חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו
דבש דבורים טהור מפרחי אבוקדו
אוגוסט 6, 2020
דבש דבורים טהור מפרחי בר ולואיזה לימונית
דבש דבורים טהור מפרחי בר ולואיזה לימונית
אוגוסט 6, 2020
הצג הכל

C.P.K 5

115.00

C.P.K 5 הוא תוסף תזונה חדשני ומתקדם מסוגו לחיזוק החיסוניות. תוסף תזונה זה הוא פיתוח ושיפור לאור ממצאי מחקרים אודות היעילות השימוש
במספר סוגי צמחים לחיזוק ושיפור החיסוניות. זאת בעידן שבו כל ראוי לכל אדם לחזק ולשפר את עמידותו החיסונית בפני גורמים מחוללי מחלות.
המרכיבים הם תמצית מרוכזת של כורכום, בשילוב עם קליפת עץ אורן צרפתי ממקור ימי (ידוע בשמו המסחרי פיקנוגנול )
יחד עם תמצית נוגדת חמצון עוצמתית של EGCG המופק מעלי תה ירוק. הוא ממצאים אשר הפכו את השימוש בתוספי תזונה המכילים כורכום לנפוצים
מאד ובצדק בקרב אוכלוסיות רבות בעולם.

שתף

C.P.K 5

C.P.K 5 הוא תוסף תזונה חדשני ומתקדם מסוגו לחיזוק החיסוניות. תוסף תזונה זה הוא פיתוח ושיפור לאור ממצאי מחקרים אודות היעילות השימוש
במספר סוגי צמחים לחיזוק ושיפור החיסוניות. זאת בעידן שבו כל ראוי לכל אדם לחזק ולשפר את עמידותו החיסונית בפני גורמים מחוללי מחלות.
המרכיבים הם תמצית מרוכזת של כורכום, בשילוב עם קליפת עץ אורן צרפתי ממקור ימי (ידוע בשמו המסחרי פיקנוגנול )
יחד עם תמצית נוגדת חמצון עוצמתית של EGCG המופק מעלי תה ירוק. הוא ממצאים אשר הפכו את השימוש בתוספי תזונה המכילים כורכום לנפוצים
מאד ובצדק בקרב אוכלוסיות רבות בעולם. השימושים העיקריים הם בקרב ספורטאים ואנשים הסובלים מדלקות מפרקים או מחלות דרכי העיכול.
המלצות רבות לשימוש בתוספי תזונה המכילים כורכום הוא לאנשים הזקוקים לחיזוק של מערכת החיסון או כתחזוקה לשמירה על חיסוניות נאותה.
מחקרים רבים נעשים אודות כורכום לטיפול במחלות הנובעות מכשל חיסוני ולמחלות הקשורות לתפקודי מוח שבהם לאור מחקרים רבים נמצאו תוצאות מבטיחות.

פורמולת C.P.K 5 חדישה ובעלת ההשפעה רחבת הטווח והיעילות הטובה ביותר מסוגה הקיימת בשוק.

VEGAN FRIENDLY

VEGAN FRIENDLY

תוסף תזונה C.P.K 5 היא הפורמולה משופרת העומדת בתקני בטיחות ואיכות מחמירים ביותר כפי המפורט מטה (איכות מוצר)

