חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

ערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות
ערכת שמנים אתריים לשליטה ברגשות
יולי 11, 2017
CLARYCALM MONTHLY BLEND FOR WOMEN
CLARYCALM MONTHLY BLEND FOR WOMEN דוטרה Doterra
אוגוסט 22, 2017
הצג הכל

דבש מפרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית

40

דבש מפרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית הוא דבש חדשני בעל תכונות תרפואיות ייחודיות הנושא בחובו את התכונות התרפואיות והתזונתיות של צמחי מרפא אלו יחד עם התכונות הבריאותיות של דבש דבורים טהור.
דבש דבורים טהור מפרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית בעל גוון זהוב עמוק, לדבש גוף עדין וחמאתי, מדהים בטעמו ובמתיקות מעודנת עם גוון לימוני של מליסה. דבש המופק מפרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית עשיר בוויטמינים A, C ובקומפלקס ויטמיני B כמו כן הדבש עשיר בפיטו-אסטרוגנים, חומצות אמינו חיוניות, פלבנואידים \ נוגדי חמצון, נחושת, באשלגן וסידן ועוד מרכיבים בריאותיים המצויים באבקת הפרחים.
דבש דבורים טהור מפרחי שיח אברהם ומפרחי מליסה רפואית הופק מרדייה של קיץ מכוורות דבורים שהוצבו בשדות גידול מובחרים. בתחילת הקיץ מופיעים פרחי שיח אברהם ופרחי צמח המליסה הרפואית. הכוורות הוצבו בשדות הגליל כאשר היעד הוא להגיע לשדות שאינם מרוססים בחומרי הדברה או כימיקלים אחרים.

ברכישה בסכום של 500 ש''ח
מוצר ווגה D3 בשווי 90 ש''ח בחינם 

המלאי אזל

שתף

דבש מפרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית

דבש מפרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית הוא דבש חדשני בעל תכונות תרפואיות ייחודיות הנושא בחובו את התכונות התרפואיות והתזונתיות של צמחי מרפא אלו יחד עם התכונות הבריאותיות של דבש דבורים טהור.
דבש מפרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית, בעל גוון זהוב עמוק, לדבש גוף עדין וחמאתי, מדהים בטעמו ובמתיקות מעודנת עם גוון לימוני של מליסה.
דבש המופק מפרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית עשיר בוויטמינים A, C ובקומפלקס ויטמיני B כמו כן הדבש עשיר בפיטואסטרוגנים, חומצות אמינו חיוניות, פלבנואידים, נוגדי חמצון, נחושת, באשלגן וסידן ועוד מרכיבים בריאותיים המצויים באבקת הפרחים.
דבש מפרחי שיח אברהם ומפרחי מליסה רפואית הופק מרדייה של קיץ, מכוורות דבורים שהוצבו בשדות גידול מובחרים.
בתחילת הקיץ מופיעים פרחי שיח אברהם ופרחי צמח המליסה הרפואית. הכוורות הוצבו בשדות הגליל כאשר היעד הוא להגיע לשדות שאינם מרוססים בחומרי הדברה או כימיקלים אחרים.

דבש תרפואי חדש וטרי מרדיית קיץ

תחילת הקיץ היא עונת השיא הפעלתנית ביותר של הדבורים והן מעדיפות את האזורים הקרובים לכוורות. הדבוראים מציבים את הכוורות במטעים ובאזורי גידול ספציפיים על מנת להפיק דבש זני, דבש פרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית מבית הצמחים של חגית, מופק מכוורות אשר הוצבו בשדות שנבחרו בהיבט של תועלת בריאותית ותזונתית. סמיכות השדות והצבת כוורות בתווך הפיקה דבש ייחודי ביותר בעל תכונות תרפואיות.
דבש פרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית מופק מאיסוף של צוף הפרחים ונושא בתוכו תועלות בריאותיות מאד מיוחדות, יחד עם טעמים וניחוחות שהעניק לנו הטבע. הדבש מופק ברדייה מסורתית ומפוקחת ללא תהליכי חימום או התערבות בתהליכים או בתכונות שהעניק לנו הטבע. דבש טבעי ואיכותי נוטה להתגבש עם הזמן וכך גם לגבי דבש דבורים טהור ואיכותי זה אשר טעמו יעמיק עם הזמן ומרקמו יתגבש אם כי בקצב איטי יותר.
באם נותר לכם דבש כלשהו מהשנה שעברה והוא עדיין נוזלי כפי שהיה בזמן רכישתו ? נא צרו קשר ואסביר לכם מדוע.

שימושים בדבש פרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית

דבש פרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית הוא בראש ובראשונה דבש באיכות טיפולית, והוא מתאים גם לתיבול או תוספת למאכלים קלילים ועדינים ובעלי מתיקות מעודנת. מומלץ מאד לא לחמם את הדבש ולא להוסיפו למאכיל או משקאות רותחים וזאת על מנת לשמר את התכונות והתועלות הבריאותיות הכול כך מיוחדות. מומלץ להוסיפו לחליטות כשהן חמות אך לא במצב רתיחה.

דבש מפרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית הינו דבש ברמה טיפולית והוא נדיר ומיוחד במינו

דבש דבורים טהור זה מיוצר ומפוקח בכל שלב על ידי מערכת אבטחת האיכות של בית הצמחים של חגית, זאת על מנת להבטיח דבש העומד בכל דרישות האיכות הקפדניות שאותן הציבה חגית שחף ובית הצמחים של חגית, למוצרים המאושרים על ידה ובחתימתה כערובה לאיכות ומקצועיות.
הדבש כשר בהשגחת הרב מ. זמיר רב מ.א. עמק יזרעאל.
דבש דבורים טהור ברמה תרפואית מפרחי שיח אברהם ופרחי מליסה רפואית הינו, מוצר איכות נוסף מבית הצמחים של חגית, בית טבע המעניק טעם לבריאות.
מידע נוסף אודות שיח אברהם כאן
מידע נוסף אודות מליסה רפואית כאן
המוצר מומלץ לשימוש ע"י חגית שחף מומחית מדופלמת ל רפואה סינית.
למידע נוסף בנושא דבש לחץ כאן

Print Friendly, PDF & Email
Call Now Button