חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

טורמלין Rubylight

חיבור אל חדוות החיים

900

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 5.33 קראט

טורמלין rubylight מחברת אותנו באופן ישיר אל חדוות החיים, לתדר נעים ונינוח המזכיר לנו שכולנו הגענו אל פני האדמה על מנת להתענג על הקיום של עצמנו. מתוך אותה אופטימיות רכה, היא מסייעת לנו לגבש פרספקטיבה חדשה, לראות את צדן החיובי של סיטואציות בחיינו ולהרפות מדברים שאינם משמחים ומיטיבים אתנו. צבע האבן נע מאדום כהה עד ורוד בהיר. כולם מתאימים לתדרים של הלב. נוכחותה מעוררת התלהבות ושמחת-חיים. יש לה יכולת לחדור לצ’קרת הלב, להרעידה ולנקות ממנה רגשות כבדים. עוזרת לרפא פצעי עבר רגשיים ולשוב לבטוח באהבה.

המלאי אזל

טורמלין Rubylight

טורמלין Rubylight מחברת אותנו באופן ישיר אל חדוות החיים, לתדר נעים ונינוח המזכיר לנו שכולנו הגענו אל פני האדמה על מנת להתענג על הקיום של עצמנו.
מתוך אותה אופטימיות רכה, היא מסייעת לנו לגבש פרספקטיבה חדשה, לראות את צדן החיובי של סיטואציות בחיינו ולהרפות מדברים שאינם משמחים ומיטיבים אתנו.

צבע האבן נע מוורוד בהיר עד לאדןם כהה. כל גווני הצבע מתאימים לתדרי הלב. נוכחותה מעוררת התלהבות ושמחת-חיים. לאבן
יש לה יכולת לחדור לצ’קרת הלב, להרעידה ולנקות ממנה רגשות כבדים. עוזרת לרפא פצעי עבר רגשיים ולשוב לבטוח באהבה.

טורמלין Rubylight מגבירה את רמות האנרגיה במערכת ומשרה על המשתמש תחושת וויטאליות, רעננות ומסוגלות. היא מהווה שותפה מצוינת עבור תהליכי מימוש, יצירה והנעה של פרויקטים, במהלכם תתמוך בעשייה מתוך חוויה של הנאה, עוצמה אישית, קלילות וחיבור להשראה.

אבן זו נהדרת גם עבור ליווי תהליכי החלמה מטראומות ביכולתה לטהר חסימות רגשיות אשר נאגרו בצ'אקרת הלב, לאזן את הגוף הרגשי, לפתוח צוהר לאמונה מחודשת
באהבה ובחיים ולהזכיר לנו שאנו ראויים לאהבה ולשמחה מעצם היותנו.

כמו כל סוגי אבני טורמלין, גם טורמלין Rubylight מעניקה הגנה אנרגטית ומהווה כגשר עבור קבלת מידע רוחני גבוה. הקשר המובהק ביותר של אבן זו הינו לצ'אקרות הלב.

השפעות גופניות

לב, המערכת הורמונלית נשית, עצמות השלד, ריאות ועור.

מידע גמולוגי

מבנה התגבשות: הקסהגונלי

ליטוש אובלי  5.33 קראט

קשיות: 7 בסולם MHOS

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button