חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

מיקוד פלוס

לטיפול בהפרעות קשב וריכוז

255

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 90 כמוסות

מיקוד פלוס הוא תוסף תזונה בכמוסות הנותן מענה לילדים ומבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז ולשיפור תפקודי מוח.

תוסף התזונה מיקוד פלוס מספק את הצרכים התזונתיים הנדרשים לשיפור הביצועים הקוגניטיביים. לאחר שנים של מחקר ופיתוח, נמצאו המרכיבים אשר משפיעים באופן רחב על מגוון סימפטומים מהם סובלים אנשים מהפרעות קשב וריכוז ובעיות זיכרון מיקוד פלוס מורכב מתמציות מרוכזות ועוצמתיות, מצמחים טבעיים בלבד. התוסף משפר את הביצועים הקוגניטיביים, יכולת העמידה בלחצים, מצב הרוח, משפר את תהליכי התפתחות החשיבה והזיכרון.
מרכיבי הפורמולה נבדקו והוכחו מחקרית כבעלי השפעה חיובית ויעילות בילדים ומבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז ADD וכן ADHD בשילוב עם תוסף תזונה צ'י שן.

מוצר שני 50% הנחה

מיקוד פלוס

מיקוד פלוס הוא תוסף תזונה בכמוסות הנותן מענה לילדים ומבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז ולשיפור תפקודי מוח.

תוסף התזונה מיקוד פלוס מספק את הצרכים התזונתיים הנדרשים לשיפור הביצועים הקוגניטיביים. לאחר שנים של מחקר ופיתוח, נמצאו המרכיבים אשר משפיעים באופן רחב על מגוון סימפטומים מהם סובלים אנשים מהפרעות קשב וריכוז ובעיות זיכרון

מיקוד פלוס מורכב מתמציות מרוכזות ועוצמתיות, מצמחים טבעיים בלבד. התוסף משפר את הביצועים הקוגניטיביים, יכולת העמידה בלחצים, מצב הרוח, משפר את תהליכי התפתחות החשיבה והזיכרון.

מרכיבי הפורמולה נבדקו והוכחו מחקרית כבעלי השפעה חיובית ויעילות בילדים ומבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז ADD וכן ADHD בשילוב עם תוסף תזונה צ'י שן.

היתרונות של מיקוד פלוס

תוסף התזונה מיקוד פלוס נותן מענה ייחודי, יעיל ומהיר לילדים ומבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז. התוסף משפר ביצועים קוגניטיביים, מטפל בהפרעות מוחיות ותהליכים ניווניים ומרכיביו נבדקו והוכחו מחקרית כיעילים ובעלי השפעה.

רכיבי הפורמולה מיוצרים מתמציות מרוכזות ועוצמתיות בתוספת ויטמינים וחומצות אמינו. כל מרכיב נבחר בקפידה כדי להעניק:

 • הקלה על הפרעות קשב וריכוז והפרעות קוגניטיביות
 • חיזוק זיכרון טווח קצר וטווח ארוך ושיפור יכולת הלמידה
 • הקלה בבעיות שינה ושיפור הישגים בתחום הספורט
 • הקלה בהתמודדות במצבי דיכאון ותשישות נפשית ומנטלית
 • צמצום תהליכים ניווניים במוח באוכלוסיות מזדקנות לרבות דמנציה ופרקינסון
 • ללא תופעות לוואי, מתאים לשימוש גם בחופשות

מכיל פוספטידיל סרין – תוסף התזונה היחיד המוכר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי, FDA, כמסייע ומשפר את תפקודי המוח

אופן השימוש: יש ליטול כמוסה עד שניים ביום עם שתייה

מרכיבים פעילים

מיקוד פלוס הוא התוסף היחיד מסוגו אשר מכיל 15 מרכיבים שכל אחד מהם הוכח כתורם ומשפר את תפקודי המוח.

פוספטידיל סרין – Phosphtidyl Serine

תוסף התזונה היחיד המאושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי כמשפר תפקודי המוח. בארץ ובעולם נערכו מחקרים קליניים שמצאו כי פוספטידיל סרין תורם לזיכרון.
משפר את יכולת הלמידה וצלילות המחשבה. מחזק ומגביר את התקשורת בין תאי המוח, יכולת מעבר החומרים דרך הממברנות ומעודד ייצור דופמין.

פטריית גנודרמה – Ganoderma Lucidium EX

מחזקת את התפקוד הפיזיולוגי, מעניקה אנרגיה, חוסן גופני ומסייעת בריפוי מחלות על רקע חולשה. פטריית גנודרמה מכילה פוליסכרידים המגבירים את יכולת הגוף להסתגל לשינויים סביבתיים ולהתמודד עם גירויים מסביב. כל זאת תוך שמירה על איזון פנימי גם במצבי לחץ ושחיקה פיזית ונפשית.

פטריית קורדיספס – Cordyceps Synesis EX

מקורה בהרי ההימלאיה ומשמשת ספורטאים מקצועיים לשיפור הישגים גופניים. פטריית קורדיספס מספקת אנרגיה, מעלה את המרץ ותומכת במצבי חולשה.

L-Tyrosine

משפר את יכולת העמידה בלחצים, מתח נפשי. משפר מצב רוח ומעודד את הפרשת הורמון הגדילה.

Coline Bitartarate

משפר תהליכי למידה, התפתחות וכישורי חשיבה. מגן על הכבד מהצטברות שומנים, חיוני לאיזון מערכת העצבים המרכזית, משפר את יכולת הזיכרון של הטווח הקצר והטווח הארוך.

Bacopa Monnieri EX

משפר את יכולת הריכוז, זיכרון לקוי, חולשה במערכת העצבים. תומך במצבים של מחלות ניווניות של המוח.

Aceytyl L-Ccarnitine

נוגד חמצון המעלה את האנרגיה, משפר את כושר הלמידה והזיכרון. מסייע ומועיל במצבים של מחלות ניווניות כולל דמנציה ואלצהיימר. הופך שומן לאנרגיה ובכך משפר את ניצול האנרגיה בגוף. חודר את ממברנות המוח ומיטיב עם מערכת העצבים המרכזית. החומצה מעניקה אנרגיה למוח, משפרת את מצב הרוח, מאטה את קצב ההזדקנות ומחזקת את ההגנה מול זיהומים ובעיות חיסוניות.

Ginke Bilobo EX

תורם לשיפור זרימת דם בכלי הדם העדינים ביותר בגוף ובעיקר במוח.

L – Glutamine

משמש כמקור אנרגיה למוח, מעניק יציבות נפשית ומשפר את מצב הרוח. יעיל להעלאת האנרגיה בקרב ספורטאים הפועלים בעצימות גבוהה.

Panax Ginseng EX

מחזק ומעלה את רמות האנרגיה, משפר מצבי תשישות וחולשה. יעיל לשיפור הבריאות המנטלית.

Curcuma Longa EX

מיצוי כורכומין לשיפור מצב הרוח והמערכת החיסונית.

Turnera Diffusa EX

בעל השפעה חיובית על הנפש, משחרר חסמים נפשיים ומשפר מצב רוח.

Vitamin B12

אחראי על התפקודים הקריטיים והחשובים בגוף כולל תפקודו התקין של המוח ושל מערכת העצבים. מחסור בוויטמין 12B עלול להוביל לעייפות, הפרעות זיכרון, מחלות מעיים, לב וכלי דם.

Folic Acid

חומצה פולית, חיונית להתפתחות ותפקוד תקין של מערכת העצבים המרכזית.

ביוטין

חיוני לתפקודי גוף רבים ובכלל זה לחילוף חומרים יעיל, איזון מערכת העצבים ותפקודי המוח.

 

          הבטיחו כבר היום שהמחר יחייך               קשב 2        קשב 1

מחקרים

 • בעולם ובארץ נערכו מחקרים קליניים אודות פוספטידיל סרין. רשות התרופות והמזון האמריקאית FDA אישרה לפרסם כי השימוש בפוספטידיל סרין עשוי להפחית סיכונים לדמנציה באוכלוסיות מזדקנות ואף קבעה שהמוצר בטוח לשימוש וקיבל את אישור G.R.A.S לבטיחות המוצר.
 • נעשו מחקרים אשר מצאו כי פוספטידיל סרין תורם לחיזוק הזיכרון, משפר את היכולת וכושר הלימוד וכן את צלילות המחשבה. המחקרים אף ממליצים ליטול פוספטידיל סרין על מנת למנוע דמנציה
 • מחקרים מצאו כי פוספטידיל סרין מחזק ומגביר את התקשורת בין תאי המוח וזאת על ידי ריבוי של נקודות קשירה על פני מעטפת התא, משפר ומגביר את יכולת מעבר חומרים דרך ממברנות תאים ומעודד את תאי המוח ליצור דופמין
 • מחקרים שנעשו באוניברסיטת תל אביב מצאו כי שימוש בתוסף תזונה פוספטידיל סרין יעיל למניעה של מחלת פרקינסון ומחלות ניווניות נוספות של המוח ושל מערכת העצבים. כמו כן מצא המחקר כי השימוש התוסף תזונה פוספטידיל סרין אף מצמצם נזקים של אותן מחלות ניווניות.
 • החוקרים פרופ' גיל אסט ודר' רון בוכנר גילו שפוספטידיל סרין משפר את תפקודם של גנים המעורבים במחלות ניווניות כמו דיסאוטונומיה משפחתית ופרקינסון. הם בדקו את השפעתו של פוספטידיל סרין על הגן שמעורב בדיסאוטונומיה משפחתית, מחלה גנטית הגורמת למגוון רחב של תסמינים. המחקר הראה כי לתוסף תזונה פוספטידיל סרין, יש פוטנציאל רחב יותר, והוא עשוי להיות יעיל גם נגד מחלות אחרות הקשורות בהתנוונות תאי עצב ובמערכת העצבים, כגון, פרקינסון.
 • החוקרים בדקו את השפעת פוספטידיל סרין על גנים נוספים, בעיקר באזור המוח הגדול. הם גילו שגנים הידועים כמעורבים במחלת פרקינסון הגיבו בצורה חזקה במיוחד, ורמת הביטוי שלהם במוח ירדה באופן משמעותי. הממצאים מעודדים את החוקרים ומאפשרים להסיק כי לתוסף תזונה פוספטידיל סרין עשויה להיות השפעה מיטיבה על מחלות נוירו-דגנרטיביות.

איכות המוצר

חגית שחף ובית הצמחים של חגית פיתחו שיטת ייצור ייחודית של פורמולת מיקוד פלוס ME COULD PLUS בכמוסות המבטיחה מקסימום יעילות ופעילות הפורמולה האיכותית ביותר הקיימת לחיזוק ושיפור תפקודי מוח

ME COULD PLUS מיקוד פלוס היא פורמולת צמחים העומדת בתקנים מחמירים הבאים:

 

 

 

אינו מכיל רכיבים מהחי ומתאים לצמחונים וטבעונים

 

G.R.A.S – תקן בטיחות לשימוש במוצר המחייב לעשות שימוש אך ורק במרכיבים שהוכחו כבטוחים לשימוש.

NON GMO – תקן המבטיח שימוש אך ורק במרכיבים שלא עברו הנדסה גנטית

 

 

 GMP פורמולה זו מיוצרת תחת בקרה של מערכת ניהול איכות משולבת העונה לדרישות תקני GMP

                      iqc      תקן בטיחות מזון          haccp          IQC @

תקני איכות מחמירים ISO-9001 ו- ISO 22000 ומפוקחים ע"י ארגון IQC

 כשר פרווה בהשגחת הבד"צ בית יוסף

מיוצר בגאווה בישראל

המשמעות של עמידה בתקנים אלו היא רמת הבטיחות לשימוש הגבוהה ביותר מסוגה כולל אישורי מעבדה לכל מרכיבי הפורמולה ובכלל זה גם הכמוסה הצמחית עצמה

עוד מוצר איכות מעולה מבית הצמחים של חגית, השם שמאחורי האיכות והמקצועיות

לפרטים והתייעצות

ניתן לרכוש את תוסף התזונה מיקוד פלוס בלחיצת כפתור או ליצור קשר בכל שאלה

 0505740431     0507937760   035753877

 

מקורות

Can phosphatidyl serine improve memory and cognitive function in people with Alzheimer's disease? Mayo clinic com, 17/3/2013.

Phosphatidyl serine and cognitive dysfunction and dementia. www.fda.gov

      Food / Labering / Nutrition. Retrieved 17/3/13

Jorisson BL. Brouns F. Van Boxtel MP. et al. The influence of soy-derived   phophatidyl serine on cogntion in age-associated memory impairment. Nutrition Neuroscience 2001, 4: 121-134.

Jorisson BL. Brouns F. Van Boxtel MP. Safety of soy-derived phosphatdyl serine in elderly people. Nutr.  Neurosci.  (2002) 5: 337-343.

 

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button