוא לוחם ביעילות במצבי דלקות.
 • קליפת לימון – Lemon Peel. קליפת הלימון מכילה שמן אתרי מעולה אשר מועיל ותורם לבריאות, מאיץ תהליכי החלמה, מטהר את הגוף ומשפר רמות אנרגיה. ניחוח הלימון ממריץ מרענן ומחמם, הלימון מחטא ביעילות ומשפר את בריאות מערכת הנשימה והיכולת לנשום בחופשיות.
 • רבנסרה עלים – leaf Ravensara. עלי עץ הרבנסרה ידועים בעוצמתם לטפל ביעילות במחוללי מחלות כמו ווירוסים, בקטריות, פטריות, נבגים, שמן אתרי רבנסרה ידוע בתכונותיו להפגת נוזלים וגודש מדרכי הנשימה. מקור העץ הוא מדגסקר שם הוא מוכר לבני המקום לטיפול במחלות חריפות של דרכי הנשימה והוא בטוח לשימוש בכל גיל ובמיוחד לתינוקות וילדים קטנים, משמש כאמצעי יעיל להתקפי חוסר נשימה, אסטמה, סטרידו, ברונכיטיס ועוד. השמן מרחיב ביעילות את דרכי הנשימה ותורם לבריאותם.
 • זרעי הל (קרדמון )- Cardamom Seed, זרעי הל מכילים שמן אתרי חשוב בשם cineol המוכר תודות לתכונותיו נוגדות הדלקת והיכולת שלו לשמש כחומר מחטא, שמן אתרי הל מפיג הצטברויות נוזלים וגודש מדרכי הנשימה, מרגיע עוויתות והתכווצויות שרירים, ניחוח שמן זרעי הל הוא ארומטי והוא מכיל מרכיבים התומכים בבריאות דרכי הנשימה והעיכול.

המלצה בריאותית

יכולת נשימה תקינה לאורך שעות היום והלילה היא הכרחית, חמצון נכון של כל תא בגוף הוא חיוני לשמירה על בריאות תקינה, מראה צעיר, אנרגיה וחיוניות לאורך שנים רבות.
לא פחות מכך חשובה שינה בלילה, שינה איכותית חשובה לבריאות באופן דרמטי, אינספור מחלות והפרעות גופניות ונפשיות מתחוללות כאשר אנשים אינם מצליחים לישון היטב בלילה.
אנשים אשר חזרו לישון היטב בלילה וגם הפסיקו לנחור מדווחים על ירידה משמעותית בחומרה של מחלות רבות החל מיתר לחץ דם, רמות סוכר, חילוף חומרים בגוף (עודף משקל) וכן שיפור משמעותי במצבים נפשיים כגון מתח וחרדה, לחץ נפשי ודכאון.
בבוקר, כל אחד מאיתנו יכול לראות את עצמו במראה או בפניו של האחר, מי ישן היטב בלילה ומי נראה אומלל ועייף, הגוף לא משקר והוא מקרין זאת באמצעות מראה עור זקן.

אם אלו הן העובדות, מי לא ירצה לשפר את בריאותו ומראהו באמצעות טיפה אחת ???

תערובת שמנים אתריים BREATHE  ומנגנון הנשימה

תערובת שמנים אתריים BREATHE היא מהעוצמתיות והיעילות ביותר לדרכי הנשימה ומומלצת לשיפור ולהקלה על קשיים בדרכי הנשימה.
קשיים בדרכי הנשימה עלולים לנבוע משלושה גורמים עיקריים
גודש בסינוסים, חסימות לאורך קנה הנשימה, דלקות של הריאות. ללא פעילות מלאה ותקינה של שלושת מערכות אלו לא תיתכן נשימה תקינה החיונית כל כך לקיומנו ולבריאותנו. בתערובת שמנים אתריים BREATHE  ישנן את כל המרכיבים הפועלים ביעילות על שלושת מנגנוני נשימה אלו, הם ילחמו ביעילות בכל דלקת של הריאות היות והיא מכילה חומרים אשר נלחמים ביעילות בגורמים מחוללי מחלות, וירוסים, בקטריות, חיידקים ופטריות, וכן חומרים מכייחים ומפיגים הצטברויות נוזלים וגודש מדרכי הנשימה והסינוסים, מסיבה זו ורבות נוספות תערובת שמנים אתריים זו היא כל כך פופולרית ומומלצת והשפעתה ניכרת בתוך זמן קצר מהשימוש בה.
אנשים הלוקים במחלות כרוניות של דרכי הנשימה כמו אסטמה מדווחים על הקלה ביכולת הנשימה תודות לשימוש בתערובת שמנים אתריים BREATHE.
רק אדם אשר הכיר את החוויה הנוראית קושי נשימה ואת חוסר היכולת לקבל מספיק אוויר לנשימה ידע להעריך כמה חשובה מערכת הנשימה וכמה תועלת יש לשימוש במוצר זה !
חשוב לזכור את איכות המוצר לרמה הגבוהה ביותר של שמנים אתריים

איכות

תערובת שמנים אתריים BREATHE של חברת  dōTERRA עומדת בתקן CPTG  = Certified Pure Therapeutic Grade נבדק ואושר טהור לרמה טיפולית

מוצר זה מומלץ לא רק תודות לתכונותיו הטיפוליות אלא גם לאנשים המקפידים להשתמש במוצרים איכותיים המכילים מרכיבים טהורים ובטוחים לשימוש

 

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button