חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

עשב לימון
עשב לימון
ספטמבר 30, 2013
קצח לתיבול ולבריאות
קצח
דצמבר 10, 2013
הצג הכל

סטיביה

20

סטיביה צמח המשמש ממתיק טבעי נטול קלוריות. סטיביה מתוקה פי 300 מסוכר.

הסטיביה הפכה לנפוצה מאד בשנים האחרונות כממתיק טבעי ובמיוחד ביפן ובדרום אמריקה שם הסטיביה מהווה הממתיק נטול הקלוריות הנפוץ ביותר. ביפן משתמשים בצמח סטיביה גם להמתקת משקאות קלים ורטבים. הסטיביה מתוקה פי 300 מסוכר ומכילה כמות אפסית של קלוריות, סטיביה נחשבת כממתיק של העתיד.

ברכישה בסכום של 500 ש''ח
מוצר ווגה D3 בשווי 90 ש''ח בחינם 

המלאי אזל

שתף

סטיביה

סטיביה ובשמה הבוטני STIVIA REBAUDIANA הינו צמח קטן הגדל באופן טבעי בדרום אמריקה ובדרום ארה"ב,
הצמח הסטיביה הפך לנפוץ מאד בשנים האחרונות כממתיק טבעי ובמיוחד ביפן ובדרום אמריקה שם הסטיביה מהווה הממתיק נטול הקלוריות הנפוץ ביותר.
ביפן משתמשים בצמח סטיביה גם להמתקת משקאות קלים ורטבים. סטיביה מתוק פי 300 מסוכר ומכיל כמות אפסית של קלוריות,

הסטיביה נחשבת כממתיק של העתיד. סטיביה כצמח שלם היא בעלת איכויות אשר משלימות את היותה ממתיק.

סטיביה במחקרים

מחקר שנעשה בביה"ס לרפואת שיניים של הירושימה ביפן מלמד כי הסטיביה מדכאת את הבקטריות שגדלות על האמאיל של השיניים ומונעת את הזנתם כפי שעושה הסוכר.
עבודות מחקר נוספות שנעשו מראות כי סטיביה עוזרת לשמור על רמות מאוזנות של סוכר בדם.

בטיחות לשימוש

לא ידועות כל תופעות לוואי כתוצאה משימוש בסטיביה. יתרון משמעותי של הסטיביה היא עמידות בחום והיא איננה מתפרקת בבישול וחימום ולכן ניתן להשתמש בצמח הסטיביה להמתקה לבישול ולאפיה.
השימוש בצמח הסטיביה מותר גם במקרים שבהם קיימת בעייתיות בשימוש בכל ממתיק אחר כגון הצטברות של ליחה, סכרת, קנדידה, בצקות, הסיטביה משווקת בצורת עלים יבשים. יש לחלוט מספר עלים במעט מים רותחים ולהמתין מספר דקות. לטפטף מספר טיפול על מנת להמתיק משקאות, מאכלים, עוגות, מאפים וכל מאכל שנרצה להמתיק. הסטיביה היא מוצר חובה בכל בית ובעיקר לאנשים המנועים משימוש בסוכר מסיבות בריאותיות, לאנשים הרוצים להפחית משקל ולאנשים הרוצים לשמר ולשפר את בריאותם ואת בריאות משפחתם.

סטיביה, הממתיק של העתיד

בשנים האחרונות גברה בעולם המודעות לצורך בהפחתת כמות הסוכר הנצרכת ע"י האוכלוסייה, מחקרים מצאו כי כמות גדולה של סוכר מצויה במשקאות קלים. החברות המייצרות משקאות קלים הבינו שעליהם לעשות צעד משמעותי בכיוון על מנת שלא לאבד נתח שוק של אנשים שיוותרו על רכישת משקאות ממותקים בסוכר, כך התפתחה תעשיית משקאות דיאט בתחילה נעשה שימוש בממתיקים מלאכותיים שהכילו חומרים מזיקים ועם התפתחות הטכנולוגיה עברה התעשייה לשימוש בממתיקים מזיקים פחות תוך כדי הדפסת הנחייה הממליצה להגביל את כמות השימוש היומי בממתיק, ביפן התעשייה הלכה צעד קדימה והכניסה את הסטיביה כממתיק למשקאות קלים. כיום מרבית שוק המשקאות הקלים ביפן משתמש בסטיביה כממתיק. בעקבות כך החלו תעשיות מערביות רבות להשקיע במחקר ופיתוח של סגולות הסטיביה. כיום ניתן למצוא מוצרי מזון רבים המתהדרים בעובדה שאחד המרכיבים במוצר הוא הסטיביה. אין ספק כי העתיד של הממתיקים הוא הסטיביה.

סטיביה איכותית מבית הצמחים של חגית, בית טבע המעניק טעם לבריאות.

 

Print Friendly, PDF & Email

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “סטיביה”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים משודרגים