חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

שמן זית לצ'ינו

שמן זית לצ'ינו

שמן זית המתאים ביותר לבישול

כמות: 500 מ"ל

40.00 35.00


שמן זית מזן לצ'ינו הוא העמיד ביותר בחימום מבין כל שמני הזית. מסיבה זו הפך שמן זית זה למבוקש מאד ומועדף בקרב שוחרי בריאות ובמטבחים איניני טעם. זיתי לצ'ינו מפיקים שמן עדין בעל טעם רענן עשבוני ומתקתק וללא מרירות או חריפות. תכונה זו מאפשרת שימוש בשמן זית מזן לצ'ינו לבישול אפיה ותיבול מבלי שטעמו של שמן הזית יהיה דומיננטי או משתלט. שמן זית המופק מזיתי לצ'ינו הוא בעל ארומה שופעת פרי וטריות המופקת מבחירת הזמן הנכון לבשלות הזיתים לצורך מסיק וכבישה קרה להפקת השמן.

המלאי אזל

שתף
תיאור

שמן זית לצ'ינו

ראשון המסיק כבר כאן

שמן זית לצ'ינו הוא העמיד ביותר בחימום מבין כל שמני הזית. מסיבה זו הפך שמן זית זה למבוקש מאד ומועדף בקרב שוחרי בריאות ובמטבחים אניני טעם.
זיתי לצ'ינו מפיקים שמן זית עדין בעל טעם רענן עשבוני ומתקתק וללא מרירות או חריפות. תכונה זו מאפשרת שימוש בשמן זית מזן לצ'ינו לבישול אפיה ותיבול מבלי שטעמו של שמן הזית יהיה דומיננטי או משתלט. שמן זית המופק מזיתי לצ'ינו הוא בעל ארומה שופעת פרי וטריות המופקת מבחירת הזמן הנכון לבשלות הזיתים לצורך מסיק וכבישה קרה להפקת השמן.
בחירת המועד הנכון למסיק השמן תורמת לטעם נעים הרמוני ובשל של שמן זית איכותי עדין בטעמו. רמזים קלים של מרירות, טעמים ירוקים ורמזים  לחריפות של שמן זית מזן לצ'ינו מותירים טעם נקי מאד בפה.
שמן זית מזן לצ'ינו נחשב לשמן גורמה במטבח האיטלקי, שמן זית מזן לצ'ינו זה מופק בכבישה קרה 100% ומבוקרת מזיתים מזן לצ'ינו אשר גדלו בישראל באזורים גבוהים של הגליל, זאת על מנת לשמר את טעמם ( אזורי גידול חמים פוגמים בטעם השמן מזן זה ). מחקרים רבים מצאו כי צריכה יומית של שמן זית איכותי מכבישה קרה מורידים באופן משמעותי את הסיכון למחלות לב וכלי דם. מחקרים אחרונים מוכיחים כי שמן זית מכבישה קרה מכיל כמות גדולה של נוגדי חמצון מסוג פוליפנולים אשר ידועים בתכונתם המעכבת חמצון ומשפרת את תפקודי הגוף, ובעיקר את הלב וכלי הדם.
שמן זית המופק מזיתי לצינו בכבישה קרה ומבוקרת מכיל כמות משמעותית של חומצה אוליאית, חומצה פלמיטולית, וחומצה לינאולית. אשר נמצאו כבעלי השפעה משמעותית על הבריאות.
מחקרים שנעשו על ידי ארגון הבריאות העולמי מצאו כי תזונה ים תיכונית עשירה בשמן זית איכותי והיא התזונה הבריאה ביותר בעולם.

שמן זית מזן לצ'ינו ממסיק ידני אשר נעשה במצב הבשלות האופטימלי של הזיתים והופק בכבישה קרה ומבוקרת. השמן מעניק שפע טעמים, ניחוחות ותועלות בריאותיות ללב ולכלי הדם. שמן זית מזן לצ'ינו נמצא במטבחי שף מעוטרים והוא מקובל ואהוד על ידי חובבי בישול ואניני טעם.

שמן זית לצ'ינו הוא הזן העמיד ביותר לחימום ולכן הוא המומלץ ביותר לבישול, אפייה או כל הכנת מזון אחרת המצריכה חימום !

שמן זית מזן לצ'ינו באיכות EXTRA VIRGIN בכבישה קרה וברמת חומציות 0.05%> מיוצר בגאווה בישראל !

עוד מוצר איכות מבית הצמחים של חגית,  בית טבע המעניק טעם לבריאות

שמן זית לצ'ינו Leccino מומלץ לשימוש על ידי חגית שחף, מומחית מדופלמת ל רפואה סינית