חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

אופל ורודה

מעוררת חדשנות וכוח המצאה

720

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 41.4 קראט

אופל ורודה מעוררת חדשנות וכוח המצאה. מעודדת כל אדם להיפתח לדברים חדשים ולפרוץ את גבולות המציאות. מעודדת להעז ולבחון חלקים עמוקים הנחבאים בתוך האדם.
אופל ורודה מעוררת שמחה, קלילות, ואמונה, מחברת לאיכויות של אש פורצת ומחממת. עם האופל השמיים הם הגבול והכול אפשרי. בגוף הפיסי אבן אופל ורודה מחדדת חשיבה. אופל ורודה היא אבן היוצרת ערנות רוחנית המביאה את הצדדים היצירתיים של העולם למימוש בידי המחזיק אותה.

אופל ורודה

אופל ורודה מעוררת חדשנות וכוח המצאה. מעודדת כל אדם להיפתח לדברים חדשים ולפרוץ את גבולות המציאות. מעודדת להעז ולבחון חלקים עמוקים הנחבאים בתוך האדם.
אבן אופל בצבע הוורוד מעוררת שמחה, קלילות, ואמונה, מחברת לאיכויות של אש פורצת ומחממת. עם האופל השמיים הם הגבול והכול אפשרי.
בגוף הפיסי אבן ורודה זו מחדדת חשיבה. אופל היא אבן היוצרת ערנות רוחנית המביאה את הצדדים היצירתיים של העולם למימוש בידי המחזיק אותה.

אופל ורודה היא אבן המופיעה בטבע ספקטרום צבעים ורודים. מקור השם מהמילה “אופלה” שפירושה בסנסקריט “אבן-יקרה”. היא עתיקה ושמה מוזכר גם בתרבויות עבר שונות.
מוצאן של רוב אבני האופל האיכותיות הוא מאוסטרליה.

תכונות אנרגטיות של אופל ורודה

אחוז גבוה מאבן אופל ורודה הוא מים, המייצגים רגש ונשיות והיא מזוהה עם אנרגיה נשית. נחשבת לאבן מעוררת ומתגברת המעצימה  כל תכונה ומצב אנרגטי אצל הנושא אותה.
בין היתר מגבירה יצירתיות ודמיון ועוזרת להתגבר על הצדדים האפלים יותר בנפש. עוזרת להשתחרר מחסימות פנימיות ועכבות ובכך מעודדת תהליכי התפתחות פנימית,
חיבור לפוטנציאל האנושי החיובי ומימוש שלו.

הייחודיות של אבן זו הוא בכך שהיא מהדהדת את הידיעה שאהבה מחזקת ומעמיקה את הדרך ההתפתחותית. עוזרת להשתחרר מתבניות חשיבה רגשיות שאינן מתאימות יותר. מהדהדת אנרגיה של הילינג עמוק בכל הרמות. האבן מתאימה לטיפול בבעיות עור שונות.

תכונות

מעודדת ומתגברת את ההתפתחות הרוחנית. רגישה מאד לתנודות אנרגטיות
ניתן להשתמש בה בצורה מודעת בכל מצב בו רוצים לתגבר מציאות כלשהי, תתגבר מחשבות ויצירה בכוח המחשבה. היא סופגת אנרגיה רגשית ומקרינה אותה חזרה בצורה מחוזקת,

אבן זו משויכת לילידי חודש אוקטובר. אבן זו היתה אחת מאבני חושן של כהן גדול ושמה העברי הוא לשם והיא משויכת לשבט דן.

קשיות 6 בסולם MOHS

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button