חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

Placeholder

כורכום פלוס

לחיזוק מערכת החיסון

כמות: 90 כמוסות

160.00


פורמולת כורכום פלוס חדשה ומהפכנית בעלת ההשפעה רחבת הטווח והיעילות הטובה ביותר מסוגה הקיימת בשוק. פורמולה בעלת מרכיבים מרוכזים המאפשרים מקסימום פעילות ויעילות. פורמולת כורכום פלוס היא הפורמולה הראשונה שעומדת בתקני בטיחות ואיכות המחמירים ביותר

המלאי אזל

שתף
תיאור

כורכום פלוס

תוסף תזונה זה מוחלף לתצורה משופרת ויעילה יותר, לצפייה במוצר החדש  כורכום PK5 

פורמולת כורכום פלוס חדשה ומהפכנית בעלת ההשפעה רחבת הטווח והיעילות הטובה ביותר מסוגה הקיימת בשוק. פורמולה בעלת מרכיבים מרוכזים המאפשרים מקסימום פעילות ויעילות.

פורמולת כורכום פלוס היא הפורמולה הראשונה שעומדת בתקני בטיחות ואיכות מחמירים ביותר כפי המפורט מטה (איכות מוצר)

שימושים עיקריים בכמוסות בכורכום פלוס :

הגנה חיסונית הטובה ביותר תודות לפיתוח חדשני ועוצמתי של פורמולת כורכום פלוס.
מחקרים עדכניים מצאו כי כורכומין שהוא החומר הפעיל בכורכום מחזק את מערכת החיסון ולוחם בהצלחה רבה במחלות הנובעות מכשל חיסוני. הפורמולה מכילה מרכיבים נוספים המעצימים את ההשפעה ומגבירים את הספיגה. מרכיבי הפורמולה נעשו ממיצוי וריכוז ביחס גבוה ולכן הם יעילים כל כך להגנה וחיסוניות של הגוף גם בפני תחלואה ונגיפי קיץ הנפוצים במקומות ציבוריים
כורכום הוא אנטי דלקתי, כורכומין מתמקד בפעילות אנטי סרטנית, מסייע למערכת העיכול, עוזר בבעיות אלרגניות והוא משמש כתכשיר אנטי דיכאוני קל.

חומרים פעילים בכמוסות כורכום פלוס :

תמצית שורש כורכום ( Curcuminoids ) מרוכזת ועוצמתית
תמצית מרוכזת של תה ירוק EGCG 95%
תמצית מרוכזת של פפרין

תמצית שורש כורכום

החומרם הפעילים בכורכום הם פוליפנולים * שהם סוג של כורכומינואידים ובהם הפיגמנט רב הערך כורכומין האחראי על הצבע הצהוב של כורכום. כורכומין שהינו הפיגמנט הצהוב המצוי בכורכום מצמצם ספיגה של כולסטרול מהמעי ומגביר הפרשת מיצי מרה. מיץ המרה הינו האמצעי היעיל ביותר של הגוף לסלק מתוכו רעלים. כיום כורכום הוא המרכיב הצמחי שלגביו נערכים מרבית המחקרים העוסקים בתכונות ויכולות ריפוי של מרכיבים צמחיים ובפי כל הוא נקרא הפלא הצהוב. מחקרים אלו מצאו ועדיין מוצאים השפעות רפואיות מועילות, כורכום מייצר בגוף תהליכים ביולוגיים אשר עוזרים לטיפול במצבים רפואיים רבים.
מחקרים מצאו כי הוספת פיפירין לכורכומין מעצימה את הפעילות של הכורכומין ומשפרת את ספיגתו בגוף. מולקולה שומנית עוזרת באופן פלא לשפר את הספיגה של כורכומין בגוף.

* פוליפנולים הם תרכובות כימיות טבעיות המיוצרות ע"י צמחים כתוצרי משנה של תהליכים שונים בצמח. חומרים פוליפנוליים נמצאים בכל הצמחים שסביבנו לרבות בפירות ובפרחים שלהם ובינהם אלה המקנים להם את הצבעים. במחקרים לצורכי בריאות האדם נבדקו התכונות של פוליפנולים כחומרים אנטי-דלקתיים, אנטי-חידקיים, אנטי-ויראליים, אנטי-אלרגנים, ואנטי-אוקסידנטים. בעשור האחרון מקובל לצרוך חומרים אלה כתוספי מזון.

