חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

נובטיק

איזון רמות סוכר

כמות: 90 כמוסות

125.00


נובטיק הינה פורמולה ייחודית ובלעדית פרי פיתוח של הצמחים של חגית ומיועדת להפחתה ואיזון רמות סוכר, מתאימה לחולי סוכרת ואנשים הנמצאים בקבוצות סיכון. נובטיק הינה פורמולה לאיזון רמות סוכר בדם והיא משלבת עקרונות של רפואת צמחים עתיקה יחד עם טכנולוגיה וידע עדכניים ביותר והמוכחים מחקרית ברפואה המערבית כתוספים יעילים לאיזון רמות סוכר בדם ולטיפול בסיבוכים ובתופעות לוואי הנובעות מרמות סוכר גבוהות בדם. נובטיק יעיל להפגת הכמיהה לפחמימות וסוכרים ובכך תורמת לירידה במשקל ולהורדת רמות גבוהות של כולסטרול וטריגליצרידים.

שתף
תיאור

נובטיק

נובטיק הינו תוסף תזונה להורדה ואיזון רמות סוכר בדם. נובטיק הינו תוסף תזונה מבוסס תמציות צמחים מרוכזות. מוצר ייחודי ובלעדי פרי פיתוח
של "הצמחים של חגית" ומיועד לאיזון רמות סוכר בדם, להפחתת תנגודת האינסולינית, למניעה ולצמצום נזקי סוכר.
תוסף תזונה נובטיק עוצמתי ויעיל, ומאזן רמות סוכר עבור חולי סוכרת ואנשים הנמצאים בקבוצות סיכון, בטוח ומתאים לשימוש גם לתקופות ארוכות
על פי תקני בטיחות מחמירים 

שימוש בתוסף התזונה נובטיק.

נובטיק הינה פורמולה לאיזון רמות סוכר בדם והיא משלבת עקרונות של רפואת צמחים עתיקה יחד עם טכנולוגיה וידע עדכניים ביותר, מוכחים מחקרית ברפואה המערבית כתוספים יעילים לאיזון רמות סוכר בדם, ולטיפול בסיבוכים ובתופעות לוואי הנובעים מרמות סוכר גבוהות בדם.

מרכיבים לפורמולת נובטיק

 • תמצית ג'ימנמה ביחס ריכוז גבוה.
 • תמצית פטריית פוריה בריכוז גבוה.
 • תמצית רהמניה גלוטינוסה בריכוז גבוה.
 • תמצית מרוכזת של עלי זית.
 • תמצית קינמון בריכוז גבוה.
 • כרומיום פיקולינט.
 • מגנזיום סטיארט

מידע מפורט

ג'ימנמה

הינה הצמח המשמעותי ביותר עבור חולי סוכרת ועבור אנשים הנמצאים בקבוצות סיכון לחלות בסוכרת. ג'ימנמה מסייעת לגוף להשתמש באינסולין ביתר יעילות. גימנמה מכילה את מרבית חומצות אמינו חיוניות לשמירה על תפקוד מערכות גופניות באופן תקין. ג'ימנמה ידועה ביכולתה לשקם תאי בטא פגועים בלבלב. בניסוי מחקרי שנערך בהודו  נמצא כי שימוש בצמח Gymnema Sylvestre הביא להורדה של רמת סוכר בתוך כמה שבועות,  כמו כן נמצאה התאוששות של איי לנגרהס ותאי בטא בלבלב בשני סוגי הסוכרת כתוצאה משימוש בצמח ג'ימנמה. נתונים דומים נמצאו במחקר שנעשה במשך שנה בבית החולים האוניברסיטאי "קליפוק" בעיר מדרס שבהודו. נטילת צמח ג'ימנמה Gymnema Sylvestre הורידה בצורה משמעותית כאבים נוירופטיים וגרמה לירידות משמעותיות בצריכת האינסולין. החולים בקבוצת הניסוי שקיבלו Gymnema Sylvestre דיווחו על הרגשה כללית טובה יותר, בבדיקות הדם שלהם נמצאה ירידה ברמות ההמוגלובין המסוכרר  HBA1C כמו כן נרשמה ירידה ברמות כולסטרול וברמות של טריגליצרידים. שימוש בצמח ג'ימנמה מוריד את ההתמכרות לצריכת סוכרים, זו אחת הסיבות שניתן לצרף את הצמח גימנמה לשימוש עבור אנשים המעוניינים לרדת במשקל. משרד הבריאות הישראלי הכיר בצמח ג'ימנמה Gymnema Sylvestre כצמח מרפא המאושר כתוסף תזונה. צמח מרפא זה מאפשר למיליוני אנשים בעולם לאזן רמות סוכר בדם. אישור משרד הבריאות מאפשר גם לחולי סוכרת בישראל ליהנות מיתרונותיו של הצמח ג'ימנמה.

