חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

עדשים שחורות
עדשים שחורות
מאי 3, 2015
ROYAL ALBERT LAVENDER ROSE
מאי 26, 2015
הצג הכל

דבש דבורים טהור מפרחי תלתן

35

דבש דבורים טהור מפרחי תלתן מרדיית אביב אניני טעם ושוחרי בריאות מכנים דבש זה "השמנת של הדבש" תודות לתכונות הייחודיות של דבש זה. דבש דבורים טהור מפרחי תלתן מכיל שפע תכונות ותועלת בריאותית ותזונתית ובהן תכונות נוגדות חמצון, תכונות אנטי בקטריאליות ותכולה גבוה של ויטמינים, מינרלים חומצות אמינו ועוד חומרים מזינים. בנוסף על תכונות אלו יש לדבש דבורים טהור מפרחי תלתן תכונות בריאותיות משמעותיות ובהן ניקוי הכבד ושיקומו וחיזוקו בעיקר לאנשים העוברים תהליכי גמילה שונים או נוטלים תרופות וזאת בזכות תכולה ייחודית של מרכיבים המצויה בדבש פרחי תלתן

ברכישה בסכום של 500 ש''ח
מוצר ווגה D3 בשווי 90 ש''ח בחינם 

המלאי אזל

שתף

דבש דבורים טהור מפרחי תלתן

דבש דבורים טהור מפרחי תלתן טרי ואיכותי של רדיית קיץ. דבש דבורים טהור מפרחי תלתן הוא דבש מיוחד ביותר ונדיר. זאת עקב כמויות הפקה נמוכות הנובעות בעיקר מתכולת צוף נמוכה בפרחי תלתן. הערכה רבה בקרב שוחרי בריאות ואניני טעם לדבש איכותי ונדיר זה. זאת תודות למרקם חמאתי.
טעמו של הדבש מעודן, הניחוח הפרחוני וצבעו הבהיר של דבש פרחי תלתן. דבוראים ומקצוענים מכנים אותו " השמנת של הדבש ".

דבש דבורים טהור מפרחי תלתן – תכונות

 • דבש דבורים טהור מפרחי תלתן מכיל שפע תכונות ותועלת בריאותית ותזונתית.
 • שפע חומצות אמינו, מגנזיום, כרום, פוטסיום, סידן, זרחן, ניאצין, ויטמין C,
 • הדבש מכיל שפע של נוגדי חמצון, חומרים מחזקי מערכת חיסון ועוד חומרים מזינים.
 • זמן איסוף ורדיה של דבש דבורים טהור מפרחי תלתן הוא סוף תקופת האביב, הדבש בגוון זהוב בהיר בעל גוף מאוזן וקל, ניחוח שדות ירוקים הוא מאד אופייני לדבש זה והוא מיוחד במרקם חמאתי וברמת מתיקות מאוזנת.
 • יחסי סוכרוז \ פרוקטוז מאוזנים מאד ולכן פירוק הסוכרים קל ומהיר מבלי להפעיל עומס על מערכת העיכול על מנת לנצל סוכרים כמקור אנרגיה לגוף.
  תכונה ייחודית זו מציבה דבש דבורים טהור מפרחי תלתן כבחירה מועדפת למקור אנרגיה זמינה לספורטאים וכממתיק טבעי לילדים.

מהו דבש דבורים טהור ?

על מנת להגדיר דבש שהוא אמיתי יש צורך להימנע מתהליכים תעשייתיים רבים ובמקומם יש לנקוט בתהליכים ידניים שהם יקרים ובזבזניים בהיבט מסחרי.
האמור כולל וויתור של 3\1 מהיבול לטובת הזנת הדבורים בתקופת החורף.
שיקולים מסחריים גורמים לכך שמוצרים רבים המצויים על גבי מדפי חנויות רבות אינם ראויים להיקרא דבש.
היעדר תקינה ראויה ושיקולים אחרים גורמים לכך שציבור רחב משתמש במוצרים נחותים הקרויים דבש. זאת מתוך שיקולי מחיר זול, מיתוג ופרסומת.