תמצית תה ירוק EGCG

מחקרים רבים שנעשו במאה האחרונה מצאו כי תה ירוק מכיל כמות גדולה של פולי-פנולים EGCG שהם חומרים נוגד חמצון עוצמתיים ובעלי יכולת אנטי סרטנית. לחומרים אלו ישנם תכונות בריאותיות נוספות כגון הגברת קצב חילוף חומרים,שיפור תהליכי עיכול, המרצת תהליכי הרזייה, הורדת רמות כולסטרול, שמירה על בריאות הלב וכלי הדם, מניעה וטיפול בטרשת עורקים.
מחקרים נוספים שנערכו במקומות רבים בעולם ע"י אוניברסיטאות ובתי חולים נמצאו חומרים נוספים בחליטת עלי תה ירוק שיש בהם תועלות בריאותיות וביניהם פנולים, טאנינים, פלבנואידים, מומוטרפינים, סטרולים, קרוטנואידים, פוליסכרידים, אלקלואידים, מגוון רחב של חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים.
בשנת 2010 פורסמו תוצאות מחקר אשר בדקו השפעת תה ירוק על מחלות לב וכלי דם, המחקר נערך במשך 13 שנים ותוצאותיו פורסמו בשנת 2011 נבדקו 37500 בני אדם ונמצאה השפעה ברורה וירידה של 28% בתחלואה או מוות ממחלות אלו
מחקרים אלו לא יכולים להשאיר אותנו אדישים, נתונים אלו מחייבים כל אדם שבריאותו חשובה לו לסגל לעצמו צריכה של תה ירוק על בסיס יומיומי כחלק מהרגלי חיים. מחקר עדכני שנערך באוניברסיטת באזל בשוויץ מצא כי לשתיית חליטת עלי תה ירוק ישנה השפעה מטיבה על התפקוד הקוגניטיבי ויכולות הזיכרון. ממצאים אלו מעלים את ההסתברות לטיפול במחלות כגון דמנסיה בעזרת מרכיבים המצויים בתה ירוק, מחקר זה פורסם בירחון האקדמי לפסיכו-פרמקולוגיה.

תמצית פלפל שחור – ביו פפרין

פלפל שחור הינו אנטי אוקסידנט ידוע, החומרים הפעילים בפלפל שחור הינם, פפרין, פיפרדין ואלקלואידים. הפפרין הינו חומר אנטי דלקתי. מקובל להשתמש בו במצבים של דלקות מפרקים. יכולותיו הידועות של הפלפל השחור כנוגד דלקת וכן כמשכך כאב. שימוש בפלפל שחור כאנטי סרטני מקובל במיוחד במקרים של סרטן או גרורות סרטניות במעי הגס.
כוחו של פלפל שחור הינו בשימוש בכמויות קטנות. שימוש בפלפל שחור מקטין נזקי סוכרת ובכך הוא דומה לפעילותם של קינמון, ג'ינג'ר ותה ירוק.

מחקרים מצאו כי תמצית פלפל שחור מגבירה ומעצימה את הפעילות של הכורכומין ומשפרת את הספיגה שלו בגוף ומסיבה זו מצויה תמצית הפלפל השחור בפורמולה זו.

מחקרים

אלפי מחקרים מדעיים מצביעים על ההשפעות הרפואיות המטיבות על מערכות גוף שונות הן כטיפול במצבים רפואיים והן כאמצעי מניעה ושמירה על חיסוניות.

כורכום מעכב יצירה של טרומבוקסנים שמאפשרים הידבקויות של לוחיות הדם ויצירת חסימות.

כורכום מעלה את הרמות של פרוסטציקלין המפרק קרישי דם. כורכום מעלה את רמות הכולסטרול הטוב HDL ובכך מוריד את רמות הכולסטרול הרע LDL והשומנים בדם. כורכום יעיל לצורך הורדת רמות כולסטרול באותה המידה כמו תרופות אך ללא תופעות לוואי. בניסוי שנערך ניתנה כמות של 500 מ"ג ביום לאנשים שסבלו מכולסטרול גבוה ובתוך זמן קצר הכולסטרול ירד ב 6% – 11%
שומנים בדם ירדו ב- 33%. רמת כולסטרול טוב HDL עלתה ב- 29%.

צריכה קבועה של כורכום כמוסות בולמת את ההתרבות הוירוס HIV ועוזרת גם במקרים של סוגי צהבת וויראלית.