אינו מכיל רכיבים מהחי מאושר ומתאים לנמנעים משימוש ברכיבים מהחי

שימושים עיקריים בכמוסות C.P.K 5

הגנה חיסונית משופרת ובעלת היעילות הטובה ביותר, זאת תודות לפיתוח חדשני ועוצמתי של פורמולת C.P.K 5
מחקרים עדכניים מצאו כי כורכומין שהוא החומר הפעיל בכורכום מחזק את מערכת החיסון ולוחם בהצלחה רבה במחלות הנובעות מכשל חיסוני.
הפורמולה מכילה מרכיבים נוספים המעצימים את ההשפעה ומגבירים את הספיגה.
מרכיבי הפורמולה נעשו ממיצוי וריכוז ביחס גבוה ולכן הם יעילים כל כך להגנה וחיסוניות של הגוף  בפני תחלואה, נגיפים ומחוללי מחלות עונתיות
או כאלו הנפוצים במקומות ציבוריים.
כורכום הוא שורש מאכל הידוע תודות לתכונותיו הנוגדות דלקות.
כורכומין המצוי בשורש הכורכום מתמקד בפעילות אנטי סרטנית, משפר וממזער תחלואה הנובעת מכשל חיסוני. מסייע למערכת העיכול.
עוזר בבעיות אלרגניות והוא משמש כתכשיר אנטי דיכאוני קל.

חומרים פעילים בכמוסות C.P.K 5

תמצית שורש כורכום 95% ( Curcuminoids ) מרוכזת ועוצמתית.
תמצית קליפת עץ אורן צרפתי  95%  ( Pinus pinaster).
תמצית מרוכזת של תה ירוק EGCG 50%.
תמצית מרוכזת של פפרין 90%

תמצית שורש כורכום.

החומרם הפעילים בכורכום הם פוליפנולים * שהם סוג של כורכומינואידים ובהם הפיגמנט רב הערך כורכומין האחראי על הצבע הצהוב של כורכום.
כורכומין שהינו הפיגמנט הצהוב המצוי בכורכום מצמצם ספיגה של כולסטרול מהמעי ומגביר הפרשת מיצי מרה.
מיץ המרה הינו האמצעי היעיל ביותר של הגוף לסלק מתוכו רעלים. כיום כורכום הוא המרכיב הצמחי שלגביו נערכים מרבית המחקרים העוסקים בתכונות
ויכולות ריפוי של מרכיבים צמחיים ובפי כל הוא נקרא הפלא הצהוב. מחקרים אלו מצאו ועדיין מוצאים השפעות רפואיות מועילות.
כורכום מייצר בגוף תהליכים ביולוגיים אשר עוזרים לטיפול במצבים רפואיים רבים. מחקרים מצאו כי הוספת פיפירין לכורכומין מעצימה את הפעילות של הכורכומין
ומשפרת את ספיגתו בגוף.תוספת של מולקולה שומנית עוזרת באופן פלא לשפר את הספיגה של כורכומין בגוף.

* פוליפנולים הם תרכובות כימיות טבעיות המיוצרות ע"י צמחים כתוצרי משנה של תהליכים שונים בצמח. חומרים פוליפנוליים נמצאים בכל הצמחים שסביבנו לרבות בפירות ובפרחים שלהם' והם אלה המקנים להם את הצבעים. במחקרים לצורכי בריאות האדם נבדקו התכונות של פוליפנולים כחומרים אנטי-דלקתיים, אנטי-חידקיים, אנטי-ויראליים, אנטי-אלרגנים, ואנטי-אוקסידנטים. בעשור האחרון מקובל לצרוך חומרים אלה כתוספי מזון.

קליפת עץ אורן צרפתי ממקור ימי
(מוכר בשם מסחרי פיקנוגנול)

ממיצוי מרוכז של קליפת עץ אורן צרפתי French Maritime Pine הגדל באופן טבעי לאורך חופי דרום מערב צרפת.
קליפת עץ אורן מסוג זה הוא נוגד חמצון עוצמתי אשר שימש משחר ההיסטוריה כחליטת מרפא בקרב שבטים ילידים לאורך חופי האוקיאנוס האטלנטי.
את התועלת והיעילות מצא החוקר הצרפתי ז'אק קרטייה במאה ה-16 אשר הוא וצוותו ניצלו ממוות תודות לחליטת קליפת עץ אורן אשר ניתנה להם על ידי אינדיאנים.
מאות שנים מאוחר יותר החלו מחקרים אקדמאים לבדוק את יעילותם של נוגדי חמצון שמקורם בפירות וירקות.
ממצאי המחקרים הובילו לבדיקת אותה קליפת עץ אורן צרפתי, מחקרים אלו בדקו ומצאו בקליפת עץ האורן הצרפתי מקור עשיר של נוגדי חמצון.
מקורם של נוגדי החמצון הוא ביופלבנואידים מסיסים מסוג פרו-אנטו-ציאנידין.  צורת הרכב ייחודית ביותר זו מאפשרת מקסימום יעילות ופעילות ברמה הביולוגית של הגוף.
הם האחראים על הגנת תאי הגוף ולשמירה על בריאות כלי הדם.

