חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

Madagascar-Rose-Quartz
Madagascar Rose Quartz
נובמבר 26, 2021
סיטרין גנרטור
סיטרין גנרטור
נובמבר 27, 2021
הצג הכל

אמטיסט גנרטור גדול

160

אמטיסט גנרטור גדול הינה אבן חן טיפולית בעלת תכונות ייחודיות בעוצמתן. אמטיסט מוכרות, בשמה העברי אחלמה ובשמה הלועזי Amethyst.
אמטיסט גנרטור גדול משמשת כאבן טיפולית תודות לתכונות האמטיסט ולצורה הממוקדת של האבן,
מכאן נלקח התיאור גנרטור וזאת תודות לצורה ולתכונות המאבן הממקדת אנרגיה באופן ממוקד. אבן חן האמטיסט ידועה כמאזנת את מרכזי האנרגיה בגוף,
אבן האמטיסט מסייעת בתהליכי מדיטציה והתבוננות פנימה ולכן היא מסייעת להרחבת היצירתיות, פתיחת האינטואיציה ופעולה מתוך אומץ לב אשר מחובר לאינטואיציה הפנימית, זהו בדיוק אותו הרגש האמור להכניס אומץ לאנשים הסובלים מחרדות ופחדים.

ברכישה בסכום של 500 ש''ח
מוצר ווגה D3 בשווי 90 ש''ח בחינם 

שתף

אמטיסט גנרטור גדול

אמטיסט גנרטור גדול הינה אבן חן טיפולית עוצמתית ובעלת תכונות ייחודיות. אמטיסט מוכרות, בשמה העברי אחלמה ובשמה הלועזי Amethyst.
אמטיסט גנרטור גדול משמשת כאבן טיפולית תודות לתכונות האמטיסט ולצורה הממוקדת של האבן, מכאן נלקח התיאור גנרטור וזאת תודות לצורה ולתכונות המאבן  הממקדת אנרגיה באופן ממוקד. אבן חן אמטיסט היא אחת מהאבנים המוכרות והעתיקות ביותר בתורת האבנים (גמולוגיה) לשימושו של האדם.
אמטיסט ובשמה העברי אחלמה מזוהה עם אבני החושן של כהן גדול. אבן אמטיסט גנרטור גדול נמצאת בשימוש ע"י מרפאים העושים שימוש בקריסטלים וזו הסיבה שבעברית נקראת האבן אחלמה.

אמטיסט גנרטור גדול – שימוש

ידוע שימוש רב באבן האמטיסט עוד בתרבויות קדומות, היא נחשבה לאבן אשר מגינה על לוחמים ושומרת על בריאותם, ציידים לקחו אותה למסעות צייד כי היא נחשבת למרפאה של פציעות צייד. שמה של האמטיסט בא מהשפה היוונית, הפירוש המילולי הוא מניעת שיכרות, אגדה יוונית מספרת על דיוניסוס ( אל הגפנים והיין) כאשר הוא ננטש ע"י האלה דיאנה (אלת הציד) הוא זעם מאד והחליט להתנקם באדם הראשון בו יתקל. הוא פגש נערה יפה ששמה היה אמטיסט. היא הותקפה ע"י זעמו בעזרת חיות רעות, האלה דיאנה באה לעזרתה של הנערה ולפי האגדה הפכה אותה לאבן. דיוניסוס בזעמו שפך עליה יין שהפך את גופה המאובן לסגול כצבע היין.

רווחת אמונה ששתיית יין מכוס עשויה מאבן האמטיסט תימנע שיכרות.
ידוע כי אבן אמטיסט מסייעת לגמילה מהתמכרויות שונות כגון התמכרות לאלכוהול, עישון, סוכרים, פחמימות, הימורים.

האבן אמטיסט גנרטור גדול תעבוד כאשר היא בעלת אנרגיה ממוקדת למטרה הזו ומכוונת לאדם מסויים. היא לא תנצח את ההתמכרות כאשר האדם אינו רוצה בכך היות והאנרגיה תהיה הפוכה במקרה זה. ברור שעל המתמכר לרצות בגמילה ואז האנרגיה נכונה והיא תנותב בכיוון הרצוי. צבעה של אבן חן האמטיסט הוא סגול ובגוונים מסגול בהיר לסגול כהה. המקור של אבני האמטיסט האיכותיות הוא אפריקה, מדגסקר, אורוגואי, הודו. אמטיסט גנרטור גדול היא נדירה ועוצמתיות. אבני האמטיסט נמצאים בדרך כלל בתוך מערות .
על פי רוב אבני האמטיסט יתגלו בצורת אבן סגורה בעלת מעטה חיצוני אפור כהה ובתוך האבן מתגלית מושבת אמטיסט בעלת חודים משוננים.
לעיתים נדירות נמצאת אבן אחת גדולה ומחודדת וזו היא אבן אמטיסט גנרטור גדול.

תכונות גמולוגיות

איכות האבן נקבעת על פי הצלילות, השקיפות, המרקם וגודלם של שיני האמטיסט.
קשיות של אבן חן אמטיסט היא 7 עד 7.5 בסולם moh's.

