חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

אורז-בר
אורז בר
אפריל 4, 2019
מלח צמחים
מלח צמחים
אפריל 4, 2019
הצג הכל

חמוציות

35

חמוציות מגידול אורגני בארה"ב מבוקר ומאושר. חמוציות פרצו לתודעת מזון הבריאות לפני מספר שנים תודות למחקרים אשר מצאו תועלת בריאותית ותזונתית רבת חשיבות.
חמוציות שומרות על בריאות הלב וכלי הדם והן מומלצות בחום למניעה ולשיקום. חמוציות מומלצות בחום לשמירה על בריאות דרכי השתן ולטיפול בתחלואה בעיקר ממקור דלקתי בדרכי השתן.
בכל היבט בריאותי ותזונתי חמוציות מומלצות בחום. באם נוסיף להמלצות הבריאותיות גם את הטעם המרענן חמצמץ ומתקתק המשתלב יפה בסלטים רבים, מאפים, קינוחים ועוד.
חמוציות שלמות וגדולות, מגידול אורגני מפוקח ברמת האיכות הגבוהה ביותר, מוספגות בפיקטין תפוחי עץ המשמש כחומר משמר טבעי.
החמוציות האיכותיות ביותר מסוגן לתזונה איכותית ובריאה.

ברכישה בסכום של 500 ש''ח
מוצר ווגה D3 בשווי 90 ש''ח בחינם 

שתף

חמוציות

חמוציות אורגניות מגידול מפוקח ומאושר בארה"ב. חמוציות הינן גרגרי יער אשר פרצו לתודעת מזון הבריאות לפני מספר שנים, תודות למחקרים אשר מצאו תועלת בריאותית ותזונתית רבת חשיבות.
חמוציות שומרות על בריאות הלב וכלי הדם, הן מומלצות בחום למניעה ולשיקום. חמוציות מומלצות לשמירה על בריאות דרכי השתן, ולטיפול בתחלואה הנובעת בעיקר ממקור דלקתי בדרכי השתן.
חמוציות מומלצות בחום בכל היבט בריאותי ותזונתי. באם נוסיף להמלצות הבריאותיות גם את טעמן המרענן חמצמץ ומתקתק של החמוציות המשתלב יפה בסלטים רבים, מאפים, קינוחים ועוד.
חמוציות שלמות וגדולות מאד, מגידול אורגני מפוקח ברמת האיכות הגבוהה ביותר, מוספגות בפיקטין תפוחי עץ המשמש כחומר משמר טבעי, ללא תוספת סוכר
החמוציות האיכותיות ביותר מסוגן לתזונה איכותית ובריאה.

חמוציות הינן פרי יער הנקרא באנגלית Cranberry

 

מחקרים רבים נעשו אודות התועלות הבריאותיות והתזונתיות של חמוציות, להלן מספר ממצאי מחקרים:

הקטנת הסיכון ללקות במחלות לב

חמוציות מאפשרות העלאה באופן משמעותי של הכולסטרול הטוב בדם HDL, לפי מחקרים נמצא כי עליית ה-HDL בעקבות צריכת חמוציות היא בשיעורים
של לפחות 10% , דבר הנוצר בעקבות רמות גבוהות של פוליפנולים בפרי, הפוליפנולים מהווים נוגד חמצון חזק במיוחד, הם מגבירים את רמות נוגדי החמצון בפלזמה, עקב כך נוצרת הקטנת הסיכון ללקות בסרטן. התכולה הגבוהה של מעכבי חמצון בחמוציות מאפשרת להם להיות חלק מהמלחמה במחלות סרטן.
לחמוציות ישנה תכונה המאטה את קצב הזדקנות התאים בגוף.

ירידה משמעותית של דלקות דרכי השתן.

מחקר שפורסם בירחון The Canadian Jounal of Urology   בשנת 2002 , עקב אחר נשים שסבלו מדלקות כרוניות בדרכי השתן, נמצא כי קבוצת הביקורת שקיבלה חמוציות הראתה ירידה משמעותית בשכיחות הדלקות החוזרות לעומת קבוצת הפלצבו. מחקר נוסף שהתפרסם בירחון  British Medical Journal תומך בממצאים אלו. סה"כ הורדת הכרוניות של דלקות דרכי השתן מאפשרת הפחתה ניכרת של שימוש באנטביוטיקה, ובמיוחד בקרב נשים הסובלות יותר מדלקות כרוניות כאלו. החמוציות מכילות חומרים הנקראים אנטוציאנידינים. המאפיין של חומרים אלו הוא מניעה של היצמדות תאי החיידק אי-קולי הנמצאים בדרכי השתן ומהווים את הסיבה העיקרית להתפתחות זיהומים בדרכי השתן.

