חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

פרסיולייט אמטיסט ירוק

לפתיחת הלב להרמוניה ושפע

220

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 8.20 קראט

פרסיולייט אמטיסט ירוק (Prasiolite) היא אבן אמטיסט אשר עברה תהליך של חום גבוה במעמקי האדמה .
האבן מגיעה בעיקר מאזורים של הרי געש. פרסיולייט היא אבן אשר מעוררת את צ'אקרת הלב ומחברת בין התודעה לתת מודע וכן  יוצרת הרמוניה בסביבתה.
אבן פרסיולייט ירוקה עוזרת לפתוח את הלב ולהפנים מי אנחנו באמת. באפשרותה לעזור בעיקר לאנשים הנוטים לרצות אנשים אחרים ושוכחים את עצמם.
האבן תעזור להתחבר אל הרוח ולחיות חיים הרמוניים מלאים בשפע. האבן תעביר אותנו תהליך אשר יזכיר לנו מה מאיר את חיינו

פרסיולייט אמטיסט ירוק

פרסיולייט (Prasiolite)  (אמטיסט ירוק ) היא ממשפחת אבני קוורץ. פרסיולייט היא אבן אמטיסט העוברת תהליך של חום גבוה במעמקי האדמה.
החום הגבוהה בקרבת אזורים געשיים משנה את צבעה של האמטיסט  לירקרקה ברמת ניקיון גבוהה בדרגת שקיפות מדהימה.
האבן מגיעה בעיקר מאזורים של הרי געש. פרסיולייט היא אבן אשר מעוררת את צ'אקרת הלב ומחברת בין התודעה לתת מודע וכן  יוצרת הרמוניה בסביבתה.

אבן פרסיולייט עוזרת לפתוח את הלב ולהפנים מי אנחנו באמת. באפשרותה לעזור בעיקר לאנשים הנוטים לרצות אנשים אחרים ושוכחים את עצמם.
האבן תעזור להתחבר אל הרוח ולחיות חיים הרמוניים מלאים בשפע. האבן תעביר אותנו תהליך אשר יזכיר לנו מה מאיר את חיינו

זוהי אבן של נמסטה על פי תורת היוגה המחווה נמסטה מייצגת את האמונה שיש ניצוץ אלוהי בתוך כל אחד מאיתנו שנמצא בצ'אקרת הלב.
המחווה היא הכרת הנשמה באחד על ידי הנשמה באחר. עבור מורה ותלמיד, נמסטה מאפשרת לשני אנשים להתאחד באופן אנרגטי למקום של חיבור ונצח,
חופשי מכבלי הקשר של האגו. אם זה נעשה בתחושה עמוקה בלב ועם הכוח שנכנע, איחוד עמוק של נשמות יכול לפרוח

פרסיולייט ירוקה זו נושאת את הקשר האנרגטי בין צ'אקרות הלב והכתר, ויכולה להיות זרז להזדהות עם העצמי הגבוה הרוחני.
אבן זו מסייעת לבטא אידיאלים רוחניים בחיי יום יום. היא מזכירה לאדם לאהוב ולברך אחרים, ולראות דרך המסכות האנושיות שלהם את המהות האלוהית בתוכם.
האבן עוזרת להישאר ערניים לאמת – שינוי מיקוד שמאפשר לאדם להתעלות על הפיתוי להיות שיפוטי או שלילי. במהותה, האבן גורמת לחיות חיים רוחניים ולא רק לדבר על כך.

אבן פרסיולייט ירוקה יותר נדירה בטבע ונחשבת לאבן חן סמי יקרה

זוג אבני פרסיולייט ירקרקות נקיות מאד, בדרגת שקיפות הגבוהה ביותר וללא כל טיפול

משקל כולל 15.25 קראט בליטוש אובאלי מדהים באיכות גבוהה

קשיות 7 בסולם מוס

Prasiolite

 Connects To The Heart Creates A Spiritual Link With Nature

Prasiolite is the correct name for the green variety of Amethyst. The effect that Green Amethyst has on many people is to create a profound connection to their higher self.

It's energy is like the spirit of nature itself, embodied within a beautiful green quartz crystal. Although the green variety is not as well known as purple Amethyst, it has a similar level of energy.

Yet it is a quite different stone, and comes to you from a truly heart based perspective. Its impact within the heart will clear disharmonious energy and open .you, totally, to love and compassion.

.By its immersion in fire it changes to a new stone. This is an analogy for its role when we use it for spiritual healing and growth.

Like all quartz, these are wonderful healing crystals for you to use in combination with other stones. Other stones energy will be amplified by its contact with .this green quartz crystal.

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button