חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

Hydrating Cream

קרם לחות קרם לחות Hydrating Cream

214

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 48 גרם

קרם לחות Hydrating Cream המכיל מרכיבים התורמים לריכוך העור בתוספת פרוביוטיקה. קרם לחות של חברת doTERRA מספק לחות זמינה ויעילה אשר מזינה את העור, משפרת את בריאות העור, את מראהו ויופיו.

Hydrating Cream

 Hydrating Cream הוא קרם לחות המכיל מרכיבים התורמים לריכוך העור בתוספת פרוביוטיקה. קרם לחות של חברת doTERRA מספק לחות זמינה ויעילה אשר מזינה את העור, משפרת את בריאות העור, את מראהו ויופיו.

תיאור המוצר Hydrating Cream

הלחות וההזנה הזמינים והיעילים שהעור שלך זקוק להם. קרם הלחות של חברת doTERRA מכיל שפע חומרי הזנה ולחות בתוספת פרוביוטיקה. החומרים שבקרם הלחות תורמים לריכוך העור ועוזרים להעלמת קמטים ופגמי הזדקנות של העור. חומרים אלו עוצמתיים עד כדי כך שהם מונעים הופעת קמטי עור. חומרי ההזנה חודרים לעומק שכבת ההגנה של העור ותורמים להתחדשות ולהזנה של תאי עור בריאים ובעלי מראה צעיר ורענן.
הרכב החומרים העשיר בקרם הלחות האם עוצמתיים ויעילים להענקת לחות אך הם לא מותרים את העור שמנוני או דביק. המרכיבים נבחרו בזהירות ובקפידה רבה וכולם מיועדים להצערת מראה עור מבוגר וכן תורם להעלמת פגמי העור הנגרמים מזיהום סביבתי וגיל העור. תוספת מרכיבים פרוביוטיים אשר חודרים לעומק שכבות העור ותורמים לשמירה על בריאות העור ולמראה צעיר ורענן. מעולה לשימוש ביום או בלילה.

יעילות מרכיבי קרם לחות Hydrating Cream

חמאת פולי קקאו היא חומר הזנה עשיר התורם להזנה ולחות לעור מעבר ליעילותו כחומר התורם לאיזון העור ולעילות החדירה של חומרי הלחות וההזנה לעור. מרכיבים אלו מונעים יצירת קווי קמטים בעור ופועלים ברמה של בריאות והזנה של תאי העור ושומרים על מראה עור צעיר וקורן.
מיצוי חומצות אמינו ופוליפפטידים מתוך מספר סוגי אצות ומיצוי של לענה התורמים רבות לריכוך ולהרגעת העור. כמו כן מכיל קרם הלחות Hydrating Cream  מיצוי צמחים ומרכיבי הזנה נוספים.

מרכיבי קרם לחות Hydrating Cream

Water (Aqua), Butylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Lactococcus Ferment Lysate, Betaine, Lactylate Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Phytosteryl Isostearate, Lavandula angustifolia (Lavender) Oil, Pelargonium graveolens (Geranium) Oil, Boswellia carterii (Frankincense) Oil, Jasminum grandiflorum (Jasmine) Flower Extract, Laminaria digitata (Oarweed) Extract, Artemisia vulgaris (Mugwort) Extract, Ascophyllum nodosum (Brown Algae) Extract, Copolymer, Carbomer, Xanthan Gum, Lactic Acid,

הוראות שימוש

למרוח על עור הפנים והצוואר נקיים. לשימוש ביום ובלילה.

אזהרות

לשימוש חיצוני בלבד. יש להימנע ממגע ישיר בעיניים. להשתמש באם מופיעה רגישות.

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button