חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

חמוציות

חמוציות לשמירה על הבריאות

35

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 300 גרם

חמוציות מגידול אורגני בארה"ב מבוקר ומאושר. חמוציות פרצו לתודעת מזון הבריאות לפני מספר שנים תודות למחקרים אשר מצאו תועלת בריאותית ותזונתית רבת חשיבות.
חמוציות שומרות על בריאות הלב וכלי הדם והן מומלצות בחום למניעה ולשיקום. חמוציות מומלצות בחום לשמירה על בריאות דרכי השתן ולטיפול בתחלואה בעיקר ממקור דלקתי בדרכי השתן.
בכל היבט בריאותי ותזונתי חמוציות מומלצות בחום. באם נוסיף להמלצות הבריאותיות גם את הטעם המרענן חמצמץ ומתקתק המשתלב יפה בסלטים רבים, מאפים, קינוחים ועוד.
חמוציות שלמות וגדולות, מגידול אורגני מפוקח ברמת האיכות הגבוהה ביותר, מוספגות בפיקטין תפוחי עץ המשמש כחומר משמר טבעי.
החמוציות האיכותיות ביותר מסוגן לתזונה איכותית ובריאה.

חמוציות

חמוציות אורגניות מגידול מפוקח ומאושר בארה"ב. חמוציות הינן גרגרי יער אשר פרצו לתודעת מזון הבריאות לפני מספר שנים, תודות למחקרים אשר מצאו תועלת בריאותית ותזונתית רבת חשיבות.
חמוציות שומרות על בריאות הלב וכלי הדם, הן מומלצות בחום למניעה ולשיקום. חמוציות מומלצות לשמירה על בריאות דרכי השתן, ולטיפול בתחלואה הנובעת בעיקר ממקור דלקתי בדרכי השתן.
חמוציות מומלצות בחום בכל היבט בריאותי ותזונתי. באם נוסיף להמלצות הבריאותיות גם את טעמן המרענן חמצמץ ומתקתק של החמוציות המשתלב יפה בסלטים רבים, מאפים, קינוחים ועוד.
חמוציות שלמות וגדולות מאד, מגידול אורגני מפוקח ברמת האיכות הגבוהה ביותר, מוספגות בפיקטין תפוחי עץ המשמש כחומר משמר טבעי, ללא תוספת סוכר
החמוציות האיכותיות ביותר מסוגן לתזונה איכותית ובריאה.

חמוציות הינן פרי יער הנקרא באנגלית Cranberry

 

מחקרים רבים נעשו אודות התועלות הבריאותיות והתזונתיות של חמוציות, להלן מספר ממצאי מחקרים:

הקטנת הסיכון ללקות במחלות לב

חמוציות מאפשרות העלאה באופן משמעותי של הכולסטרול הטוב בדם HDL, לפי מחקרים נמצא כי עליית ה-HDL בעקבות צריכת חמוציות היא בשיעורים
של לפחות 10% , דבר הנוצר בעקבות רמות גבוהות של פוליפנולים בפרי, הפוליפנולים מהווים נוגד חמצון חזק במיוחד, הם מגבירים את רמות נוגדי החמצון בפלזמה, עקב כך נוצרת הקטנת הסיכון ללקות בסרטן. התכולה הגבוהה של מעכבי חמצון בחמוציות מאפשרת להם להיות חלק מהמלחמה במחלות סרטן.
לחמוציות ישנה תכונה המאטה את קצב הזדקנות התאים בגוף.

ירידה משמעותית של דלקות דרכי השתן.

מחקר שפורסם בירחון The Canadian Jounal of Urology   בשנת 2002 , עקב אחר נשים שסבלו מדלקות כרוניות בדרכי השתן, נמצא כי קבוצת הביקורת שקיבלה חמוציות הראתה ירידה משמעותית בשכיחות הדלקות החוזרות לעומת קבוצת הפלצבו. מחקר נוסף שהתפרסם בירחון  British Medical Journal תומך בממצאים אלו. סה"כ הורדת הכרוניות של דלקות דרכי השתן מאפשרת הפחתה ניכרת של שימוש באנטביוטיקה, ובמיוחד בקרב נשים הסובלות יותר מדלקות כרוניות כאלו. החמוציות מכילות חומרים הנקראים אנטוציאנידינים. המאפיין של חומרים אלו הוא מניעה של היצמדות תאי החיידק אי-קולי הנמצאים בדרכי השתן ומהווים את הסיבה העיקרית להתפתחות זיהומים בדרכי השתן.

בריאות מערכת העיכול

במחקר שנערך במכון ויצמן ברחובות והטכניון בחיפה ופורסם בשנת 2002 ב- Israeli Journal of the Micribiology התברר כי החמוציות מונעות ומעכבות היצמדות החיידק הליקובקטור פילורי לרירית הקיבה ובכך החמוציות מסייעות במניעת קיבי קיבה כרוניים וחזרתם. פרסום של

שמירה על בריאות הפה

חוקרים מאוניברסיטת ת"א ומכון ויצמן מצאו שהחומר הפעיל בחמוציות עשוי למנוע היווצרות רובד שן (אבנית), ובכך להוריד שכיחות של מחלות חניכיים. החמוציות עשירות בביו פלבנואידים שהם נוגדי חימצון חזקים ביותר המגינים על גופנו מנזקי זיהום אויר ונזקי חימצון נוספים אשר להם אנו חשופים, ובכך יוצרים כמה יתרונות עיקריים:
חמוציות ללא תוספת סוכר ומועשרות ברכז תפוחי עץ על מנת להעצים ולהגביר את התועלת התזונתית והבריאותית.
תפוח עץ עשיר באיזובלבנואידים, פנוליקים וסיבים תזונתיים. ההשערה היא שפיטו כימיקלים אלו מונעים שכפול של תאים סרטניים, עוזרים למניעת נזקי תאים ומורידים רמות כולסטרול בדם. תפוח עץ מכיל ויטמין C, לתפוח תכונות נוגדות חמצון, התפוח משפר תפקודי ריאות, התפוח מכיל סידן, זרחן, אשלגן וויטמינים מקבוצת B. התפוח מומלץ לאנשים הסובלים מאסטמה ומבעיות זיכרון. התפוח ידוע כמטהר כיס מרה וכבד, מומלץ לשימוש לאנשים הסובלים מחמרמורת. תפוח עץ מחזק את הלב ומפיג צמא, מונע הפרעות עיכול ועשיר בפקטין.
גידול אורגני מאושר, ללא תוספת סוכר.

החמוציות הן מגידול אורגני מאושר ומפוקח, הן מועשרות ברכז תפוחי עץ ואינן מכילות תוספת סוכר, עוד מוצר איכות מבית הצמחים של חגית

החמוציות מועשרות ברכז תפוחי עץ מומלצות על ידי חגית שחף, מומחית מדופלמת ל רפואה סינית ולתזונה טיפולית.

Print Friendly, PDF & Email
שתף

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “חמוציות”

האימייל לא יוצג באתר.

Call Now Button