חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

vEO Mega Essential Oil Omega Complex

אומגה 3 ואומגה 6

305

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 120 כמוסות

vEO Mega Essential Oil Omega Complex הינו תוסף תזונה בעל הרכב מאוזן של חומצות שומן חיוניות ממקור צמחי, שמנים ארומתרפיים ומרכיבים נוספים, כולם בדרגת איכות טיפולית CPTG . המרכיבים הם ממקורות ימיים וצמחיים. חומצות שומן מסוג אומגה שומרות על בריאות הלב, בריאות המוח ושמירה על מפרקים ושלד ומחזקים את המערכת החיסונית.

vEO Mega Essential Oil Omega Complex

vEO Mega Essential Oil Omega Complex הינו תוסף תזונה בעל הרכב מאוזן של חומצות שומן חיוניות ממקור צמחי, שמנים ארומתרפיים ומרכיבים נוספים.
כולם בדרגת איכות טיפולית CPTG . המרכיבים הם ממקורות ימיים וצמחיים. חומצות שומן מסוג אומגה שומרות על בריאות הלב, בריאות המוח ושמירה על מפרקים ושלד
ומחזקים את המערכת החיסונית.

בכל מנת הגשה

900 מ"ג של חומצות שומן חיוניות ובהם

300 מ"ג EPA,

300 מ"ג DHA

ועוד 70 מ"ג של אומגה 3 מסוגים נוספים.

כמו כן מכילה התערובת:

250 מ"ג של של חומצות שומן חיוניות ממקורות צמחיים.
xEO Mega מכיל 800 IU של ויטמין D ממקור טבעי,

60 IU של ויטמין E ממקור טבעי.
התערובת מכילה 1 מ"ג של אסטקסנטין שהוא נוגד חמצון עוצמתי ממקור של אצה.

הרכב vEO Mega נמצא בכמוסת ג'ל רכה ממקור צמחי.

חומצות שומן חיוניות מסוג EFA הן מרכיב תזונתי חשוב ורב ערך לשמירה על תפקודי גוף תקינים ובהם בריאות תאי הגוף, בריאות הלב, בריאות המוח, חיזוק החיסוניות ושמירה על מפרקים ושלד. הגוף האנושי מסוגל לייצר חומצות שומן מסוימות אך חומצות שומן חיוניות הוא חייב לקבל ממקור חיצוני כלומר מהתזונה.
חומצות השומן הבולטות והחשובות הן אומגה 3 ואומגה 6. מחקרי תזונה עדכניים מצאו כי כמות הצריכה לאדם של חומצות שומן חיוניות אלו הוא אחד לאחד ביחס ביניהן.
לרוע המזל התזונה המודרנית היא כיום ביחס של 20:1 לרעת אומגה 6. חוסר איזון זה הוא אחד מגורמי הסיכון הבריאותיים ההולכים ומתרבים עקב תזונה לא מאוזנת ובינהם גם תופעות קשות של תפקוד מוחי לקוי ועלייה מואצת במצבי דכאון נפשי.

מדוע חשובה הצריכה של אומגה 3 ואומגה 6

ידוע ומוכח כי הוספת אומגה 3 ואומגה 6 לתזונה היומית משפרת באופן משמעותי תפקודים גופניים יחד עם יכולת תנועת מפרקים תקינה ומראה עור צעיר ובריא.
האיזון ביחסים בין אומגה 3 ואומגה 6 הוא חשוב לתפקודי גוף תקינים והוא קל לביצוע בעזרת תוסף מזון זה.
צריכת דגים הינה מקור טוב לאומגה 6 ואומגה 3, אולם עם התגברות הרעילות באוקיינוסים ממליצים רופאים רבים להמעיט בצריכת דגים ולכן תוסף זה של אומגה 6 ואומגה 3 ממקורות נקיים ומסוננים לדרגת הניקיון הגבוהה ביותר מאפשרים לגוף שלנו לקבל חומצות שומן חיוניות אלו ללא כל חשש לרעילות.
להרכב השמנים מוסף שמן מזרעי צמח "עכנאי נאה" המכיל כמויות מרשיממות של אומגה 3 ואומגה 6 בתוספת של 50 מ"ג שמן זרעי רימונים.

תכונות עיקריות של vEO Mega Essential Oil Omega Complex

  • שומר על בריאות הלב וכלי הדם.
  • שמירה על מפרקים ושלד.
  • מחזק את מערכת החיסון.
  • מונע חמצון ושקיעה של שומנים וכולסטרול בכלי הדם.
  • שומר על בריאות תאי המוח ומערכת העצבים.
  • משפר את מראה העור ומשמר את בריאותו.

 

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button