תועלת בריאותית של קליפת עץ אורן צרפתי ממקור ימי

קליפת עץ אורן צרפתי הינה נוגד חמצון עוצמתי, אנטי אלרגנית, אנטי דלקתית. מסוגלת לעכב ייצור של רדיקלים חופשיים המקושרים באופן ישיר למצבים דלקתיים.
בעלת יכולת איחוי והאצת תהליכי ריפוי פצעים, פרו-אנטו-ציאנידין אחראיים על בריאות דפנות כלי הדם ונימי הדם, שומרים ומחזקים את רקמות החיבור בגוף.
משפרים את גמישות העור, מסייעות בשחזור קולגן ואלסטין, ובכך משפרות באופן משמעותי את מראה העור.
תכונה נוספת של פרו-אנטו-ציאנידין המצוי בקליפת עץ אורן צרפתי, היא הגברת ייצור תחמוצות חנקן בגוף. לחומר זה ישנה חשיבות לתפקוד המיני הגברי.
חומצות חנקן משפרות מצבי אין אונות, תורמות להורדת ערכי לחץ דם, משפרות את דילול הדם, מסייעות לאיזון רמות סוכר.
בעולם ידועים שימושים בקליפת עץ אורן צרפתי לטיפול ומניעת מצבים של אי ספיקה ורידית כרונית.  (זהו מצב בריאותי אשר בו נחלשים שסתומי הורידים אשר מחזירים דם אל הלב ועקב כך יוצרים נפיחויות וצבירת דם בוורידי הרגליים). במצבים אלו קליפת עץ אורן צרפתי מחזקת ומשפרת תפקודי כלי הדם, ומונעת דלקות ורידים, דליות, כיבים, דלקות פרקים ודלקות חניכיים.

תמצית תה ירוק EGCG

מחקרים רבים שנעשו במאה האחרונה מצאו כי תה ירוק מכיל כמות גדולה של פולי-פנולים EGCG שהם חומרים נוגד חמצון עוצמתיים ובעלי יכולת אנטי סרטנית.
לחומרים אלו ישנם תכונות בריאותיות נוספות כגון הגברת קצב חילוף חומרים,שיפור תהליכי עיכול, המרצת תהליכי הרזייה, הורדת רמות כולסטרול, שמירה על בריאות הלב וכלי הדם.
מניעה וטיפול בטרשת עורקים.

ממצאי מחקרים נוספים

מחקרים נוספים שנערכו במקומות רבים בעולם ע"י אוניברסיטאות ובתי חולים נמצאו חומרים נוספים בחליטת עלי תה ירוק שיש בהם תועלות בריאותיות. ביניהם פנולים, טאנינים, פלבנואידים, מומוטרפינים, סטרולים, קרוטנואידים, פוליסכרידים, אלקלואידים, מגוון רחב של חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים.
בשנת 2010 פורסמו תוצאות מחקר אשר בדקו השפעת תה ירוק על מחלות לב וכלי דם, המחקר נערך במשך 13 שנים ותוצאותיו פורסמו בשנת 2011 נבדקו 37500 בני אדם ונמצאה השפעה ברורה וירידה של 28% בתחלואה או מוות ממחלות אלו

