חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

זרעי פשתן אורגני
זרעי פשתן אורגני
אוגוסט 1, 2014
JASPER
JASPER
אוגוסט 27, 2014
הצג הכל

שמן קוקוס

50.00

שמן קוקוס נחשב בצדק כאחד מסוגי המזון המוגדרים "מזון על " ויש לכך סיבות בריאותיות רבות. מחקרי בריאות לגבי אוכלוסיות שונות בעולם ותזונתם האופיינית מצאו כי אוכלוסיות הצורכות בקביעות שמן קוקוס הן האוכלוסיות הבריאות ביותר בעולם. סוג השומן הרווי המצוי בשמן קוקוס הוא בריא מאד מבחינת הרכבו והוא לא דומה ולא מזיק כמו שומן רווי מהחי.

המלאי אזל

שתף

שמן קוקוס

שמן קוקוס נחשב בצדק כאחד מסוגי המזון המוגדרים "מזון על " ויש לכך סיבות בריאותיות רבות. במשך שנים רבות לא נבדקו התכונות הבריאותיות של שמן קוקוס ועיקר השימוש בו היה במדינות שבהן גדלים עצי קוקוס.
מחקרי בריאות לגבי אוכלוסיות שונות בעולם ותזונתם האופיינית מצאו כי אוכלוסיות הצורכות בקביעות שמן קוקוס הן האוכלוסיות הבריאות ביותר בעולם. אחד המחקרים המשמעותיים ביותר בעולם שנעשה בשמן קוקוס נערך ע"י ד"ר Mary Newport עבודת מחקר מקיפה של ד"ר מארי ניופורט נקראת:  ? Case Study : What if therv is a cure for Alzheimer's disease and no one know
מדובר בעבודת מחקר מקיפה ומאלפת כאשר המסקנות ברורות ונחרצות.  לצפייה במאמר כאן

מאמר נרחב נוסף אודות התועלת הבריאותית של שמן קוקוס פורסם בבלוג המפורסם והמוערך  jen miller best reviews
קישור למאמר : https://www.jenreviews.com/coconut-oil

סוג השומן הרווי המצוי בשמן קוקוס הוא בריא מאד מבחינת הרכבו והוא לא דומה ולא מזיק כמו שומן רווי מהחי.
אחת מבעיות הבריאות העולמיות הקשות ביותר היא השמנה, הבעיה להזמנה אינה רק כמות הקלוריות אלא בעיקר מהיכן המקור של הקלוריות וזהו נתון קריטי היות ומקור הקלוריות משפיע על תפקודי גוף שונים. מחקרים מצאו כי צריכה של שמן קוקוס העלתה את רמת האנרגיה ובכך תורמת משמעותית על שריפה מוגברת של כמות קלוריות.

מחקרים מצאו השפעות מטיבות של שמן הקוקוס על תפקודי מוח ומניעת אלצהיימר ברמות מפתיעות, האמור נכון גם למצבי אפליפסיה

חומצות שומן חיוניות המצויות בשמן הקוקוס תורמות להורדת רמות כולסטרול בדם ובהפחתת הסיכונים למחלות לב וכלי דם.

שמן הקוקוס מגביר את תחושת השובע, חומצות שומן חיוניות עוזרות בהפחתת רמות ההשתוקקות למזון.

שמן הקוקוס בצריכה קבועה תורם רבות לבריאות העור והשיער ולמראה צעיר רענן ומלא חיוניות. שימוש חיצוני במריחה על העור והשיער תורמים רבות לבריאות העור והשיער.

שלל תכונות בריאותיות הטמונות בשמן הקוקוס מציבות אותו בקטגוריה של מזון על, מבנה המולקולות של חומצות השומן הן כאלה המתעכלות במהירות ומעלות את שריפת השומנים, מפחיתות את התיאבון ותורמות להרזיה. שמן הקוקוס תורם רבות לשיפור תפקודי מוח ומניעת נזקים כגון אלצהיימר.

שמן קוקוס איכותי וארומטי מתאים גם לתיבול, בישול, אפייה והדגשת טעמים ומומלץ לשימוש במצבו הטבעי. ניתן לזהות שמן קוקוס איכותי בצבעו הלבן ולא צהבהב, ריח קוקוס משכר וטעם מעולה.

שמן קוקוס איכותי ברמה הגבוהה ביותר מופק בכבישה קרה ומפוקחת, עוד מוצר איכות מצטיין מבית הצמחים של חגית, בית טבע המעניק טעם לבריאות.

Print Friendly, PDF & Email

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “שמן קוקוס”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *