חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

טורקיז כהה

מעולה לבריאות דרכי הנשימה

135

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 12.7 גרם

אבן טורקיז כהה ועוצמתית.  נדירה ומוערכת מאד. מוכרת בתרבויות רבות עוד מימי קדם. לאבן טורקיז כהה מיוחסות תכונות של שמירה על בריאות הריאות ודרכי הנשימה.
כמו כן אבן טורקיז כהה תורמת לשיפור זרימת הדם ותורמת לרוגע ושקט נפשי ולבריאות מערכת העצבים בגוף.

טורקיז כהה

טורקיז כהה Turquoise היא אבן בצבע כהה ומרוכז  ולכן גם עוצמתית. היא מוערכת מאד ומוכרת בתרבויות רבות עוד מימי קדם. במצרים  העתיקה שימשה אבן ה Turquoise לקישוט תכשיטי מלוכה. האינדיאנים האמינו שאבן הטורקיז גנבה את צבע השמיים והים ולכן ראו בה שמל של אלוהות עוצמה וכוח.
תרבויות רבות רק גברים עונדים תכשיטים המשובצים באבני הטורקיז. זאת בכדי לסמל את העוצמה שלהם. אבן ה Turquoise מסמלת שלטון ועוצמה.
אבן טורקיז כהה טובה להענקת שקט נפשי, להגברת הריכוז והמיקוד. מגבירה יכולות מדיטציה, מאפשרת איזון רגשי. מגבירה תקשורת, חברות ונאמנות.
לאבן Turquoise יש יכולות לשפר ולשמר את בריאות הריאות ומערכת הנשימה ומסייעת רבות לחולים במחלות דרכי הנשימה ולחולי אסטמה.
לאבן טורקיז כהה ישנה השפעה מועילה על מערכת הנשימה, על פי רפואה סינית ישנה השלכה ישירה על בריאות ומראה העור וכי עור חלק מעיד על בריאות המערכת הנשימה.
אבן Turquoise מאזנת את הדם וזרימתו ומקילה על תפקוד מערכת העצבים.

כיום נוהגים לייחס ל Turquoise סגולות נוספות. ישנם הגורסים שאבן הטורקיז כהה מגבירה את הצורך בהגשמה אישית, ומעניקה בטחון עצמי. כמן כן ישנם הגורסים שהיא טובה למדיטציה, מעניקה רוגע נפשי, איזון רגשי ומשפרת תקשורת. האבן מעניקה הגנה, מחזקת ומכוונת את הגוף. לאבן נודעות תכונות של איזון הדם ומערכות העצבים וכן בריאות מערכת הנשימה.

אבני Turquoise איכותיות בגוון כהה הן נדירות ויקרות, הן מופיעות בצורת גידים שטוחים במעמקי הרים ומכאן צורתן השטוחה. לאבן גוון ירקרק כהה. אבנים איכותיות מכילות גידים שחורים דקים. כאשר האבן מתחממת במעמקי האדמה היא משנה את צבעה לירקרק, לעיתים נדירות ניתן למצוא אבני טורקיז כהה. קשיות של אבן Turquoise היא 5-6 בסולם מוס.

עוד קטגוריות

חנות תוספי תזונהתוספי תזונה מומלציםתוספי תזונה וייעוץ מקצועי,  חנות תוספי תזונה אונלייןחנות מוצרי טבע ובריאותחנות תוספי רמת גןתוספי תזונה

Print Friendly, PDF & Email
שתף

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “טורקיז כהה”

האימייל לא יוצג באתר.

Call Now Button