חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

קונדישנר מרכך לשימוש יומיומי Doterra

קונדישנר מרכך לשימוש יומיומי Doterra

145

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 500 מ"ל

אתם יכולים ליהנות משיער מדהים כל יום. זאת ללא קשר לסוג השיער שלכם. כל סוג שיער נראה ומרגיש בריא יותר עם קונדישנר מרכך היומי של doTERRA. הנוסחה נקייה מסולפטים, סיליקונים, פתלטים ופראבנים, שומרת על חיוניות השיער והצבע. מרכך מועשר בשמנים אתריים מרעננים של מנטה, אקליפטוס, עץ התה ונענע. זאת בדרגת איכות CPTG ®  מרכך דוטרה יומי משלים את שגרת טיפוח השיער שלך באמצעות מוצרי doTERRA.

קונדישנר מרכך לשימוש יומיומי Doterra

בעזרת קונדישנר מרכך לשימוש יומיומי Doterra אתם יכולים ליהנות משיער מדהים כל יום. זאת ללא קשר לסוג השיער שלכם. כל סוג שיער נראה ומרגיש בריא יותר עם קונדישנר מרכך היומי של doTERRA. הנוסחה נקייה מסולפטים, סיליקונים, פתלטים ופראבנים, שומרת על חיוניות השיער והצבע. מרכך מועשר בשמנים אתריים מרעננים של מנטה, אקליפטוס, עץ התה ונענע. זאת בדרגת איכות CPTG ®  מרכך דוטרה יומי משלים את שגרת טיפוח השיער שלך באמצעות מוצרי doTERRA.

אינכם מבקשים הרבה. רק רוצים שיער זוהר ובריא למראה. אתם יכולים ליהנות משיער מדהים כל יום. זאת ללא קשר לסוג השיער שלכם. כל סוג שיער נראה ומרגיש בריא יותר עם המרכך היומי של doTERRA. מטפח ומזין, זה מועיל לכל סוגי השיער. השתמשו במרכך עדין נעים ובטוח מדי יום כדי להחליק ולשחרר קשרים בשיער תוך החזרת רכות, נפח וברק טבעי. קונדישנר מרכך מועשר בשמנים אתריים ריחניים ומרעננים כמו מנטה, אקליפטוס, עץ התה ונענע. קונדישנר מרכך דוטרה יומי משלים את שגרת טיפוח השיער שלכם באמצעות מוצרי ב-doTERRA. ללא סולפטים, סיליקונים, פתלטים ופרבנים, הנוסחה היא doTERRA Pure. השיער מרגיש משיי ללא כל הצטברות. זהו קו הצלה לשיער. המרכך היומי של doTERRA נותן לשיער שלכם גימור ללא רבב, ומותיר אתכם בתחושה של ביטחון ושיער מושלם.

יתרונות עיקריים

  • שוטף ומשאיר את השיער נקי ולח.
  • מחזק ומחליק את השיער ומשאיר אותו ללא קרזול.
  • השיער רך, מבריק ומלא חיים
  • מותיר את השיער משיי, ללא הצטברות.
  • נוסחה טהורה שומרת על חיוניות הצבע.

הוראות שימוש

לאחר חפיפה עם שמפו ושטיפת השיער. יש למרוח על שיער רטוב, תוך התרכזות בקצוות. לשטוף ביסודיות. לשימוש חיצוני בלבד.

 

Print Friendly, PDF & Email
שתף

יצאנו

לחופשה

עד לתאריך 22/04

עד אז תוכלו להזמין כרגיל, אך ההזמנות יסופקו רק לאחר תאריך זה.
תודה על ההבנה

שנדבר? דילוג לתוכן