בריאות מערכת העיכול

במחקר שנערך במכון ויצמן ברחובות והטכניון בחיפה ופורסם בשנת 2002 ב- Israeli Journal of the Micribiology התברר כי החמוציות מונעות ומעכבות היצמדות החיידק הליקובקטור פילורי לרירית הקיבה ובכך החמוציות מסייעות במניעת קיבי קיבה כרוניים וחזרתם. פרסום של

שמירה על בריאות הפה

חוקרים מאוניברסיטת ת"א ומכון ויצמן מצאו שהחומר הפעיל בחמוציות עשוי למנוע היווצרות רובד שן (אבנית), ובכך להוריד שכיחות של מחלות חניכיים. החמוציות עשירות בביו פלבנואידים שהם נוגדי חימצון חזקים ביותר המגינים על גופנו מנזקי זיהום אויר ונזקי חימצון נוספים אשר להם אנו חשופים, ובכך יוצרים כמה יתרונות עיקריים:
חמוציות ללא תוספת סוכר ומועשרות ברכז תפוחי עץ על מנת להעצים ולהגביר את התועלת התזונתית והבריאותית.
תפוח עץ עשיר באיזובלבנואידים, פנוליקים וסיבים תזונתיים. ההשערה היא שפיטו כימיקלים אלו מונעים שכפול של תאים סרטניים, עוזרים למניעת נזקי תאים ומורידים רמות כולסטרול בדם. תפוח עץ מכיל ויטמין C, לתפוח תכונות נוגדות חמצון, התפוח משפר תפקודי ריאות, התפוח מכיל סידן, זרחן, אשלגן וויטמינים מקבוצת B. התפוח מומלץ לאנשים הסובלים מאסטמה ומבעיות זיכרון. התפוח ידוע כמטהר כיס מרה וכבד, מומלץ לשימוש לאנשים הסובלים מחמרמורת. תפוח עץ מחזק את הלב ומפיג צמא, מונע הפרעות עיכול ועשיר בפקטין.
גידול אורגני מאושר, ללא תוספת סוכר.

החמוציות הן מגידול אורגני מאושר ומפוקח, הן מועשרות ברכז תפוחי עץ ואינן מכילות תוספת סוכר, עוד מוצר איכות מבית הצמחים של חגית

החמוציות מועשרות ברכז תפוחי עץ מומלצות על ידי חגית שחף, מומחית מדופלמת ל רפואה סינית ולתזונה טיפולית.

Print Friendly, PDF & Email

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “חמוציות”

האימייל לא יוצג באתר.

הויטמינים של חגית עובדים בצורה יעילה איכותיים מאוד והשרות של חגית מקצועי מאוד ואיכותי
אבי קדמי
אבי קדמי
10:47 19 Jan 21
בגלל המקצועיות.
בגלל הניסיון.
בגלל האיכות.
וגם בגלל השירות
(-:
Mikiy Porat
Mikiy Porat
18:47 12 Oct 20
איזה כיף שיש מקצוענים כמו חגית!
אני ממליץ על התוספי תזונה נבחרות שהיא מציעה .
אריק סלע
אריק סלע
19:41 13 Feb 20
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב ברפואה סינית. חשוב לי גם להגיד שהשירות שהיא נותנת הוא נפלא. 👍
Denis Tseitlin
Denis Tseitlin
15:31 18 Jan 20
לחגית יש מוצרים מעולים, ממוקדים ויעילים! - במיוחד התחברתי תוספי התזונה החכמים . https://www.hagits.com/product-category/%d7%aa%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%99-%d7%aa%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%97%d7%9b%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%99%d7%99%d7%97%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%a6%d7%9e%d7%97/
Uri Vered
Uri Vered
10:16 08 Dec 19
חגית שחף אדם נפלא, גם כמטפלת היא מצויינת אם ברפואה סינית ואם בשיטות אחרות שהיא שולטת בהן.
חגית שחף בעלת ידע עצום בכל תחומי הרפואה (גם קונבנציונלית וגם משלימה), גם הפורמולות שהיא מייצרת מאוד אפקטיביות, באופן אישי אני מסתייעת בה רבות ובזכות כך זוכה לשמירה על בריאות טובה.
אני מטופלת על ידי תמרה, וצמחי המרפא של חגית החליפו בהצלחה רבה את הטיפול הקונבנציונלי בו הייתי מטופלת, תודה רבה בהערכה רבה!
Anat Aderet
Anat Aderet
09:50 16 Oct 19
שירות נפלא. אנשים מהממים.
Barak R. Shaked
Barak R. Shaked
12:46 05 Aug 19
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב בצמחים, רפואה משלימה בכלל ורפואה סינית. כמטפלת בעצמי ברפואה משלימה אני ממליצה מאוד על הפורמולות של חגית. הבן שלי הפסיק להרטיב אחרי שנים לאחר ששום דבר לא עזר, מטופלים עם בעיות אוטואימוניות, כאבים ובעיות הורמונליות חוו שינוי משמעותי לאחר לקיחת פורמולות של חגית.
תמרה גולדמן
תמרה גולדמן
15:05 24 Apr 19
חגית מקצועית ,עניינית,הגונה.פתרה בעיות רפואיות שלא נפתרו במשך שנים! בכל עת היא עוזרת, בכל בעיה קטנה וגדולה לקטנטנים,נוער ומבוגרים- לה הפתרונות.
ממליצה בחום על חגית פורצת דרך ,יש לה ראייה רחבה ומעמיקה בתחומה.
.
אתי ברקוביץ
אתי ברקוביץ
16:22 20 Mar 19
חגית עוזרת לכלב שלנו עם חרדות קשות עם שילוב מנצח של צמחי מרפא ושמן פסיפלורה.
ממליצה בחום ובאהבה כי היא יודעת מה היא עושה.
💙🙏🏼
Netta Koren
Netta Koren
18:49 26 Nov 18
הגעתי במצב לא טוב אם מדדים מעבר לסקלה תודה רבה על העזרה וטיפול הקשוב.
בזכותך אני מרגיש הרבה יותר טוב.
Ziv Barb
Ziv Barb
15:06 06 Aug 18
js_loader
Call Now Button