שימושים והמלצות לתה ירוק

מחקרים אלו לא יכולים להשאיר אותנו אדישים, נתונים אלו מחייבים כל אדם שבריאותו חשובה לו לסגל לעצמו צריכה של תה ירוק על בסיס יומיומי כחלק מהרגלי חיים.
מחקר עדכני שנערך באוניברסיטת באזל בשוויץ מצא כי לשתיית חליטת עלי תה ירוק ישנה השפעה מטיבה על התפקוד הקוגניטיבי ויכולות הזיכרון.
ממצאים אלו מעלים את ההסתברות לטיפול במחלות כגון דמנסיה בעזרת מרכיבים המצויים בתה ירוק, מחקר זה פורסם בירחון האקדמי לפסיכו-פרמקולוגיה.

תמצית פלפל שחור – ביו פפרין

פלפל שחור הינו אנטי אוקסידנט ידוע, החומרים הפעילים בפלפל שחור הינם, פפרין, פיפרדין ואלקלואידים. הפפרין הינו חומר אנטי דלקתי.
מקובל להשתמש בו במצבים של דלקות מפרקים. יכולותיו הידועות של הפלפל השחור כנוגד דלקת וכן כמשכך כאב.
שימוש בפלפל שחור כאנטי סרטני מקובל במיוחד במקרים של סרטן או גרורות סרטניות במעי הגס.
כוחו של פלפל שחור הינו בשימוש בכמויות קטנות. שימוש בפלפל שחור מקטין נזקי סוכרת ובכך הוא דומה לפעילותם של קינמון, ג'ינג'ר ותה ירוק.

מחקרים מצאו כי תמצית פלפל שחור מגבירה ומעצימה את הפעילות של הכורכומין ומשפרת את הספיגה שלו בגוף ומסיבה זו מצויה תמצית הפלפל השחור בפורמולה זו.

מחקרים

אלפי מחקרים מדעיים מצביעים על ההשפעות הרפואיות המטיבות על מערכות גוף שונות הן כטיפול במצבים רפואיים והן כאמצעי מניעה ושמירה על חיסוניות.

כורכום מעכב יצירה של טרומבוקסנים שמאפשרים הידבקויות של לוחיות הדם ויצירת חסימות.

  • כורכום מעלה את הרמות של פרוסטציקלין המפרק קרישי דם. כורכום מעלה את רמות הכולסטרול הטוב HDL ובכך מוריד את רמות הכולסטרול הרע LDL והשומנים בדם. כורכום יעיל לצורך הורדת רמות כולסטרול באותה המידה כמו תרופות אך ללא תופעות לוואי. בניסוי שנערך ניתנה כמות של 500 מ"ג ביום לאנשים שסבלו מכולסטרול גבוה ובתוך זמן קצר הכולסטרול ירד ב 6% – 11%
    שומנים בדם ירדו ב- 33%. רמת כולסטרול טוב HDL עלתה ב- 29%.
  • צריכה קבועה של כורכום בכמוסות בולמת את ההתרבות הוירוס HIV ועוזרת גם במקרים של סוגי צהבת וויראלית.
  • בעבודה שפורסמה ע"י אוניברסיטת לוס אנג'לס פורסם כי כורכום הוא בעל יכולת השפעה בהתפתחות ומניעה של מחלת אלצהיימר. בהודו בה משמש כורכום כתבלין מרכזי ישנה תחלואת אלצהיימר מהנמוכות בעולם. החוקרים מצאו כי הודות למבנה מיוחד, הוא מצליח לעבור את מחסום דם-מוח ולקשור בטא-עמילואיד היוצר את התפתחות המחלה.
  • נמצא כי צריכת כורכום עוזרת במקרים של אנשים שנפגעו מסיסטיק פיברוזיס ומונעת מהם את התפתחות המחלה. כמו כן היא מאטה את ההתפתחות של טרשת נפוצה.
  • בעבודה שפורסמה בשנת יולי 2005 באוניברסיטת טקסס ארה"ב נמצא כי כורכום מפסיק את פעולתם של פקטורי שיעתוק השולטים בגנים אשר דרושים להתפשטות תאי סרטן השד בעכברים.
  • ביולי 2005 פורסמה עבודה באוניברסיטה של יוסטון טקסס ארה"ב, המצביעה כי כורכום מדכא את הפעילות של שני חלבונים המונעים במצב רגיל מוות מתוכנן של תאי סרטן העור ולכן כורכום בולם גידול תאי סרטן העור (מלנומה).
  • בעבודה שהתפרסמה בינואר 2006 ונערכה ב-RUTGERS UNIVERSITY בבריטניה נמצא כי כורכום מונע התפשטות סרטן הערמונית. עבודות קודמות שנערכו שם מצאו קשר בין צריכה גבוהה של כורכום ושיעור נמוך של מקרי לוקמיה, סרטן השד וסרטן המעי הגס.
  • מתרבים הדיווחים הקלה משמעותית אצל חולי פסוריאזיס המטופלים בכורכום.

