חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

גרעיני דלעת

מקור איכותי לאבץ ומינרלים

22

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 200 גרם

גרעיני דלעת מכילים כמות גבוהה מאד של מינרלים חיוניים לבריאות הגוף ולבריאות העור. אחד המינרלים הבולטים בזכות ריכוזו הגבוה בגרעיני דלעת הוא אבץ. גרעיני דלעת עשירים באבץ, אומגה 3. גרעיני דלעת משפעים לטובה על המעיים ועל הטחול, גרעיני דלעת משתנים ומומלצים מאד לטיפול בבעיות של טפילי מעיים, גרעיני דלעת משפרים תפקוד של כלי דם, מערכת חיסון ובלוטת הערמונית.

גרעיני דלעת

גרעיני דלעת עשירים באבץ, אומגה 3. גרעיני דלעת משפעים לטובה על המעיים ועל הטחול, גרעיני דלעת משתנים ומומלצים מאד לטיפול בבעיות של טפילי מעיים, גרעיני דלעת משפרים תפקוד של כלי דם, מערכת חיסון ובלוטת הערמונית.
גרעיני דלעת מכילים כמות גבוהה מאד של מינרלים חיוניים לבריאות הגוף ולבריאות העור. אחד המינרלים הבולטים בזכות ריכוזו הגבוה בגרעיני הדלעת הוא אבץ.
אבץ הוא  מהמינרלים החשובים ביותר לשמירה על בריאות העור, תורם למראה צעיר ורענן של העור, אבץ עוזר בשיקום והחלמה של חתכים ופצעים. אבץ משפר יצירת תאי עור ורקמות חיבור בגוף כדוגמת הקולגן. ליצירת תהליך שיקומי מהיר ויעיל לאחר ניתוחים יש להוסיף אבץ לתזונה באופן סדיר ורציף.
אבץ תורם לבריאות השיער ומראהו. מחסור באבץ עלול לגרום לנשירת שיער ועל כן במקרים של בעיות שיער חשוב לוודא כי התזונה מכילה ששפע של אבץ.
גרעיני דלעת ותכולת האבץ הגבוהה שבהם משפרים את פוריות הגבר, תורמים ומשפרים את איכות נוזל הזרע ומשפרים רמות של ספירת זרע נמוכה. צריכת גרעיני הדלעת חשובה לשמירה על הפוריות הגברית. מחסור באבץ עלול להוביל לירידה בחשק המיני. קרוטנואידים  המצויים בשמן של גרעיני הדלעת תורמים להאטה או הפסקה של תהליך גידול שפיר של בלוטת הערמונית ולכן צריכה של גרעיני הדלעת חשובה לכל גבר מעל גיל 50.
תכולת האבץ הגבוהה בגרעיני דלעת תורמת לסיוע משמעותי בספיגת סידן בגוף ועל ידי כך ניתן לצפות בשיפור צפיפות עצם בגוף. שמירה על צפיפות עצם תקינה הינה חשובה לנשים וגברים כאחד.
מלבד כמויות מרשימות של אבץ 7.5 מ"ג (ב-100 גרם) גרעיני הדלעת עשירים באשלגן שהוא מינרל חשוב ביותר לשמירה  על תפקוד תקין של שריר הלב ולשמירת מאזן נוזלים תקין בגוף וכן על איזון רמות חומציות בגוף.
גרעיני הדלעת עשירים ב: מגנזיום שהוא חשוב לשמירה על שרירי הגוף וגמישותם, מונעים התכווצות שרירים אחרי אימון גופני ולכן צריכת גרעיני הדלעת חשובה לאחר פעילות גופנית. ברזל חשוב לבניין הגוף ולרמת חמצון תקינה. תרכובות של פיטוסטרולים המצוייה בגרעיני הדלעת מסייעים בהפחתת רמות כולסטרול בגוף ובעיקר כולסטרול "רע" LDL .
פיטוסטרולים משפרים את פעילות מערכת החיסון ותורמים לתגובה חיסונית ופעילה של הגוף בפני סיכון להתפתחות מחלות ממאירות.
מחקרים שנעשו בשנים האחרונות מצאו כי פיטוסטרולים הם מרכיב חשוב בשמירה על הבריאות ובעיקר להפחתת רמות כולסטרול. ממצאים אלו היו כל כך משמעותיים שהם הביאו להפקת פיטוסטרולים בדרכים שונות ומתועשות.

ההמלצה שלי היא פשוטה, הוסיפו גרעיני דלעת לתזונה שלכם בכל הזדמנות.

האמור נכון לגבי גרעיני דלעת איכותיים ולא קלויים

גרעיני דלעת מלאי טעם ובריאות עוד מוצר איכות מבית הצמחים של חגית, בית טבע המעניק טעם לבריאות.

מוצר זה מומלץ לשימוש על ידי חגית שחף מומחית מדופלמת ל רפואה סינית

Print Friendly, PDF & Email
שתף

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “גרעיני דלעת”

האימייל לא יוצג באתר.

Call Now Button