לקריאה נוספת  "התמודדות עם מחלת הסוכרת לפי רפואה סינית".

פטריית פוריה

פטריית פוריה PORIA COCOS בעלת סגולות רפואיות רבות. במחקרים שנעשו על החומרים הפעילים בפטריית פוריה והשפעתם הפרמקולוגית נמצא כי אחד מהחומרים הפעילים הינו DEHYDROTUMULOSIC ACID הידוע כבעל השפעה חיובית על מערכת החיסון בגוף, איזון רמות סוכר בדם.
פטריית פוריה מכילה חומרים פוליסכרידיים מסוג HETEROPOLYSACCHAHIDES הידועים כבעלי יכולת אנטי סרטנית במיוחד בסוגי סרטן העור.
פטריית הפוריה יוצרת הרמוניה בטחול ולכן מסייעת בבעיות של אובדן תיאבון וכאבים ברום הבטן.
נעשה שימוש בפטריית פוריה לצורך הסדרת קצב הלב, לכאבי ראש כרוניים, סחרחורות,
פטריית הפוריה ידועה בהשפעתה על קצב הלב, איזון רמות סוכרים, עוזרת לרוגע נפשי ולהפרעות בשינה וכן לבעיות של זיכרון ותפקודי מוח קוגניטיביים.

תכונות רפואיות עיקריות:

 • יעילה להורדה ולאיזון רמות סוכר בדם.
 • נוגדת חיידקים וגורמים מחוללי דלקות
 • תורמת לרוגע והפחתת מתח נפשי ומצבי חרדה
 • חיזוק היכולת להתמודד מול מצבי לחץ נפשיים ורגשיים.
 • חיזוק והמרצת פעילות מערכת החיסון
 • מניעת התפתחות תאים סרטניים

רהמניה גלוטינוסה

רהמניה גלוטינוסה Rehmania glutinosa הוא אחד מצמח המרפא המרכזיים ברפואת צמחי מרפא סינית.
נעשה בו שימוש נרחב למגוון מצבי בריאות.
ברפואת צמחי מרפא מערבית השימוש ברהמניה הוא לאיזון רמות סוכר ולטיפול במצבי דלקות ובעיות עור.

פעילות רפואית עיקרית לצמח רהמניה

 • מאזן ומפחית רמות סוכר בדם.
 • אנטי דלקתי.
 • אדפטוגני משקם את בלוטת האדרנל.
 • מוריד חום.
 •  ממריץ ייצור מיצי מרה.
 • מפחית דימומים

עלי זית

ידועים במשך שנים רבות ביכולתם לאזן את רמות הסוכר בדם ולהפחית את רמות ההמוגלובין המסוכרר. במחקר שבוצע באוניברסיטת מילאנו שבאיטליה, נמצאו עלי זית כנוגדי חימצון המונעים פגיעה בכלי הדם ולכן הם מסייעים במניעת מחלות לב וטרשת עורקים. מחקר נוסף שנעשה מלמד על כך שעלי זית המכילים אולאורופאין oleuropein מגבירים את זרימת הדם ללב ע"י הרחבת כלי הדם והורדת לחץ הדם, כמו כן נודעת יכולתם של עלי זית לחזק את המערכת החיסונית. המרכיב הפעיל בעלי זית הוא סידן אנולאט Calcium enolate  נמצא כקוטל נגיפים וחיידקים בצורה מעוררת התפעלות ולכן עלי זית יכולים לספק הקלה בשורה שלמה של מחלות חיידקיות. עלי זית  מטפלים ביעילות בזיהומים פטרייתיים.

קינמון

קינמון ישנה השפעה מועילה לאיזון רמות סוכר בדם, מחקרים רבים מצאו תועלת רבה באיזון רמות סוכר בעזרת קינמוןבנוסף להיותו של הקינמון תבלין בעל טעם מתקתק, יש לו יתרונות בריאותיים.
מחקרים מצאו שהוא מסייע לאיזון רמות הסוכר בדם. הקינמון פועל בצורה דומה לאינסולין שבגוף, ומגביר את קצב חילוף החומרים ועיבוד הגלוקוז שנקלט בו.
יתרון זה הופך את הקינמון לתבלין מומלץ מאוד לאנשים סוכרתיים וכן לסובלים ממשקל עודף, היות שרמות סוכר גבוהות בדם מעודדות אחסון מוגבר של שומן, וביכולתו של הקינמון למנוע מצב זה.

