חנות מוצרי טבע ובריאות של חגית

טורמלין רובילייט
טורמלין רובילייט
דצמבר 2, 2020
BLACK OPAL
BLACK OPAL
דצמבר 3, 2020
הצג הכל

רובילייט טורמלין

500

רובילייט טורמלין מלבני באיכות גבוהה מחברת אותנו באופן ישיר אל חדוות החיים, לתדר נעים ונינוח המזכיר לנו שכולנו הגענו אל פני האדמה על מנת להתענג על הקיום של עצמנו. מתוך אותה אופטימיות רכה, היא מסייעת לנו לגבש פרספקטיבה חדשה, לראות את צדן החיובי של סיטואציות בחיינו ולהרפות מדברים שאינם משמחים ומיטיבים אתנו. צבע האבן נע מאדום כהה עד ורוד בהיר. כולם מתאימים לתדרים של הלב. נוכחותה מעוררת התלהבות ושמחת-חיים. יש לה יכולת לחדור לצ’קרת הלב, להרעידה ולנקות ממנה רגשות כבדים. עוזרת לרפא פצעי עבר רגשיים ולשוב לבטוח באהבה.

ברכישה בסכום של 500 ש''ח
מוצר ווגה D3 בשווי 90 ש''ח בחינם 

שתף

רובילייט טורמלין מלבני איכות גבוהה

רובילייט טורמלין מחברת אותנו באופן ישיר אל חדוות החיים, לתדר נעים ונינוח המזכיר לנו שכולנו הגענו אל פני האדמה על מנת להתענג על הקיום של עצמנו. מתוך אותה אופטימיות רכה, היא מסייעת לנו לגבש פרספקטיבה חדשה, לראות את צדן החיובי של סיטואציות בחיינו ולהרפות מדברים שאינם משמחים ומיטיבים אתנו.

צבע האבן נע מאדום כהה עד ורוד בהיר. כולם מתאימים לתדרים של הלב. נוכחותה מעוררת התלהבות ושמחת-חיים. יש לה יכולת לחדור לצ’קרת הלב, להרעידה ולנקות ממנה רגשות כבדים. עוזרת לרפא פצעי עבר רגשיים ולשוב לבטוח באהבה.

טורמלין רובילייט מגבירה את רמות האנרגיה במערכת ומשרה על המשתמש תחושת וויטאליות, רעננות ומסוגלות. בזכות זאת, היא מהווה שותפה מצוינת עבור תהליכי מימוש, יצירה והנעה של פרויקטים, במהלכם תתמוך בעשייה מתוך חוויה של הנאה, עוצמה אישית, קלילות וחיבור להשראה.

אבן זו נהדרת גם עבור ליווי תהליכי החלמה מטראומות ביכולתה לטהר חסימות רגשיות אשר נאגרו בצ'אקרת הלב, לאזן את הגוף הרגשי, לפתוח צוהר לאמונה מחודשת באהבה ובחיים ולהזכיר לנו שאנו ראויים לאהבה ולשמחה מעצם היותנו.

כמו כל סוגי אבני טורמלין, גם טורמלין רובילייט מעניקה הגנה אנרגטית ומהווה כגשר עבור קבלת מידע רוחני גבוה. הקשר המובהק ביותר של אבן זו הינו לצ'אקרות הלב.

השפעות גופניות

לב, המערכת הורמונלית נשית, עצמות השלד, ריאות ועור.

מידע גמולוגי

מבנה התגבשות: הקסהגונלי

קשיות: 7 בסולם MHOS

איכות גבוהה ביותר , ליטוש מלבני

משקל 2.26 קראט

Print Friendly, PDF & Email
Call Now Button