חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

ג'ימנמה פלוס

איזון רמות סוכר

כמות: 90 כמוסות

115.00


גימנמה פלוס הינה פורמולה ייחודית ובלעדית פרי פיתוח של הצמחים של חגית ומיועדת עבור חולי סוכרת ואנשים הנמצאים בקבוצות סיכון. גימנמה פלוס הינה פורמולה לאיזון רמות סוכר בדם והיא משלבת עקרונות של רפואת צמחים עתיקה יחד עם טכנולוגיה וידע עדכניים ביותר והמוכחים מחקרית ברפואה המערבית כתוספים יעילים לאיזון רמות סוכר בדם ולטיפול בסיבוכים ובתופעות לוואי הנובעות מרמות סוכר גבוהות בדם. גימנמה יעילה להפגת הכמיהה לפחמימות וסוכרים ובכך תורמת לירידה במשקל ולהורדת רמות גבוהות של כולסטרול וטריגליצרידים.

המלאי אזל

שתף
תיאור

ג'ימנמה פלוס

ג'ימנמה פלוס הינה פורמולה תמציות צמחים ייחודית ובלעדית פרי פיתוח של הצמחים של חגית ומיועדת לאיזון רמות סוכר בדם. פורמולת  ג'ימנמה פלוס עוצמתית, מועילה ומאזנת רמות סוכר עבור חולי סוכרת ואנשים הנמצאים בקבוצות סיכון.

מוצר זה הוחלף על ידי תוסף התזונה נובטיק החדש בעל יעילות משופרת

שימוש

ג'ימנמה פלוס הינה פורמולה לאיזון רמות סוכר בדם והיא משלבת עקרונות של רפואת צמחים עתיקה יחד עם טכנולוגיה וידע עדכניים ביותר והמוכחים מחקרית ברפואה המערבית כתוספים יעילים לאיזון רמות סוכר בדם ולטיפול בסיבוכים ובתופעות לוואי הנובעות מרמות סוכר גבוהות בדם.
ג'ימנמה הינו צמח מרפא הודי הידוע ברפואה האיורוודית מזה מאות שנים.

מרכיבים

* תמצית מרוכזת של ג'ימנמה
* עלי ג'ימנמה
* תמצית מרוכזת של עלי זית
* כרומיום פיקולינט

מידע מפורט

ג'ימנמה

הינה הצמח המשמעותי ביותר עבור חולי סוכרת ועבור אנשים הנמצאים בקבוצות סיכון לחלות בסוכרת. ג'ימנמה מסייעת לגוף להשתמש באינסולין ביתר יעילות. גימנמה מכילה את מרבית חומצות אמינו חיוניות לשמירה על תפקוד מערכות גופניות באופן תקין. ג'ימנמה ידועה ביכולתה לשקם תאי בטא פגועים בלבלב. בניסוי מחקרי שנערך בהודו  נמצא כי שימוש בצמח Gymnema Sylvestre הביא להורדה של רמת סוכר בתוך כמה שבועות,  כמו כן נמצאה התאוששות של איי לנגרהס ותאי בטא בלבלב בשני סוגי הסוכרת כתוצאה משימוש בצמח ג'ימנמה. נתונים דומים נמצאו במחקר שנעשה במשך שנה בבית החולים האוניברסיטאי "קליפוק" בעיר מדרס שבהודו. נטילת צמח ג'ימנמה Gymnema Sylvestre הורידה בצורה משמעותית כאבים נוירופטיים וגרמה לירידות משמעותיות בצריכת האינסולין. החולים בקבוצת הניסוי שקיבלו Gymnema Sylvestre דיווחו על הרגשה כללית טובה יותר, בבדיקות הדם שלהם נמצאה ירידה ברמות ההמוגלובין המסוכרר  HBA1C כמו כן נרשמה ירידה ברמות כולסטרול וברמות של טריגליצרידים. שימוש בצמח ג'ימנמה מוריד את ההתמכרות לצריכת סוכרים, זו אחת הסיבות שניתן לצרף את הצמח גימנמה לשימוש עבור אנשים המעוניינים לרדת במשקל. משרד הבריאות הישראלי הכיר בצמח ג'ימנמה Gymnema Sylvestre כצמח מרפא המאושר כתוסף תזונה. צמח מרפא זה מאפשר למיליוני אנשים בעולם לאזן רמות סוכר בדם. אישור משרד הבריאות מאפשר גם לחולי סוכרת בישראל ליהנות מיתרונותיו של הצמח ג'ימנמה.

