חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

אורגנו

התבלין לטעם ולבריאות

12

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 50 גרם

אורגנו הוא צמח תבלין ארומטי בעל תכונות בריאותיות מעולות בעיקר תודות להיותו בעל פעילות אנטי חיידקית ואנטי וויראלית חזקה ביותר. אורגנו יעיל בהתמודדות עם גורמים מחוללי מחלות כגון חיידקים ווירוסים, תולעים, טפילים, פטריות ונבגים. בעולם הגסטרונומיה מככב האורגנו כתבלין ארומטי המעשיר תבשילים, מרקים, רטבים ומאפים. העמידות של מרבית המרכיבים הפעילים באורגנו נשמרים היטב גם בחימום ולכן מאד מומלץ לתבל את התפריט התזונתי שלנו במעט אורגנו ולא רק על פיצה.

אורגנו

אורגנו הוא צמח תבלין ארומטי בעל תכונות בריאותיות מעולות בעיקר תודות להיותו בעל פעילות אנטי חיידקית ואנטי וויראלית חזקה ביותר. האורגנו יעיל בהתמודדות עם גורמים מחוללי מחלות כגון חיידקים ווירוסים, תולעים, טפילים, פטריות ונבגים.

 אורגנו ? , הוא לא רק התבלין של הפיצה !

רפואה מערבית עוסקת בחיפוש אחר חומרים טבעיים אשר יודעים להילחם בגורמים מחוללי מחלות זיהומיות ודלקתיות הפולשים לגופנו אותם נאלצת הרפואה לרפא באמצעות תרופות אנטיביוטיות ובכל פעם לפתח תרופה חדשה ויעילה כנגד חיידקים עמידים או אלימים.

אורגנו – מחקרים

במקביל מדענים עורכים מחקרים אחרי חומרים טבעיים בעלי יכולת התמודדות עם אותם מחוללי מחלות . בשנים האחרונות התפרסמו ממצאי מחקרים מעודדים אשר הוכיחו את היכולת של האורגנו למגר את אותם הגורמים (חיידקים ווירוסים…)

בעולם הגסטרונומיה מככב האורגנו כתבלין ארומטי המעשיר תבשילים, מרקים, רטבים ומאפים.
העמידות של מרבית המרכיבים הפעילים באורגנו נשמרים היטב גם בחימום ולכן מאד מומלץ לתבל את התפריט התזונתי שלנו במעט אורגנו ולא רק על פיצה.

חומרים פעילים באורגנו

החומר הפעיל המשמעותי המצוי באורגנו הוא Carvacrol מחקרים אשר בוצעו על מרכיב זה מצאו שהוא בעל פעילות עוצמתית למיגור חיידקים, ווירוסים ופטריות.
חומר פעיל נוסף באורגנו הוא Thymol שהוא בעל פעילות עוצמתית של חיטוי ומיגור נגיפים. חומר זה הוא אחד החומרים הטבעיים החזקים ביותר לחיטוי.

אורגנו יעיל במיוחד למצבים הבאים:

מערכת נשימה : ברונכיטיס, סינוסיטיס, הפגת גודש וליחה

מערכת עיכול : הליקובקטור פילורי, קנדידה, תולעים וטפילי מעיים, קשיי עיכול.

שימוש חיצוני: למיגור פטרת ציפורניים, פטרת של העור, האטת נשירת שיער

אורגנו יעיל לטיפול בדלקות ווגינליות

(יש לקבל הנחיות מדויקות לשימוש עבור מצבים אלו)

אורגנו – שיוך בוטני

האורגנו הוא שיח ממשפחת השפתניים, נפוץ מאד במדינות אגן הים התיכון ובאסיה. מקור השם של הצמח הוא מיוונית ואף זכה לציון מהיפוקרטס כי האורגנו הוא צמח מרפא יעיל ביותר לחיטוי ולטיפול בדלקות של דרכי הנשימה ודרכי העיכול. לאורך אלפי שנים שימש האורגנו לריפוי, למאכל ואף לטקסים פולחניים.

בשנים האחרונות מפיקים מעלי צמח האורגנו שמנים אתריים יעילים למרפא לקוסמטיקה ואף למשחות רפואיות לטיפול בנגעי עור ופטרת ציפורניים.

בצד הגסטרונומי משמש האורגנו לתיבול ריחני ובעל טעם ייחודי לתבשילי קדירה, רטבים, מאפים מרקים וכמובן לתיבול פיצה…

בכל פעם שמזדמן לכם עשו שימוש באורגנו הן לטעם והן לתיבול וכך תוסיפו הרבה טעם לבריאות

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button