חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

ג'ספר אדמה

אבן מקרקעת ומאזנת

150

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 230 גרם

ג'אספר אדמה היא אבן מקרקעת. ג'אספר מתאימה לאיזון גופני ושילוב בין התת מודע להכרה עצמית. ג'אספר היא האבן המתאימה לאיזון גופני ושילוב בין התת מודע להכרה עצמית. אבן ג'אספר אדמה מאפשרת פתיחות ויצירתיות ומאפשרת יוזמה ופיתוח רעיונות חדשים.
אבן זו היא אחת מסוגי האבנים הבולטים בשילוב צבעים וצורות המתערבבים יחד למראה ייחודי.
אבן הג'ספר מחזקת את מערכת החיסון ומשפרת את עמידות הגוף בפני גורמים מחוללי מחלות.
אבן הג'אספר היא אחת מסוגי האבנים הבולטים בשילוב צבעים וצורות המתערבבים יחד למראה ייחודי.
שמה העברי של האבן הוא ישפה. אבן הג'ספר נחשבת לסוג האבנים הפיזיים.

ג'ספר אדמה

ג'ספר אדמה מתאימה לאיזון גופני ושילוב בין התת מודע להכרה עצמית. אבן ג'ספר אדמה היא אבן מקרקעת מאפשרת איזון בין הצדדים הרוחניים לבין המציאות.

אבן זו היא אחת מסוגי האבנים הבולטים בשילוב צבעים וצורות המתערבבים יחד למראה ייחודי.

אבן הג'ספר אדמה מחזקת את מערכת החיסון ומשפרת את עמידות הגוף בפני גורמים מחוללי מחלות.

אבני ג'ספר אדמה מופעים במספר רב של גווני אדמה שמה העברי של האבן הוא ישפה והיא היתה האבן השתיים עשרה באבני חושן של כהן גדול ומשויכת לשבט בנימין.

אבן הג'ספר נחשבת לסוג האבנים הפיזיים. בתרבויות רבות נעשה שימוש מגוון באבני ג'אספר

תכונות

איזון ויציבות, חוסן פיזי, מועילה לשיפור הבריאות באופן כללי. ג׳ספר משפרת רוגע נפשי ובנוסף, היא מסייעת לחזק את הביטחון העצמי ולפתח חוסן פיזי.
היא מעולה להגנה אנרגטית ומקלה במצבי לחץ רגשי. היא מסייעת לחיזוקו של הגוף, מרפאת את אזור הבטן ומסייעת בהקלה על קשת רחבה של בעיות בריאותיות.

היא מומלצת לאנשים הנמצאים במעורבות רגשית עם אנשים שמשפיעים עליהם באופן שלילי ומסייעת לנו להתמודד טוב יותר עם אנשים. ג׳אספר גם מומלצת לניקוי חסמים בכבד

אבן ג'ספר אדמה משרה אווירה המאפשרת קליטה ויישום של רעיונות חדשים, צורות שיבה מקוריות ותורמת לצד היצירתי להתפתח ולהתרחב גם במובנים השכליים.

אבן הג'ספר יעילה להפגת רעילות ובעיקר מהכבד. אבן הג'אספר משרה רוגע ושקט נפשי, מפיגה מצבי לחץ נפשי,

אבן הג'ספר מאזנת רגשית ויוצרת חיבור מאוזן בין המודעות העצמית לבין תת ההכרה.

אבן הג'ספר מסייעת לחוסן וחוזק הגוף, מקלה על חסמים פיזיים ורגשיים באזור הבטן, מועילה רבות למערכות גוף שונות. מסייעת לחזק את הביטחון העצמי. אבן הג'ספר יעילה להגנה אנרגטית.

האבן מאד מומלצת לאנשים הנתונים בעומס רגשי ולחץ נפשי ובעיקר כאשר אלו נובעים על רקע של מעורבות רגשית של אנשים אחרים ובעיקר אלו שעלולים להשפיע לרעה
ובכך מועילה אבן הג'ספר להתמודד בקלות רבה יותר עם בני אדם. ניתן להתאים את צבע אבן ג'אספר על פי הצורך הפיזי ולהתאים סוג צבע לאיבר או מערכת גוף ספציפית

מקור אבן ה-JASPER הוא דרום אפריקה, ברזיל, הודו, צבעי אבן ג'אספר הם מצהוב עד חום ועד אדום וסגול, מספר שילובי צבעים יוצרים אבנים בצבעים החל מירוק ועד שחור. ניתן למצוא אבני ג'אספר גם בגוונים של לבן עד אפור. על מנת להעצים את צבעי האבן נוהגים לעשות הברקה לאבן. פעולה זו אינה גורעת מתכונות האבן.

מבנה אבן הג'ספר אדמה הוא מיקרו-קריסטלין והרכבה הכימי הוא SiO2 ובדרגת קשיות של 6.5 – 7 סולם MOHS

מבנה אובלי : אורך 46 מ"מ, רוחב 31 מ"מ, עובי  6 מ"מ

משקל 69 קראט

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button