חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

מבצע!

On Guard תערובת שמנים בגרנולות

שמנים אתריים להגנה חיסונית

75

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 125 גרנולות

הודות לניחוח הייחודי שלה, התערובת "על המשמר" מציעה חלופה ארומטית, טבעית ואפקטיבית לתכשירים הסינטטיים לשמירה על המערכת החיסונית. הגרנולות מרעננות את הנשימה והן נוחות לשימוש בכל שעה ובכל מקום.
On Guard תערובת שמנים בגרנולות היא דרך השימוש הפשוטה והנוחה על מנת ליהנות מכל יתרונות התערובת של שמנים אתריים On Guard הגרנולות מבטיחות מינון מדוייק של תערובת השמנים המוגנת בפטנט, התערובת מכילה שמנים אתריים טהורים של תפוז בר, ציפורן, קינמון, אקליפטוס ורוזמרין. הגרנולות הצמחיות המזעריות נמסות בפה, מרעננות נפלא את הנשימה ומסייעות לבריאות המערכת החיסונית. הגרנולות On Guard מתאימות בצורה מושלמת לשימוש על-ידי כל בני המשפחה בתנאי בית, וגם בנסיעות קצרות וארוכות טווח, בכל שעה ובכל מקום.
On Guard תערובת שמנים בגרנולות מחזקת את ההגנה מפני זיהומים בדרכי הנשימה וגורמי סביבה מזיקים אחרים הודות לשילוב שנבחר בקפידה של שמנים אתריים טהורים הידועים בהשפעתם החיובית על המערכת החיסונית. ניתן גם ליטול את הגרנולות מדי יום פנימה לשמירה על בריאות מערכת הלב וכלי הדם.

On Guard תערובת שמנים בגרנולות

On Guard תערובת שמנים בגרנולות  הינה הבחירה המועדפת לשמירה על חיסוניות, זאת הודות לניחוח הייחודי שלה, התערובת  On Guard תערובת שמנים בגרנולות מציעה חלופה ארומטית, טבעית ואפקטיבית לתכשירים הסינטטיים לשמירה על המערכת החיסונית. הגרנולות מרעננות את הנשימה והן נוחות לשימוש בכל שעה ובכל מקום.
On Guard תערובת שמנים בגרנולות היא דרך השימוש הפשוטה והנוחה על מנת ליהנות מכל יתרונות התערובת של שמנים אתריים On Guard
הגרנולות מבטיחות מינון מדוייק של תערובת השמנים המוגנת בפטנט,
התערובת מכילה שמנים אתריים טהורים של תפוז בר, ציפורן, קינמון, אקליפטוס ורוזמרין. הגרנולות הצמחיות המזעריות נמסות בפה, מרעננות נפלא את הנשימה ומסייעות לבריאות המערכת החיסונית. הגרנולות On Guard מתאימות בצורה מושלמת לשימוש על-ידי כל בני המשפחה בתנאי בית, וגם בנסיעות קצרות וארוכות טווח, בכל שעה ובכל מקום.
On Guard תערובת שמנים בגרנולות מחזקת את ההגנה מפני זיהומים בדרכי הנשימה וגורמי סביבה מזיקים אחרים הודות לשילוב שנבחר בקפידה של שמנים אתריים טהורים הידועים בהשפעתם החיובית על המערכת החיסונית. ניתן גם ליטול את הגרנולות מדי יום פנימה לשמירה על בריאות מערכת הלב וכלי הדם.

מרכיבים

התערובת מכילה שמנים אתריים של תפוז, ציפורן, קינמון, אקליפטוס ורוזמרין. שמנים אלו מהווים מרכיב פעיל וחשוב בחיזוק של המערכת החיסונית והגנה על הבריאות. זוהי דרך טבעית ולא רעילה לשמור על בריאות הגוף וניקיון הסביבה. תערובת השמנים בסדרת Guard On שולבה במגוון מוצרי dōTERRA בהם מתבטאים תכונות ההגנה העוצמתיות שלה

יתרונות של On Guard תערובת שמנים בגרנולות

  • On Guard מכיל תערובת שמנים אתריים המוגנת בפטנט בתקן  CPTG  -–  באריזה נוחה לשימוש בגרנולות עם מינון מדויק.
  • הגרנולות מתאימות בצורה מושלמת לטיולים, קל לקחת אותן לכל מקום שאליו תלכו.
  • מסייע לבריאות המערכת החיסונית, מערכת הנשימה ומערכת הלב וכלי הדם.
  • מגן מפני זיהומים בדרכי הנשימה, מרענן את הנשימה.
  • עוזר להגנה הטבעית האנטי-אוקסידנטית של הגוף.
  • תורם לזרימת דם תקינה.
  • ניחוח מרענן שמעלה מצב-רוח.
  • בעל תכונות אנטי-בקטריאליות, נוגדות פטריות, נוגדות חיידקים, נוגדות וירוסים, מחטאות ואנטיספטיות.
  • בעל פעולת ניקוי, נוגדת דלקות ומרעננת.

אופן השימוש

לחיזוק המערכת החיסונית ולהגנה טובה יותר מפני זיהומים (במיוחד בתקופות של מחלות עונתיות), השתמשו בגרנולה אחת 1-3 פעמים ביום, מדי יום או לתקופות מסוימות, בהתאם לצורך.
להגנה מפני זיהומים, מצצו מדי יום בזמן טיולים גרנולה אחת 1-3 פעמים ביום.
להגנה אנטי-אוקסידנטית טבעית, נטלו מדי יום גרנולה 1.
על מנת לרענן את הנשימה אחרי אוכל, מצצו 1-2 גרנולות בחלל הפה.
משך השימוש: בהתאם לצורך ואמצעי שימוש.
התווית נגד: לא להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו.
אזהרה: לשמור הרחק מהישג ידם של ילדים. לנשים בהריון ואנשים הנמצאים תחת מעקב רפואי יש להיוועץ עם רופא מטפל.
תנאי אחסון: לשמור במקום יבש וקריר.

Print Friendly, PDF & Email
שתף