אמטיסט גנרטור גדול – שימושים

אבן חן האמטיסט ידועה כמאזנת את מרכזי האנרגיה בגוף, מאזנת ופותחת צ'אקרות ומרידיאנים, כמו כן מסייעת אבן האמטיסט את פתיחת העין השלישית,
לכן היא משפרת פתיחות רוחנית וריפוי שבא מתוך מימד רוחני גבוה המגיע מתוך התרחבות ופתיחות רוחנית.
אבן האמטיסט מסייעת בתהליכי מדיטציה והתבוננות פנימה, ולכן היא מסייעת להרחבת היצירתיות, פתיחת האינטואיציה ופעולה מתוך אומץ לב אשר מחובר לאינטואיציה הפנימית, זהו בדיוק אותו הרגש האמור להכניס אומץ לאנשים הסובלים מחרדות ופחדים.
תכונה זו חשובה מאד במניעת קיבוע של אותם החרדות והפחדים באישיות של האדם והם אלו אשר יאפשרו לו לפעול מתוך יציבות ונחישות גבוהים יותר.
אבן האמטיסט תעזור ברמת האישיות ולהחזירה למיימדים נכונים ותמנע פעולות הנובעות מתוך אגו מוגדל או אגו פגוע.
נוכחות של אבן אמטיסט מושבה בחדר שינה יכולה לסייע לשינה רגועה יותר,
אבן אמטיסט מומלצת לטיפול בכאבי ראש. המראה הפראי של אבן אמטיסט מושבה יקשט ויעצים את החלל או החדר שבו הם מצויים ויפזרו אנרגיות נעימות.

הימצאות של אבן אמטיסט גנרטור גדול איכותית, משפרת יכולות ריכוז ויצירתיות.

Print Friendly, PDF & Email

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “אמטיסט גנרטור גדול”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הויטמינים של חגית עובדים בצורה יעילה איכותיים מאוד והשרות של חגית מקצועי מאוד ואיכותי
אבי קדמי
אבי קדמי
10:47 19 Jan 21
בגלל המקצועיות.
בגלל הניסיון.
בגלל האיכות.
וגם בגלל השירות
(-:
Mikiy Porat
Mikiy Porat
18:47 12 Oct 20
איזה כיף שיש מקצוענים כמו חגית!
אני ממליץ על התוספי תזונה נבחרות שהיא מציעה .
אריק סלע
אריק סלע
19:41 13 Feb 20
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב ברפואה סינית. חשוב לי גם להגיד שהשירות שהיא נותנת הוא נפלא. 👍
Denis Tseitlin
Denis Tseitlin
15:31 18 Jan 20
לחגית יש מוצרים מעולים, ממוקדים ויעילים! - במיוחד התחברתי תוספי התזונה החכמים . https://www.hagits.com/product-category/%d7%aa%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%99-%d7%aa%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%97%d7%9b%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%99%d7%99%d7%97%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%a6%d7%9e%d7%97/
Uri Vered
Uri Vered
10:16 08 Dec 19
חגית שחף אדם נפלא, גם כמטפלת היא מצויינת אם ברפואה סינית ואם בשיטות אחרות שהיא שולטת בהן.
חגית שחף בעלת ידע עצום בכל תחומי הרפואה (גם קונבנציונלית וגם משלימה), גם הפורמולות שהיא מייצרת מאוד אפקטיביות, באופן אישי אני מסתייעת בה רבות ובזכות כך זוכה לשמירה על בריאות טובה.
אני מטופלת על ידי תמרה, וצמחי המרפא של חגית החליפו בהצלחה רבה את הטיפול הקונבנציונלי בו הייתי מטופלת, תודה רבה בהערכה רבה!
Anat Aderet
Anat Aderet
09:50 16 Oct 19
שירות נפלא. אנשים מהממים.
Barak R. Shaked
Barak R. Shaked
12:46 05 Aug 19
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב בצמחים, רפואה משלימה בכלל ורפואה סינית. כמטפלת בעצמי ברפואה משלימה אני ממליצה מאוד על הפורמולות של חגית. הבן שלי הפסיק להרטיב אחרי שנים לאחר ששום דבר לא עזר, מטופלים עם בעיות אוטואימוניות, כאבים ובעיות הורמונליות חוו שינוי משמעותי לאחר לקיחת פורמולות של חגית.
תמרה גולדמן
תמרה גולדמן
15:05 24 Apr 19
חגית מקצועית ,עניינית,הגונה.פתרה בעיות רפואיות שלא נפתרו במשך שנים! בכל עת היא עוזרת, בכל בעיה קטנה וגדולה לקטנטנים,נוער ומבוגרים- לה הפתרונות.
ממליצה בחום על חגית פורצת דרך ,יש לה ראייה רחבה ומעמיקה בתחומה.
.
אתי ברקוביץ
אתי ברקוביץ
16:22 20 Mar 19
חגית עוזרת לכלב שלנו עם חרדות קשות עם שילוב מנצח של צמחי מרפא ושמן פסיפלורה.
ממליצה בחום ובאהבה כי היא יודעת מה היא עושה.
💙🙏🏼
Netta Koren
Netta Koren
18:49 26 Nov 18
הגעתי במצב לא טוב אם מדדים מעבר לסקלה תודה רבה על העזרה וטיפול הקשוב.
בזכותך אני מרגיש הרבה יותר טוב.
Ziv Barb
Ziv Barb
15:06 06 Aug 18
js_loader
Call Now Button