אסטרולוגיה

אסטרולוגיה

אסטרולוגיה

אסטרולוגיה היא אמונה שמייחסת קשר בין מצבם ומיקומם של גרמי השמיים ובין המעשים ותהכונות של בני אדם. האסטרולוגיה מנסה לחזות את העתיד לפי מיקומם של גרמי השמים. גופים שמימיים אשר שמשמשים את האסטרולוגים בתחזיות שלה הם השמש, הירח, כוכבי הלכת במערכת השמש, נקודת האופק ונקודת רום השמיים. אסטרולוגיה ואסטרונומיה שלובות זו בזו עד לתקופת ימי הביניים. מראשית העידן הנוכחי הופרדה אסטרולוגיה מאסטרונומיה.

אסטרולוגיה חדרה למרבית התרבויות בעולם באופנים שונים. ניתן לראות היבטי אסטרולוגיה שונים לאורך כל ההיסטוריה בתרבויות שונות.

חיזוי אסטרולוגי

לצורך חיזוי אסטרולוגי נערכים חישובים אשר עושים שימוש בחשבון אריתמטי וגאומטריה ומטרתם היא למקם את הכוכבים בתאריכים ובזמנים נתונים לפי טבלאות קיימות. ישנם אסטרולוגים אשר טוענים כי ניתן לספק בסיס מדעי מוצק יותר לאסטרולוגיה. רוב האסטרולוגים מגדירים את מלאכתם בסוג של אומנות המשלבת חישובים עם תפיסה אינטואיטיבית.

התפיסה של אסטרולוגיה מערבית מעמידה את כדור הארץ במרכז היקום ויוצרת אבחנה מהותית בין העולם הארצי לעולם השמימי של כוכבי הלכת וכוכבי השבת. בתקופות קדומות הייתה האסטרולוגיה קשורה לתצפיות אסטרונומיות. עם התפתחות מערכות ממוחשבות מתקדמות, התפתח ענף נוסף באסטרולוגיה המערבית המודרנית העוסק במפות הליוצנטריות אשר מתארות מערכת אשר בה השמש קבועה במרכז וסביבה נעים כוכבי הלכת, כוכב חמה, נגה, כדור הארץ, מאדים, צדק ושבתאי. הירח הינו גרם השמים היחיד במערכת זו המסתובב סביב כדור הארץ ויחד איתו סביב השמש

אסטרולוגיה מערבית

אסטרולוגיה מערבית מודרנית מבוססת על מפות אסטרולוגיות המחושבות לרגע נתון. בדרך כלל מדובר ברגע הלידה של בן אדם. המפות מנותחות לפי מערכי הכוכבים ומיקומם באזורי השמיים.

אסטרולוגיה מערבית מבוססת על תנועת השמש בשמיים ללא תלות במיקום של השמש במזל מסוים. באופן זה, מזל טלה מתחיל ביום השוויון האביבי, מזל סרטן מתחיל ביום הארוך ביותר בשנה, מזל מאזניים מתחיל ביום השוויון הסתווי ומזל גדי מתחיל ביום הקצר ביותר בשנה.

 אסטרולוגיה – כוכבי הלכת

שמש   מסמלת את האישיות המודעת, התכונות הנלמדות במהלך החיים. מסמלת את הרצון המודע.

ירח מסמל את עולם הרגשות והחלק המופנם באישיות. מתייחס לנושאי משפחה, זיכרונות, ורגש. הירח מסמל את תהליך בניית הזהות האישית.

כוכב חמה (מרקורי) מסמל את יכולת החשיבה, קליטת העולם ובחינתו באמצעות השכל. איסוף נתונים על העולם והסקת מסקנות עובדתיות. מרקורי מייצג את יכולת ההתמצאות במרחב, קואורדינציה, תפיסה, יכולת תנועה ותקשורת.

נוגה (ונוס) משקפת מצב חומרי \ כלכלי, במקביל גם את הכישורים החברתיים והרומנטיים. ונוס מייצגת את הטעם והגישה לאסתטיקה, יחס לכסף וגישה חברתית ותרבותית.

מאדים (מארס) מסמל את יכולת האדם להוציא לפועל את הרצון לבצע דברים. והיכולת להגן על עצמו ועל ענייניו. תכונות נוספות הן מוטיבציה, דחף, העזה ואומץ. יוזמה ויכולת עשייה. מקושר אל הארכיטיפ הגברי.

צדק (יופיטר) כוכב הקשור בחכמה, הרחבת החיים, פילוסופיה, מוסר, דת ואמונה. קשור לאופטימיות, מזל ואמונה בטוב. יופיטר קשור ביכולת לחשיבה ואינטואיציה.

שבתאי (סטורן) כוכב הקשור במשמעת, חוק, אחריות. שאיפה. יכולת לסמן יעד ולהגיע אליו. קשור במימוש וביצוע הלכה למעשה של ערכי המוסר שנרכשו קודם לכן באמצעות יופיטר. קשור בגבולות ומסגרות, הגבלה, מעמד, סמכויות.

דלי (אוראנוס) כוכב הקשור בקידום. התבוננות רחבה על החברה. ערכים נעלים. זכויות אדם וחי. כוכב של אצילות, קידמה, מודרניזציה.

