חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

מבצע!

מוגנים בחורף

מוגנים בחורף

208

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 2 צנצנות סה"כ 150 כמוסות.

צמד תוספי תזונה למערכת החיסון ולדרכי הנשימה. אלו יעזרו לעבור את החורף בבריאות תקינה ובאיכות חיים נאותה אשר מתקבלת עם בריאות הגוף ועמידותו בפני גורמים מחוללי תחלואת חורף.

עדיין מתלבטים?

בואו להתכתב עם מומחה בווטסאפ שיתאים לכם את הפתרון הנכון ביותר עבורכם

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מוגנים בחורף

מוגנים בחורף הם צמד תוספי תזונה למערכת החיסון ולדרכי הנשימה. אלו יעזרו לעבור את החורף בבריאות תקינה ובאיכות חיים נאותה. זו מתקבלת עם בריאות הגוף ועמידותו בפני גורמים
מחוללי תחלואת חורף.
חילופי מזג אויר ומעבר לעונת החורף מלווים על פי רוב במחלות חורף נפוצות ושכיחות. מחלות חורף מלוות במצבים בריאותיים שונים. לעיתים זניחים ולעיתים בדרגות חומרה המצריכים טיפולים רפואיים. על פי תורות צמחים מסורתיות בתרבויות שונות, נהוג היה לעשות שימוש בצמחי מרפא שונים. זאת על מנת לחזק את הערכת החיסון ולחזק את עמידות הגוף בפני תחלואה. בעיקר כנגד מחוללי תחלואת חורף אשר מתבטאת בעיקר בדרכי הנשימה.

צמד תוספי התזונה:

הרביוטיקה 

תוסף תזונה המכיל פרופוליס מרוכז טהור ואיכותי בתוספת קשת רחבה של תמציות מרוכזות של צמחי מרפא. זאת כדי לשפר יעילות וספיגה. פורמולה ייחודית זו פותחה על מנת לאפשר לגוף לנצל את הזמינות המקסימלית של מרכיבי הפרופוליס וצמחי המרפא. זאת ביעילות הטובה ביותר על מנת להעלות את רמת החיסוניות של הגוף. קשת המרכיבים נועדה להרחיב, להעלות ולשפר את היכולת הגופנית לעמידה בפני גורמים מחוללי מחלות מסוגים רבים. השימוש בפורמולה זו מומלץ במיוחד לאנשים בעלי מערכת חיסון מוחלשת, לאנשים בקבוצות סיכון, לספורטאים הנתונים תחת מאמצים גופניים ולאנשים מבוגרים.
מיוצר בישראל, כשרות בד"ץ העדה החרדית ירושלים. תאריך תפוגה 05/2025

רספיקל

תוסף תזונה מבוסס צמחים המיועד לדרכי הנשימה. בתורת צמחים מסורתית בתרבויות שונות נעשה שימוש בצמחים ייחודיים לשיפור שימור וטיפול בדרכי הנשימה.
הפרעות בנשימה חופשית וקלה נובעים מסיבות רבות החל מתחלואה בדרכי הנשימה הנובעת מגורמים מחוללי מחלות וזיהומים בקטריאליים, נגיפיים ופטרייתיים.
אלרגיות שונות, מחלות ריאה, הפרעות בחמצון הדם והולכתו לתאי הגוף. מחלות היקפיות ומחלות לב גם הן יוצרות קושי נשימתי.
מצבי לחץ ודחק נפשי גם הם גורמים להפרעות נשימתיות. אנשים מעשנים ואלו החשופים זמנים ממושכים לזיהום אוויר.
מיוצר בישראל, כשרות בד"ץ העדה החרדית ירושלים. תאריך תפוגה 06/2026

שילוב של שני תוספי תזונה אלו הם מהלך מנצח לעבור את החורף בבריאות תקינה ואיכות חיים במיטבה.

 

רשויות הבריאות ממליצים לציבור להתחסן ובעיקר לאנשים בקבוצות סיכון. רבות הן הדעות השונות לגבי חיסונים ויעילותם.
אין באמור כאן להחליף טיפול רפואי או המלצה תרופתית ואינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. כל התוכן המופיע כאן ובאתר הבית נועדו לספק מידע בלבד ואינו מתיימר להחליף יעוץ רפואי, חוות דעת רפואית ואו המלצה רפואית. התוכן והכתבות באתר מציגים נקודת מבט על נושאים ויש להתייחס אליהם כמקור ידע נוסף שלא מחליף התייעצות עם רופא מומחה.

Print Friendly, PDF & Email
שתף

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “מוגנים בחורף”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

WordPress PopUp Plugin

יצאנו

לחופשה

עד לתאריך 22/04

עד אז תוכלו להזמין כרגיל, אך ההזמנות יסופקו רק לאחר תאריך זה.
תודה על ההבנה

שנדבר? דילוג לתוכן