תועלות בריאותיות

לכל דבש אמיתי ישנן תועלות תזונתיות ובריאותיות. בנוסף על תועלות אלו בדקנו את כל מרכיבי הדבש שלנו את התועלת הבריאותית שלהם, ערכנו השוואות של מרכיבים אלו מול במאגרי מידע אקדמיים עולמיים בתחום התזונה והרפואה ולהלן תועלות עיקריות:

תכונות בריאותיות ותזונתיות של דבש דבורים טהור מפרחי תלתן

• ניקוי הכבד ושיקומו וחיזוקו בעיקר לאנשים העוברים תהליכי גמילה שונים או נוטלים תרופות. זאת בזכות תכולה ייחודית המצויה בפרחי תלתן.
• צריכה של דבש פרחי תלתן יעילה להגנה בפני דלקות ומגבירה את החיסוניות.
• דבש דבורים טהור מפרחי תלתן מומלץ לאנשים הסובלים קשיים בדרכי השתן ולנשים הסובלות מבעיות גניקולוגיות.
• מומלץ לאנשים הסובלים מיתר לחץ דם להוסיף עד 2 כפיות דבש תלתן ליום.
• לאיזון רמות שומנים ולשמירה על הלב וכלי הדם מומלץ להוסיף 2 כפיות ליום.
• צריכה יומית של 2 כפיות דבש דבורים טהור מפרחי תלתן מטפלת ביעילות בבעיות מעיים וקשיי עיכול.
• צריכה קבועה של דבש פרחי תלתן תורמת לבריאות ושיפור מראה העור והשיער. דבש פרחי תלתן הינו תכשיר אנטי אייג'ינג הטבעי הטוב ביותר לשמירה על מראה צעיר וחיוניות במיטבה.
• דבש תלתן יעיל מאד להקלה על שיעול והופכת את הליחה לדלילה יותר, פעולה משולבת זו הופכת דבש זה לתרופה מושלמת לשיעול ובעיקר בילדים.

מחקרי תזונה ובריאות

 • תלתן ידוע ומוכר כאחד המקורות הטבעיים והאיכותיים ביותר לאיזו-פלבונים שהם חומרים המאזנים את הפעילות ההורמונלית בגוף ומונעים תחלואה הנובעת מחוסר איזון הורמונלי אשר עלולה להתבטא בתחלואה מסכנת חיים. מחקר אשר נערך בארה"ב בקרב 1000 נשים מצא כי תלתן מומלץ לפעילות אסטרוגנית בקרב נשים ובעיקר חומרים פיטו- אסטרוגניים אשר מאזנים אצל נשים תופעות מעיקות של גיל המעבר PMSכמו גלי חום, תופעות על ווסת, גודש בחזה, הורדת רמות שומנים בדם, בריחת סידן, עלייה בצמיגות תאי הדם, שקיעה של רובד טרשתי בכלי הדם, הפחתה משמעותית של מחלות ממאירות של הרחם ומערכת הורמונלית נשית,
 • צמצום תופעות של הגדלת בלוטת הערמונית בקרב גברים תודות לפעילות אנזימית המצויה בצמחי התלתן.
 • תועלת לבריאות הלב וכלי הדם. תלתן נמצא יעיל ביותר במחקרים רבים לצמצום ומניעת תחלואה במחלות לב וכלי דם.
  מחקרים כפולי סמיות מצאו כי החומרים המצויים בתלתן יעילים במניעה ובהפחתה של סיכונים רבים הגורמים לתחלואה במחלות לב וכלי דם. בעידן שבו ישנה עליה משמעותית כל כך בתחלואה מסכנת חיים כמו מחלות לב וכלי דם יהיה זה ראוי ונכון לעשות כל מאמץ למזער סיכונים אלו.
 • מניעה המחוברת לטעם מתוק היא סיבה נוספת להעדיף טעם דבורים טהור מפרחי תלתן על פני מזון מתוק אחר במסגרת המאמץ לצמצום צריכת סוכרים.

מחקרים עדכניים

 • מחקרים עדכניים מצאו כי צריכה של דבש פרחי תלתן עוזרת בריפוי כיבים בדרכי העיכול וכן תחלואה הקשורה לדלקות בקטריאליות בדרכי העיכול.
  נוגד תהליכים ודלקות אנטי בקטריאליים ואנטי פטרייתיים בדרכי העיכול תודות לתכולת האנזימים היוצרים תהליכים נוגדי דלקות ופטריות.
 • דבש פרחי תלתן מגביר ומעצים ביצועים ספורטיביים. תכונה זו ידועה עוד מימי קדם אצל ספורטאים, ונכון להיום נבדק ואושר במחקרים עדכניים וזאת בזכות היכולת לשמור על רמה גבוהה וזמינה של גליקוגנים המאפשרים פעילות שרירים מאומצת וזמן התאוששות קצר. נמצא עדיף על פני כל תכשיר או מזון אחרים
 • מפחית שיעול ומקל על דרכי הנשימה. מחקר שנערך על קבוצת ילדים מצא כי השימוש בדבש פרחי תלתן הביא להקלה בשיעול, והפגת ליחה ביעילות העולה על פני תרופות מרשם.