לקריאה נוספת  "התמודדות עם מחלת הסוכרת לפי רפואה סינית".

עלי זית

ידועים במשך שנים רבות ביכולתם לאזן את רמות הסוכר בדם ולהפחית את רמות ההמוגלובין המסוכרר. במחקר שבוצע באוניברסיטת מילאנו שבאיטליה, נמצאו עלי זית כנוגדי חימצון המונעים פגיעה בכלי הדם ולכן הם מסייעים במניעת מחלות לב וטרשת עורקים. מחקר נוסף שנעשה מלמד על כך שעלי זית המכילים אולאורופאין oleuropein מגבירים את זרימת הדם ללב ע"י הרחבת כלי הדם והורדת לחץ הדם, כמו כן נודעת יכולתם של עלי זית לחזק את המערכת החיסונית. המרכיב הפעיל בעלי זית הוא סידן אנולאט Calcium enolate  נמצא כקוטל נגיפים וחיידקים בצורה מעוררת התפעלות ולכן עלי זית יכולים לספק הקלה בשורה שלמה של מחלות חיידקיות. עלי זית  מטפלים ביעילות בזיהומים פטרייתיים.

כרומיום פיקולינט

כרום הוא מינרל טבעי בעל פעילות ביולוגית המסייעת להעלאת רמות האינסולין שהגוף מפיק. פעילותו של הכרום בגוף היא על ידי היצמדותו לקולטנים אשר נמצאים על פני הדפנות של התאים והוא מאפשר לאינסולין להחדיר גלוקוז בקלות רבה יותר אל תוך התאים. פעולה יעילה זו של הכרום היא בעלת התפקיד החשוב ביותר במניעת  עליה ושליטה על  רמות סוכר בדם.
פיקולינט הינה הנגזרת תלת ערכית של חומצה אמינית והיא זו שהופכת את הכרומיום לפעיל בגוף
כרומיום פיקולינט ויעילותו נבדקו באופן מחקרי במרכז רפואי על חולי סוכרת ונמצא כי יעילותו בהורדה משמעותית של רמות סוכר כבר בתום 10 ימי שימוש רצופים על מעל 50% מהנבדקים. כרום תורם להפחתת רמות גבוהות של כולסטרול וטריגליצרידים, תורם לניצולת משופרת של מולקולות השומן ועל ידי כך הוא מפחית את ההשתוקקות לפחמימות וסוכרים .
כרומיום בצורתו התלת ערכית (פיקולינט) היא היחידה המאפשרת מעבר חומצות אמינו לשרירים ובכך תורמת להעלאת המסה של השרירים בגוף.

אופן שימוש

כמוסה אחת פעמיים ביום לפני האוכל

תקני איכות

פורמולה זו של ג'ימנמה פלוס מיוצרת תחת בקרה של מערכת ניהול איכות משולבת העונה לדרישות תקני GMP ותקני איכות מחמירים ISO-9001  ו- ISO 22000 ומפוקחים ע"י מעבדות וארגון אבטחת האיכות  IQC

כשר פרווה בהשגחת הרבנות

כמוסות ג'ימנמה פלוס איכותיות מבית הצמחים של חגית, השם שמאחורי המקצועיות והאיכות

הצמחים של חגית, בית טבע ומקום בו הטבע פוגש את הידע

למידע נוסף עבור מוצר זה, ליעוץ מקצועי ואישי, לרכישת המוצר נא צרו קשר כאן

מוצר זה מומלץ לשימוש על ידי חגית שחף, מומחית מדופלמת ל רפואה סינית