חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

טורקיז

תורמת לבריאות מערכת הנשימה

160

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 14.7 גרם

אבן טורקיז מוערכת מאד ומוכרת בתרבויות רבות עוד מימי קדם. לאבן טורקיז מיוחסות תכונות של שמירה על בריאות הריאות ודרכי הנשימה.
כמו כן אבן הטורקיז תורמת לשיפור זרימת הדם ותורמת לרוגע ושקט נפשי ולבריאות מערכת העצבים בגוף.

המלאי אזל

טורקיז

טורקיז Turquoise היא אבן מוערכת מאד ומוכרת בתרבויות רבות עוד מימי קדם. במצרים  העתיקה שימשה אבן ה Turquoise לקישוט תכשיטי מלוכה.
האינדיאנים האמינו שאבן הטורקיז גנבה את צבע השמיים והים ולכן ראו בה שמל של אלוהות עוצמה וכוח.
תרבויות רבות רק גברים עונדים תכשיטים המשובצים באבני הטורקיז בכדי לסמל את העוצמה שלהם. אבן ה Turquoise מסמלת שלטון ועוצמה.
אבן הטורקיז טובה להענקת שקט נפשי, להגברת הריכוז והמיקוד, מגבירה יכולות מדיטציה, מאפשרת איזון רגשי, מגבירה תקשורת, חברות ונאמנות.
לאבן Turquoise יש יכולות לשפר ולשמר את בריאות הריאות ומערכת הנשימה ומסייעת רבות לחולים במחלות דרכי הנשימה ולחולי אסטמה.
לאבן טורקיז ישנה השפעה מועילה על מערכת הנשימה, על פי רפואה סינית ישנה השלכה ישירה על בריאות ומראה העור וכי עור חלק מעיד על בריאות המערכת הנשימה.
אבן Turquoise מאזנת את הדם וזרימתו ומקילה על תפקוד מערכת העצבים.

כיום נוהגים לייחס ל Turquoise סגולות נוספות. ישנם הגורסים שאבן הטורקיז מגבירה את הצורך בהגשמה אישית, ומעניקה בטחון עצמי. כמן כן ישנם הגורסים שהיא טובה למדיטציה, מעניקה רוגע נפשי, איזון רגשי ומשפרת תקשורת. האבן מעניקה הגנה, מחזקת ומכוונת את הגוף. לאבן נודעות תכונות של איזון הדם ומערכות העצבים וכן בריאות מערכת הנשימה.

אבני Turquoise איכותיות הן די נדירות ויקרות, הן מופיעות בצורת גידים שטוחים במעמקי הרים ומכאן צורתן השטוחה. לאבן גוון תכלכל ואבנים איכותיות מכילות גידים שחורים דקים. כאשר האבן מתחממת היא משנה את צבעה לירקרק. קשיות של אבן Turquoise היא 5-6 בסולם מוס.

עוד קטגוריות

חנות תוספי תזונהתוספי תזונה מומלציםתוספי תזונה וייעוץ מקצועי,  חנות תוספי תזונה אונלייןחנות מוצרי טבע ובריאותחנות תוספי רמת גןתוספי תזונה

Print Friendly, PDF & Email
שתף

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “טורקיז”

האימייל לא יוצג באתר.

Call Now Button