חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו

דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו

רדיית אביב 2017

כמות: 500 גרם

38.00 35.00


דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו מבית הצמחים של חגית מופק מכוורות אשר הוצבו במטעים שנבחרו בהיבט של תועלת בריאותית. דבש המופק מפרחי אבוקדו עשיר בוויטמינים A, C ובקומפלקס ויטמיני B כמו כן עשיר דבש מפרחי אבוקדו באשלגן, סידן וברזל אשר צובע את הדבש בצבע כהה. דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו עשיר בחומצות שומן חיוניות של האבוקדו ומכאן טעמו, מרקמו החמאתי, טעמו המיוחד ובעיקר התועלות הבריאותיות הטמונות בדבש איכותי זה של פרחי אבוקדו. התוצאה המתקבלת מרדיית כוורות אלו הוא דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו איכותי ועשיר ביותר בעל מרקם חמאתי, טעם וניחוח של פרי האבוקדו, גוון כהה ועמוק מלווה ברעננות ותכונות תזונתיות שהעניק לנו הטבע במלוא החופן.

שתף
תיאור

דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו

דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו הופק מרדייה אביבית של כוורות דבורים שהוצבו במטעי אבוקדו מובחרים. בתחילת האביב עם לבלוב עצי האבוקדו הוצבו כוורות במטעים ברחבי הגליל והעמק כאשר המטרה היא להגיע למטעים שאינם מרוססים בחומרי הדברה או כימיקלים אחרים.

דבש חדש וטרי מרדייה של אביב 2017

תחילת האביב היא העונה הפעלתנית ביותר של הדבורים והן מעדיפות את האזורים הקרובים לכוורות. הדבוראים מציבים את הכוורות במטעים ובאזורי גידול ספציפיים על מנת להפיק דבש זני,  דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו מבית הצמחים של חגית מופק מכוורות אשר הוצבו במטעים שנבחרו בהיבט של תועלת בריאותית.
דבש המופק מפרחי אבוקדו עשיר בוויטמינים A, C ובקומפלקס ויטמיני B כמו כן עשיר דבש מפרחי אבוקדו באשלגן, סידן וברזל אשר צובע את הדבש בצבע כהה.
דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו עשיר בחומצות שומן חיוניות של האבוקדו ומכאן טעמו, מרקמו החמאתי, טעמו המיוחד ובעיקר התועלות הבריאותיות הטמונות בדבש איכותי זה של פרחי אבוקדו. התוצאה המתקבלת מרדיית כוורות אלו הוא דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו איכותי ועשיר ביותר בעל מרקם חמאתי, טעם וניחוח של פרי האבוקדו, גוון כהה ועמוק מלווה ברעננות ותכונות תזונתיות שהעניק לנו הטבע במלוא החופן.
דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו מומלץ ביותר לחולי לב בגלל מרכיביו ותכולתו המועילים ומומלצים לחולי לב וכן לחולים במחלות מפרקים וזאת עקב יכולתו לסכך מפרקים.
ברפואה עממית , רפואה סינית  וברפואה מודרנית ידועות התכונות הבריאותיות של פרי האבוקדו שממנו מפיקים תועלות בריאותיות.  דבש פרחי אבוקדו המופק מאיסוף של צוף פריחת האבוקדו נושא בתוכו תועלות בריאותיות רבות יחד עם טעמים וניחוחות שהעניק לנו הטבע. הדבש מופק ברדייה מסורתית ומפוקחת ללא תהליכי חימום או התערבות בתהליכים או בתכונות שהעניק לנו הטבע. דבש טבעי ואיכותי נוטה להתגבש עם הזמן וכך גם לגבי דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו איכותי זה אשר טעמו יעמיק עם הזמן ומרקמו יתגבש אם כי בקצב איטי יותר. באם נותר לכם דבש כלשהו מהשנה שעברה והוא עדיין נוזלי כפי שהיה בזמן רכישתו ? נא צרו קשר ואסביר לכם מדוע. כל אתר אינטרנט יסביר מהם התכונות של דבש אמיתי ואיכותי. דבש פרחי אבוקדו מתאים לתיבול או תוספת למאכלים "כבדים" או מלאי גוף וטעם. דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו הינו דבש אולטימטיבי לגרגרנים
דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו מיוצר ומפוקח בכל שלב על ידי מערכת אבטחת האיכות של בית הצמחים של חגית וזאת על מנת להבטיח דבש העומד בכל דרישות האיכות הקפדניות שאותן הציבה חגית שחף ובית הצמחים של חגית למוצרים המאושרים על ידה ובחתימתה כערובה לאיכות ומקצועיות.

הדבש כשר בהשגחת הרב מ. זמיר רב מ.א. עמק יזרעאל.

דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו, עוד מוצר איכות  מבית הצמחים של חגית, בית טבע המעניק טעם לבריאות.

המוצר מומלץ לשימוש ע"י חגית שחף מומחית מדופלמת ל רפואה סינית

למידע נוסף בנושא דבש לחץ כאן

לצפייה במתכון לעוגת דבש נא לחץ כאן

 

חוות דעת (0)

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

משלוח חינם ברכישה מעל 250 ש''ח. לחנות סגור