דבש על פי רפואה סינית

 • דבש פרחי תלתן לפי רפואה סינית – השפעה מטיבה על חמשת האלמנטים כפי שמצוין בספרי רפואה סינית מסורתית
  מחקרים עדכניים מצאו את אותה היעילות כפי שמצאו הסינים בשימוש בדבש פרחי תלתן ובהם שיפור הראייה, הפחתת משקל, שיפור וריפוי אימפוטנציה ופליטת זרע מוקדמת, מטפל ביעילות בדלקות בדרכי השתן, ברונכיטיס, אסטמה, נזלת.
 • על פי רפואה סינית הספיגה של צמחי מרפא לרקמות עמוקות בגוף משתפרת תודות לשימוש בדבש פרחי תלתן יותר מכל דבש אחר ומשפרת את הספיגה לעומק ואת ההשפעה והריפוי של צמחי המרפא שבהם נעשה שימוש.
 • ריפוי פצעים וכוויות – תכולת מרכיבים אנטי בקטריאליים שומרת על סביבה נקייה מזיהומים ותכולת אנזימים אחרים תורמת לתהליכי ריפוי מואצים ויעילים המוכחים מחקרית בהשוואה לטיפולים אחרים.
 • עור יפה וצעיר – תכולה גבוה של חומרים אנטי-בקטריאליים וחלקיקים מועילים אחרים משפרים את מראה העור ובריאותו. באמצעות שימוש חיצוני נוצרת הזנה ממוקדת של העור בחומרים המקנים לעור לחות וגמישות התורמים למראה עור צעיר בריא וקורן.

פרוביוטיקה

פרוביוטיקה עוצמתית ויעילה – דבש דבורים טהור מפרחי תלתן מכיל כמות גדולה של חיידקים ידידותיים המועילים לשמירה על בריאות דרכי העיכול. בתכולה זו של חיידקים ידידותיים ישנם 6 סוגים של לקטו-בצילים יחד עם 4 סוגים של ביפידו-בקטריאליים. תכולה זו מקנה לדבש פרחי תלתן תועלת פרו-ביוטית לשמירה על בריאות דרכי העיכול ובכך גם לשמירה ובקרת משקל תקין.

איכות ללא פשרות

 • דבש דבורים מפרחי התלתן מבית הצמחים של חגית מופק מפרחי תלתן הגדלים בר בשדות הגליל ורמת הגולן ולכן הדבש אינו מכיל חומרי הדברה וריסוסים הנמצאים בשדות מעובדים.
 • הדבש נאסף ועבר תהליך רדייה מבוקר וללא חימום בתהליכים טבעיים ומפוקחים על ידי מערכת האיכות מבית הצמחים של חגית וזאת על מנת להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר עבור דבש דבורים טהור מפרחי תלתן .
 • דבש דבורים טהור מפרחי תלתן זה הינו כשר בהשגחת הרב מ. זמיר, רב מ.א. עמק יזרעאל
 • עוד מוצר איכות מבית הצמחים של חגית, השם שמאחורי האיכות והמקצועיות תודות למערכת אבטחת איכות.
 • הצמחים של חגית הם בית היוצר מוצרי טבע אשר מעניקים טעם לבריאות.
 • המוצר מומלץ לשימוש ע"י חגית שחף מומחית מדופלמת לרפואה סינית.

למידע נוסף בהקשר לדבש לחץ כאן

טיפ קטן וחשוב

באם מצאתם דבש פרחי תלתן נוזלי מהשנה שעברה ?
ברור שהוא עבר חימום או תהליכים אחרים אשר פגעו בכל התכונות האיכותיות של דבש דבורים טהור מפרחי תלתן,
נא התקשרו אלי ותקבלו הסבר מפורט אודות דבש איכותי וכיצד מבחינים בין דבש איכותי לבין מוצר דבש נחות.

Print Friendly, PDF & Email

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “דבש דבורים טהור מפרחי תלתן”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *