חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

הטעויות הנעלמות של חיינו

63

המלאי אזל

קטגוריה

הטעויות הנעלמות של חיינו – צ'יטרה בנרג'י דיוואקרוני

בספרה החדש הטעויות הנעלמות של חיינו שואלת אישה צעירה "האין זו עובדה שבסופו של דבר כולנו חייבים לשלם, ולא משנה במה נבחר ?".  קובץ סיפוריה החדש של צ'יטרה בנג'רי דיוואקרוני, מחברת רבי המכר "אדונית התבלינים" ו – "אחות ליבי".
בסיפורים המתרחשים בהודו ובארצות הברית בחונת דיוואקרוני את הטעויות הנעלמות של חיי גיבוריה ואת המחיר שגובים מהם אובדן ודרך ארץ. בחום ובתבונה היא חודרת מבעד למעשי היום – יום אל תודעתם של גברים ונשים המהלכים על הגבול שבין דורות ובין תרבויות. גיבורים הנדרשים להכריע בין הקדמה והחופש, שבהם יכול האדם למצוא את הכל, אך גם לאבד את עצמו, לבין מסורת ותרבות שמתווים לו דרך יחידה וברורה. "אסופה יוצאת מן הכלל, שנרקמה בתבונה ונכתבה בלהט רגשי.
בספר הטעויות הנעלמות של חיינו מעלה הסופרת סיפורים המאירים את הכאב, האבדן והניכור של חווית ההגירה והופכים אותה ראי לדרמה של הקיום האנושי" (הסופר הא ג'ין)
"כשרון הכתיבה שלה ויכולתה ליצור משפטים על יופי צרוף, הופכים אותה לסופרת רבת עוצמה" (אמריקה היום)

תקציר הספר הטעויות של חיינו

צ`יטרה בנרג`י דיוואקרוני היא סופרת ומשוררת הודית-אמריקנית עטורת פרסים. סיפוריה התפרסמו בעיתון היוקרתי הניו-יורקר ובאסופה הסיפורים האמריקנים הטובים ביותר של המאה העשרים, ספריה זכו בפרסים רבים, ביניהם מה- American Book Award והיו לרבי-מכר בעולם כולו. דיוואקרוני נולדה בהודו והיגרה לארצות-הברית בגיל 19.

הספר הטעויות הנעלמות של חיינו מומלץ לרכישה על ידי חגית שחף מומחית מדופלמת ל רפואה סינית
Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button