דגים (נפטון) כוכב הקשור בעולמות הרוחניים, בחמלה, הקלה, בחולמניות, אשליות, בלבול ואי-בהירות, טשטוש גבולות, אסקפיזם. מדבר על ויתור על האגו. התחברות לאלוהי. התחברות למקור. קשור באהבה ללא תנאי. קשור ביכולת להתחבר על התת-מודע הקולקטיבי,

עקרב (פלוטו) כוכב הקשור באינטנסיביות וקיצוניות, באובססיות, בסודיות וחשאיות, בתהליכי שינוי דרך מחזורי הרס ובנייה מחדש, ובמיניות. מקושר לדחפים עמוקים הנמצאים באדם על מוקדי כוח וחולשה שבאדם. על פסיכולוגיה, תת מודע ומעמקים.

גלגל המזלות

מזלתחום תאריכיםחודש עברייסודכוכב
טלה21 מרץ – 19 אפרילניסןאשמאדים
שור20 אפריל – 20 מאיאייראדמהונוס
תאומים21 מאי – 21 יוניסיווןאוירמרקורי
סרטן22 יוני – 22 יוליתמוזמיםירח
אריה23 יולי – 22 אוגוסטאבאששמש
בתולה23 אוגוסט – 22 ספטמבראלולאדמהמרקורי
מאזניים23 ספטמבר – 22 אוקטוברתשריאוירונוס
עקרב23 אוקטובר – 21 נובמברחשוןמיםפלוטו
קשת22 נובמבר – 21 דצמברכסלואשיופיטר
גדי22 דצמבר – 19 ינוארטבתאדמהשבתאי
דלי20 ינואר – 18 פברוארשבטאויראורנוס
דגים19 פברואר – 20 מרץאדרמיםנפטון

תאריכים מדויקים עשויים להשתנות בסדר גודל של עד יומיים בהתאם למחזור של שנים מעוברות

ינואר 15, 2022
מזל דלי

מזל דלי

מזל דלי 20.01.22 – 18.02.22 בני מזל דלי, מאז 21 בדצמבר 2020, עברתם שינוי פנומנלי. זה התחיל בחיבור הגדול של צדק רחב ידיים ושבתאי מובנה, כשהשניים […]
הויטמינים של חגית עובדים בצורה יעילה איכותיים מאוד והשרות של חגית מקצועי מאוד ואיכותי
אבי קדמי
אבי קדמי
10:47 19 Jan 21
בגלל המקצועיות.
בגלל הניסיון.
בגלל האיכות.
וגם בגלל השירות
(-:
Mikiy Porat
Mikiy Porat
18:47 12 Oct 20
איזה כיף שיש מקצוענים כמו חגית!
אני ממליץ על התוספי תזונה נבחרות שהיא מציעה .
אריק סלע
אריק סלע
19:41 13 Feb 20
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב ברפואה סינית. חשוב לי גם להגיד שהשירות שהיא נותנת הוא נפלא. 👍
Denis Tseitlin
Denis Tseitlin
15:31 18 Jan 20
לחגית יש מוצרים מעולים, ממוקדים ויעילים! - במיוחד התחברתי תוספי התזונה החכמים . https://www.hagits.com/product-category/%d7%aa%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%99-%d7%aa%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%97%d7%9b%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%99%d7%99%d7%97%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%a6%d7%9e%d7%97/
Uri Vered
Uri Vered
10:16 08 Dec 19
חגית שחף אדם נפלא, גם כמטפלת היא מצויינת אם ברפואה סינית ואם בשיטות אחרות שהיא שולטת בהן.
חגית שחף בעלת ידע עצום בכל תחומי הרפואה (גם קונבנציונלית וגם משלימה), גם הפורמולות שהיא מייצרת מאוד אפקטיביות, באופן אישי אני מסתייעת בה רבות ובזכות כך זוכה לשמירה על בריאות טובה.
אני מטופלת על ידי תמרה, וצמחי המרפא של חגית החליפו בהצלחה רבה את הטיפול הקונבנציונלי בו הייתי מטופלת, תודה רבה בהערכה רבה!
Anat Aderet
Anat Aderet
09:50 16 Oct 19
שירות נפלא. אנשים מהממים.
Barak R. Shaked
Barak R. Shaked
12:46 05 Aug 19
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב בצמחים, רפואה משלימה בכלל ורפואה סינית. כמטפלת בעצמי ברפואה משלימה אני ממליצה מאוד על הפורמולות של חגית. הבן שלי הפסיק להרטיב אחרי שנים לאחר ששום דבר לא עזר, מטופלים עם בעיות אוטואימוניות, כאבים ובעיות הורמונליות חוו שינוי משמעותי לאחר לקיחת פורמולות של חגית.
תמרה גולדמן
תמרה גולדמן
15:05 24 Apr 19
חגית מקצועית ,עניינית,הגונה.פתרה בעיות רפואיות שלא נפתרו במשך שנים! בכל עת היא עוזרת, בכל בעיה קטנה וגדולה לקטנטנים,נוער ומבוגרים- לה הפתרונות.
ממליצה בחום על חגית פורצת דרך ,יש לה ראייה רחבה ומעמיקה בתחומה.
.
אתי ברקוביץ
אתי ברקוביץ
16:22 20 Mar 19
חגית עוזרת לכלב שלנו עם חרדות קשות עם שילוב מנצח של צמחי מרפא ושמן פסיפלורה.
ממליצה בחום ובאהבה כי היא יודעת מה היא עושה.
💙🙏🏼
Netta Koren
Netta Koren
18:49 26 Nov 18
הגעתי במצב לא טוב אם מדדים מעבר לסקלה תודה רבה על העזרה וטיפול הקשוב.
בזכותך אני מרגיש הרבה יותר טוב.
Ziv Barb
Ziv Barb
15:06 06 Aug 18
js_loader
Call Now Button