חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

אופל אוסטרלי לבן

מעוררת את כל הצ'אקרות

750

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 9.32 קראט

אופל אוסטרלי לבן  עם נצנוצים צבעוניים. מעוררת את כל הצ’קרות  ומגבירה בהירות כללית, בעיקר ברמה המחשבתית. האבן מהדהדת את העובדה שהשפע הוא טבעו הבסיסי של האדם. אופל אוסטרלי לבן היא אבן טבעית בעלת אנרגיה מיוחדת. ישנה אגדה באוסטרליה כי אבן זו מצויה באותם מקומות שבהם כף הרגל של הבורא דרכה.
אבן זו אינה פשוטה, ויש לה מאפיינים מאד מיוחדים

אופל אוסטרלי לבן

אופל אוסטרלי לבן  עם נצנוצים צבעוניים. מעוררת את כל הצ’קרות  ומגבירה בהירות כללית, בעיקר ברמה המחשבתית. האבן מהדהדת את העובדה שהשפע הוא טבעו הבסיסי של האדם. אופל אוסטרלי לבן היא אבן טבעית בעלת אנרגיה מיוחדת. ישנה אגדה באוסטרליה כי אבן זו מצויה באותם מקומות שבהם כף הרגל של הבורא דרכה.
אבן זו אינה פשוטה, ויש לה מאפיינים מאד מיוחדים

תכונות ותיאור

אופל אוסטרלי לבן יכול בצדק להיקרא אבן נדירה ויוצאת דופן. מרבית האבני האופל מקורם באיזור ספציפי בדרום מזרח אוסטרליה. היופי יוצא הדופן של אבן נדירה זו מדהים את כל מי שלפחות פעם ראה את זה במו עיניו. הוא מפתיע ביופיו הקוסמי. אף אחד מן הקריסטלים והמינרלים אינו דומה לזו, כל אבן היא ייחודית בעלת מאפיינים משלה.

יש אגדה מעניינת אחת הקשורה למראה של אבן נדירה ויוצאת דופן זו. יום אחד, קשת של יופי מדהים הופיע בשמים, ואז הבורא עצמו ירד אל האדמה. במקום שבו נגעה רגלו באדמה, הופיעו מיד אבנים יוצאי דופן. אבנים אלה הדהימו את כולם ביופיים היוצא דופן הם היו ססגוניים בכל צבעי הקשת.

האופל מזוהה עם אבן הלשם, אחת מאבני החושן של הכהן הגדול. האבן יוחסה לשבט דן,

אופל היא אבן ההולדת של חודש אוקטובר. שמה מגיע מהמילה היוונית “שינוי צבע”, והאבן אכן מצטיינת בהבזקי צבע עזים.
ככל שאבן האופל בעלת מגוון צבעים רב יותר, כך היא נדירה ויקרה יותר.

תכונות קסומות של אופל אוסטרלי לבן

אופל אוסטרלי לבן היא אבן מדהימה ומסתורית יש לה תכונות קסומות ואפילו ריפוי. האנרגיה שלה חזקה מאד. כוחה של האבן המדהימה הזאת כה חזק עד שבסופו של דבר יתחילו בעלי האבן לשים לב לכך שהם הופכים להיות ממושמעים יותר, מתחילים לשמור על הסדר בכל מקום ובכל דבר.

אבן זו מסייעת להביא סדר לא רק בעבודה, בבית, אלא גם במשפחה, ביחסים אישיים ובמחשבות. בנוסף, אופל שחור עוזר לאדם להיות חזק יותר ברוחו ולצבור ביטחון עצמי.
אומרים כי מינרל זה מסוגל אפילו לשנות באופן דרסטי את גורלו של אדם, למשוך כוחות גבוהים יותר כדי לעזור לו.

האבן גם מאפשרת לאדם לחשוף את כל הכישרונות מוסתרים, עוזרת להיות מקסימים  וחברותיים.

בעלי אבן אופל אוסטרלי לבן יכולה בקלות להשיג את מטרתה. עם האנרגיה שלה, אופל תעזור לאדם להתמקד בנושא החשוב ביותר עבורו.
ראוי לציין כי זה עוזר לשמור על איזון בכל דבר, כך אדם הופך מאושר בחייו האישיים ועושה קריירה מוצלחת בתחום הנבחר.

התכונות המיסטיות של האופל

תקווה, אמונה ומזל טוב. האמונה שמי שעונד את האבן יזכה לשינוי במזלו, אמונה הנובעת ממשחק הצבעים המשתנה שבאבן.

אפקט תרפואי

לכל אבני האופל ישנן תכונות ריפוי. אבן זו מיועדת בעיקר לריפוי רוחני, אשר חשוב מאוד לכל אדם. בשל הכוח הטבעי המיוחד והאנרגיה החזקה,
אבן  זו מסייעת לאנשים למצוא שקט נפשי, להבין את מטרתם בחיים ולמצוא שלווה פנימית.

אבן זו עוזרת לאנשים שיש להם מערכת חיסונית חלשה, אשר כל הזמן סובלים הצטננות עונתיים. מומחים אזוטריים ומומחי אנרגיה מציינים כי לאופל האוסטרלי יכולה להיות השפעה חיובית על מערכת הלב וכלי הדם. במקרה זה, מומלץ להסתכל על אבן זו לפחות כמה דקות ביום, להציץ לתוך הזוהר הייחודי שלה, תהיה לזה השפעה חיובית על הבריאו.
בימי קדם הם האמינו כי אבן קסמים זו מסייעת לנשים להתגבר על בעיות של אי פוריות, ואף עוזרת לגברים לא לאבד את הכוח הגברי שלהם ואת האנרגיה.

למי מתאים ?

אבן זו היא מושלמת עבור מי צריך שינוי מתמיד. אנשים בעלי מקצועות יצירתיים מוכשרים עם אופי ייחודי. עבורם, אופל יכול להיות מקור השראה הטוב ביותר בחיפוש אחר רעיונות יצירתיים חדשים. אבן זו עושה בקלות שינויים בחייו של האדם הזקוק להם.

אופל אוסטרלי לבן נהדר עבור אנשים שנולדו במזל גדי. היא עוזרת להם להיפטר מכל החסרונות שלהם אשר מעכבים את השגת המטרות שלהם. הודות לאבן זו, הם יוכלו  ולצבור ביטחון בעצמם. בנוסף, אופל שחור יביא לחייהם רוגע, יציבות ושלווה.

אופל עשוי לעזור לבעליו בכל דבר ובמשיכת מזל טוב לחייו.

אבן אופל אוסטרלי לבן זו מקורה במכרה LIGHTNING RIDGE אוסטרליה

קשיות 6.5 בסולם MOHS

משקל 9.32 קראט

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button