שימושים

כורכום הינו מרכיב טבעי הפועל ביעילות רבה לחיזוק מערכת החיסון ופועל למיגור תהליכים ממאירים ביעילות רבה.
כורכום יעיל מאד להורדת רמות שומנים בדם. כורכום הוא נוגד חמצון עוצמתי.
כורכום משמש במזרח כחומר משמר איכותי המונע קלקול מזונות בגלל תכונותיו האנטי בקטריאליות.

איכות המוצר C.P.K 5

חגית שחף ובית הצמחים של חגית פיתחו שיטת ייצור ייחודית של כורכום PK5 בכמוסות המבטיחה תועלת איכותית במיטבה המעניקה לנו את הטבע במיטבו לשמירה על הבריאות והחיסוניות. הפורמולה האיכותית ביותר הקיימת בתחום של שימור הבריאות והחיסוניות

C.P.K 5 היא הפורמולה נוספת מבית הצמחים של חגית אשר עומדת בתקנים מחמירים הבאים:

מאקה

 

G.R.A.S – תקן בטיחות לשימוש במוצר המחייב לעשות שימוש אך ורק במרכיבים שהוכחו כבטוחים לשימוש.

VEGAN FRIENDLY

VEGAN FRIENDLY

 

 

ידידותי ומתאים ומאושר לשימוש לנמנעים מתזונה מהחי

 

 

 

 

 

 

NON GMO – תקן המבטיח שימוש אך ורק במרכיבים שלא עברו הנדסה גנטית.

 

 

gluten free

 

GLUTEN FREE – תקן המבטיח כי המוצר על כל מרכיביו נקיים מגלוטן .

 

המשמעות של עמידה בתקנים אלו היא רמת הבטיחות לשימוש הגבוהה ביותר מסוגה כולל אישורי מעבדה לכל מרכיבי הפורמולה
ובכלל זה גם הכמוסה הצמחית עצמה

 GMP פורמולה זו מיוצרת תחת בקרה של מערכת ניהול איכות משולבת העונה לדרישות תקני GMP

                      iqc      תקן בטיחות מזון          haccp          IQC @

תקני איכות מחמירים ISO-9001 ו- ISO 22000 ומפוקחים ע"י ארגון IQC

מיוצר בגאווה בישראל

כשר פרווה בהשגחת הרבנות

עוד מוצר איכות מעולה מבית הצמחים של חגית, השם שמאחורי האיכות והמקצועיות

הצמחים של חגית – בית טבע בו הטבע פוגש את הידע

למידע נוסף עבור מוצר זה, ליעוץ מקצועי ואישי, לרכישת המוצר נא צרו קשר כאן

מינון

כמוסה אחת פעמיים ביום עם הארוחות

כמוסות כורכום PK5 , מוצר איכות מבית הצמחים של חגית, בית טבע המעניק טעם לבריאות

המוצר מומלץ לשימוש ע"י חגית שחף מומחית מדופלמת ל רפואה סינית

 

Print Friendly, PDF & Email

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “C.P.K 5”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *