חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

סוכריות להקלה על הנשימה AIR

להקלה ולבריאות דרכי הנשימה

126

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 30 סוכריות

סוכריות להקלה על הנשימה AIR מכילות תערובת שמנים אתריים ידועים ומוכרים תודות לתכונותיהם היעילות להקלה ולשמירה על בריאות דרכי הנשימה.
השמנים האתריים אשר בנמצאים בסוכריות המציצה הם אותם השמנים המוכרים מתערובת השמנים אתריים BREATHE

המלאי אזל

סוכריות להקלה על הנשימה AIR

סוכריות להקלה על הנשימה BREATHE מכילות תערובת שמנים אתריים ידועים ומוכרים תודות לתכונותיהם היעילות להקלה ולשמירה על בריאות דרכי הנשימה.
השמנים האתריים אשר בנמצאים בסוכריות המציצה הם אותם השמנים המוכרים מתערובת השמנים אתריים BREATHE 

תועלות עיקריות לשימוש בסוכריות להקלה על הנשימה AIR

  • הקלה מיידית על שיעול, כאבי גרון וצרידות.
  • ניקוי, חיטוי ופתיחת מעברי אוויר, הפחתת נפיחות וגודש בגרון.
  • יוצר תחושת רוגע ורעננות של דרכי הנשימה.
  • תמיכה בבריאות דרכי הנשימה.
  • מומלץ במיוחד לספורטאים, מרצים, קריינים, זמרים וחזנים, לאנשים הנוטים לחלות בתכיפות בדרכי הנשימה העליונות, לאנשים בגילאים מתקדמים ולכל מי שרוצה לשיר בקול צלול גם באמבט.

מרכיבים של סוכריות להקלה על הנשימה AIR

תיאור המוצר סוכריות להקלה על הנשימה AIR

כאשר השיעול לא מפסיק, כאב הגרון מציק וקושי הנשימה מעיק, נפנה לחפש פתרון מהיר ויעיל להקלה על הסבל. רבים מכירים את התועלת והיעילות לשימוש בתערובת שמנים ארומתרפיים BREATHE ברמת איכות ויעילות CPTG Certified Pure Therapeutic Grade®. של חברת dōTERRA
על מנת להקל על השימוש ולנוחיות, הוכנסה תערובת שמנים ארומתרפיים זו לתוך סוכריות מציצה. השחרור האיטי של השמנים הארומתרפיים יוצר תחושת רעננות והקלה על מערכת הנשימה לאורך שעות רבות. לשמנים הארומתרפיים השפעה מועילה ומחטאת את דרכי הנשימה העליונות והגרון ותומכת בבריאות דרכי הנשימה.

לשמנים ארומטיים ישנה יעילות מוכחת לשימוש בשאיפה, השמנים הנדיפים נקלטים במהירות דרך דרכי הנשימה אל תוך מחזור הדם ומשם השפעתם מהירה ויעילה. קבוצות של שמנים ארומטיים ידועות בתכונותיהן המועילות לדרכי הנשימה ולשמירה על בריאות דרכי הנשימה.

שימוש בסוכריות להקלה על הנשימה AIR

למבוגרים ולילדים מעל גיל 5. לשים סוכריית מציצה אחת בפה ולאפשר שחרור איטי עד להשגת הקלה. במקרים קשים ניתן להוסיף עוד סוכריה אחרי שעתיים.
אין לתת לילדים מתחת לגיל 5.

הערה:
לפני כל שימוש בשמן ארומטי או בתכשיר המכיל שמן ארומטי, יש לבדוק היטב את זהותו של היצרן, וכן את האישורים המתירים בליעה של שמן ארומטי.
השמנים הארומטיים של חברת dōTERRA מאושרים על פי תקני הבריאות של ארה"ב ומשרד הבריאות הישראלי כמאושרים לבליעה (למעט שמנים ספציפיים עליהם נכתב אחרת)

Print Friendly, PDF & Email
שתף

יצאנו

לחופשה

עד לתאריך 22/04

עד אז תוכלו להזמין כרגיל, אך ההזמנות יסופקו רק לאחר תאריך זה.
תודה על ההבנה

דילוג לתוכן