חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

מבצע!

Balsam Fir Doterra

ניחוח אשוח מרענן ומרומם

112

כמות מוצר כולל יחידות מידה: 5 מ"ל

מיצוי ארומטי של balsam fir הינו שמן אתרי אשוח בעל ניחוח מרענן, נקי ואוורירי. הניחוח של שמן אתרי balsam fir מעלה תמונות של יערות מכוסים בשלג פריך ורענן ומפגשי חג נעימים סביב אש בוערת ומחממת. ניתן להשתמש בשמן אתרי Balsam Fir באופן מקומי וארומטי. ההשפעות המרגיעות שלו הופכות אותו לאידיאלי לעיסוי ותכונות הניקוי שלו הופכות אותו נהדר לניקוי טבעי. מבחינה ארומטית, בלזם אשוח יוצר אווירה מרוממת וממריץ. שם בוטני של אשוח Abies balsamea

המרכיבים הכימיים העיקריים המצויים בבלסם אשוח הם בטא-פינן ואלפא-פינן, ששניהם תורמים ליכולות הניקוי שלו, ובטא-פלנדרן. מרכיבים אלה מועילים גם לעור.

Balsam Fir Doterra

מיצוי ארומטי של balsam fir הינו שמן אתרי אשוח בעל ניחוח מרענן, נקי ואוורירי. הניחוח של שמן אתרי balsam fir מעלה תמונות של יערות מכוסים בשלג פריך ורענן ומפגשי חג נעימים סביב אש בוערת ומחממת.

שימוש בעזרת בלזם אשוח

ניתן להשתמש בשמן אתרי Balsam Fir באופן מקומי וארומטי. ההשפעות המרגיעות שלו הופכות אותו לאידיאלי לעיסוי ותכונות הניקוי שלו הופכות אותו נהדר לניקוי טבעי. מבחינה ארומטית, בלזם אשוח יוצר אווירה מרוממת וממריץ. שם בוטני של אשוח Abies balsamea

המרכיבים הכימיים העיקריים המצויים בבלסם אשוח הם בטא-פינן ואלפא-פינן, ששניהם תורמים ליכולות הניקוי שלו, ובטא-פלנדרן. מרכיבים אלה מועילים גם לעור.

שימושים של Balsam Fir

  • לפזר במהלך מפגשים עם חברים ובני משפחה.
  • ליצירת תרסיס מרענן ועצי, הוסיפו מספר טיפות לבקבוק מרסס עם מים וכל שמן רצוי אחר.
  • שלבו כמה טיפות עם קרם לא מבושם או חמאת גוף ומרחו כחלק מעיסוי ממריץ.
  • הוסיפו שתיים עד שלוש טיפות לאמבטיה חמה לחוויה מרעננת בסוף יום ארוך

כיצד להשתמש בשמן אתרי בלזם אשוח

מבחינה היסטורית, האינדיאנים השתמשו בבלזם אשוח למגוון מטרות פולחן ובריאות. כיום, הוא משמש לעתים קרובות תודות לארומה המרוממת שלו. הוא מייצר אווירה מעוררת חיים, בהירה ורעננה ויכול להפוך כל סביבה למקום מקדש מסביר פנים. פזרו בלזם אשוח ברחבי הבית  כדי לחוות את הארומה המלכותית שלו.

בנוסף, ניתן להשתמש ב Balsam Fir על העור. יש לדלל עם שמן נשא  כמו שמן קוקוס ולעסות לתוך העור והרקמות לקבלת תחושה מרגיעה.

לבסוף, נצלו את תכונות הניקוי של בלזם אשוח על ידי הוספתו לחומר ניקוי טבעי. כמה טיפות של תפוז בר ובלזם אשוח בבקבוק מרסס עם מים הופכות אותו לאחד מחומרי הניקוי הטובים ביותר למטבח בכל הזמנים.

איך מריח בלזם אשוח  ?

בלזם אשוח הוא אחת הבחירות הנפוצות והפופולריות ביותר בגלל ריחו החזק, העצי והמרענן.
שמן אתרי בלזם אשוח לוכד את ניחוח יער האשוחים והאורנים בבקבוק!

Print Friendly, PDF & Email
שתף