כרומיום פיקולינט

כרום הוא מינרל טבעי בעל פעילות ביולוגית המסייעת להעלאת רמות האינסולין שהגוף מפיק. פעילותו של הכרום בגוף היא על ידי היצמדותו לקולטנים אשר נמצאים על פני הדפנות של התאים והוא מאפשר לאינסולין להחדיר גלוקוז בקלות רבה יותר אל תוך התאים. פעולה יעילה זו של הכרום היא בעלת התפקיד החשוב ביותר במניעת  עליה ושליטה על  רמות סוכר בדם.
פיקולינט הינה הנגזרת תלת ערכית של חומצה אמינית והיא זו שהופכת את הכרומיום לפעיל בגוף
כרומיום פיקולינט ויעילותו נבדקו באופן מחקרי במרכז רפואי על חולי סוכרת ונמצא כי יעילותו בהורדה משמעותית של רמות סוכר כבר בתום 10 ימי שימוש רצופים על מעל 50% מהנבדקים. כרום תורם להפחתת רמות גבוהות של כולסטרול וטריגליצרידים, תורם לניצולת משופרת של מולקולות השומן ועל ידי כך הוא מפחית את ההשתוקקות לפחמימות וסוכרים .
כרומיום בצורתו התלת ערכית (פיקולינט) היא היחידה המאפשרת מעבר חומצות אמינו לשרירים ובכך תורמת להעלאת המסה של השרירים בגוף.

מגנזיום סטיארט

מגנזיום הוא אחד מהמינרלים החיוניים לשמירה על תפקודי גוף תקינים. מגנזיום הוא מרכיב חיוני ל-300 תהליכים ותפקודי גוף חיוניים ולתגובות ביוכימיות בגוף. מגנזיום חיוני לתפקוד השרירים והעצבים, הוא שומר על קצב לב יציב, מחזק את העצמות ומחזק את מערכת החיסון. מגנזיום הוא מרכיב חיוני המאזן ומווסת רמות סוכר בדם, מאזן ערכי לחץ דם והוא מרכיב חשוב בייצור חלבונים רבים בגוף.
בגוף נמצאים כ- 25 גרם מגנזיום, כמחצית מכמות זו נמצאת בעצמות, כ-25% נמצאים בשרירים כ-20% נוספים נמצאים בתאי הגוף, ברקמות ובתאי הדם, ובערך רק 1%-2% נמצאים בנוזל הדם, מסיבה זו לגוף נדרש מאמץ רב לשמור על רמה קבועה זו של מגנזיום במחזור הדם.

אופן שימוש בתוסף התזונה נובטיק

כמוסה אחת פעמיים ביום לפני האוכל

תקני איכות

איכות המוצר

חגית שחף ובית הצמחים של חגית פיתחו שיטת ייצור ייחודית בכמוסות, המבטיחה תועלת איכותית במיטבה, המעניקה לנו את הטבע במיטבו לשמירה על הבריאות והחיסוניות. הפורמולה האיכותית ביותר הקיימת בתחום של איזון רמות סוכר. העומדת בתקנים מחמירים הבאים:

G.R.A.S  – תקן בטיחות לשימוש במוצר המחייב לעשות שימוש אך ורק במרכיבים שהוכחו כבטוחים לשימוש.

NON GMO  – תקן המבטיח שימוש אך ורק במרכיבים שלא עברו הנדסה גנטית.

GLUTEN FREE  – תקן המבטיח כי המוצר על כל מרכיביו נקי מגלוטן ובטוח לשימוש לרגישים לגלוטן.

פורמולה זו מיוצרת תחת בקרה של מערכת ניהול איכות משולבת, העונה לדרישות תקני   GMP המבטיחה תנאי ייצור בטוחים.

המשמעות של עמידה בתקנים אלו, היא רמת הבטיחות לשימוש הגבוהה ביותר מסוגה כולל אישורי מעבדה לכל מרכיבי הפורמולה,
ובכלל זה גם הכמוסה הצמחית עצמה.

           תקני איכות מחמירים ISO-9001 , ISO 22000  ומפוקחים ע"י ארגון  IQC

נובטיק הינה פורמולת צמחי מרפא באיכות ללא פשרות מבית הצמחים של חגית, השם שמאחורי האיכות והמקצועיות.
מוצר זה מומלץ לשימוש על ידי חגית שחף, מומחית מדופלמת לרפואה סינית.

  כשר פרווה בהשגחת בד"צ בית יוסף

כמוסות נובטיק איכותיות מבית הצמחים של חגית, השם שמאחורי המקצועיות והאיכות

הצמחים של חגית, בית טבע ומקום בו הטבע פוגש את הידע

למידע נוסף עבור מוצר זה, ליעוץ מקצועי ואישי, לרכישת המוצר נא צרו קשר כאן

מוצר זה ביעילות משופרת מומלץ לשימוש על ידי חגית שחף, מומחית מדופלמת ל רפואה סינית ומחליף את תוסף התזונה ג'ימנמה פלוס