בעבודה שפורסמה ע"י אוניברסיטת לוס אנג'לס פורסם כי כורכום הוא בעל יכולת השפעה בהתפתחות ומניעה של מחלת אלצהיימר. בהודו בה משמש כורכום כתבלין מרכזי ישנה תחלואת אלצהיימר מהנמוכות בעולם. החוקרים מצאו כי הודות למבנה מיוחד, הוא מצליח לעבור את מחסום דם-מוח ולקשור בטא-עמילואיד היוצר את התפתחות המחלה.

נמצא כי צריכת כורכום עוזרת במקרים של אנשים שנפגעו מסיסטיק פיברוזיס ומונעת מהם את התפתחות המחלה. כמו כן היא מאטה את ההתפתחות של טרשת נפוצה.

בעבודה שפורסמה בשנת יולי 2005 באוניברסיטת טקסס ארה"ב נמצא כי כורכום מפסיק את פעולתם של פקטורי שיעתוק השולטים בגנים אשר דרושים להתפשטות תאי סרטן השד בעכברים.

ביולי 2005 פורסמה עבודה באוניברסיטה של יוסטון טקסס ארה"ב, המצביעה כי כורכום מדכא את הפעילות של שני חלבונים המונעים במצב רגיל מוות מתוכנן של תאי סרטן העור ולכן כורכום בולם גידול תאי סרטן העור (מלנומה).

בעבודה שהתפרסמה בינואר 2006 ונערכה ב-RUTGERS UNIVERSITY בבריטניה נמצא כי כורכום מונע התפשטות סרטן הערמונית. עבודות קודמות שנערכו שם מצאו קשר בין צריכה גבוהה של כורכום ושיעור נמוך של מקרי לוקמיה, סרטן השד וסרטן המעי הגס.
מתרבים הדיווחים הקלה משמעותית אצל חולי פסוריאזיס המטופלים בכורכום.

שימושים

כורכום הינו מרכיב טבעי הפועל ביעילות רבה לחיזוק מערכת החיסון ופועל למיגור תהליכים ממאירים ביעילות רבה. כורכום יעיל מאד להורדת רמות שומנים בדם. כורכום הוא נוגד חמצון עוצמתי.

כורכום משמש במזרח כחומר משמר איכותי המונע קלקול מזונות בגלל תכונותיו האנטי בקטריאליות.

איכות המוצר

חגית שחף ובית הצמחים של חגית פיתחו שיטת ייצור ייחודית של כורכום בכמוסות המבטיחה תועלת איכותית במיטבה המעניקה לנו את הטבע במיטבו לשמירה על הבריאות והחיסוניות. הפורמולה האיכותית ביותר הקיימת בתחום של שימור הבריאות והחיסוניות

כורכום פלוס היא הפורמולה הראשונה שעומדת בתקנים מחמירים הבאים:

g.r.a.sG.R.A.S – תקן בטיחות לשימוש במוצר המחייב לעשות שימוש אך ורק במרכיבים שהוכחו כבטוחים לשימוש.

 

non-gmoNON GMO – תקן המבטיח שימוש אך ורק במרכיבים שלא עברו הנדסה גנטית

 

gluten free GLUTEN FREE – תקן המבטיח כי המוצר על כל מרכיביו נקי מגלוטן ובטוח לשימוש לרגישים לגלוטן.

המשמעות של עמידה בתקנים אלו היא רמת הבטיחות לשימוש הגבוהה ביותר מסוגה כולל אישורי מעבדה לכל מרכיבי הפורמולה ובכלל זה גם הכמוסה הצמחית עצמה

 GMP פורמולה זו מיוצרת תחת בקרה של מערכת ניהול איכות משולבת העונה לדרישות תקני GMP

                      iqc      תקן בטיחות מזון          haccp          IQC @

תקני איכות מחמירים ISO-9001 ו- ISO 22000 ומפוקחים ע"י ארגון IQC

כשר פרווה בהשגחת הרבנות

עוד מוצר איכות מעולה מבית הצמחים של חגית, השם שמאחורי האיכות והמקצועיות

הצמחים של חגית – בית טבע בו הטבע פוגש את הידע

למידע נוסף עבור מוצר זה, ליעוץ מקצועי ואישי, לרכישת המוצר נא צרו קשר כאן

מינון

כמוסה אחת פעמיים ביום עם הארוחות

כמוסות כורכום פלוס, מוצר איכות מבית הצמחים של חגית, בית טבע המעניק טעם לבריאות

המוצר מומלץ לשימוש ע"י חגית שחף מומחית מדופלמת ל רפואה סינית

תוסף תזונה זה מוחלף לתצורה משופרת ויעילה יותר, לצפייה במוצר החדש כורכום PK5 

 

חוות דעת (0)

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “כורכום פלוס”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *