המסע לשפע
המסע לשפע
ספטמבר 21, 2013
המסע דרך לריפוי גוף נפש
המסע דרך לריפוי גוף נפש
ספטמבר 21, 2013
המסע לשפע
המסע לשפע
ספטמבר 21, 2013
המסע דרך לריפוי גוף נפש
המסע דרך לריפוי גוף נפש
ספטמבר 21, 2013

המסע לילדים שיטת טיפול

המסע לילדים שיטת טיפול

ילדים הם יהלום זוהר, לעיתים דועך הניצוץ הזוהר שאיתו הם נולדו עקב חוויה טראומטית שחוו ,על פי רוב שלא באשמתם. טיפול בשיטת המסע לילדים שיטת טיפול המוכרת ומוסמכת עולמית כשיטת טיפול לילדים אשר נעשית בקלילות ובעדינות ומאפשרת להם לחשוף שוב את היהלום הפנימי שלהם שהפך לעמום.

טיפול בשיטת המסע THE JOURNY" " מוכר כיום בעולם כתהליך  קצר מועד, עוצמתי וממוקד ביותר לריפוי ושחרור נפשי וגופני
בעקבות שיטת הריפוי המתוארת  ברב-המכר העולמי המסע, פיתחה ברנדון בייס תהליך מסע לעבודה עם ילדים.

מוצרים שמוזכרים במאמר שעשויים לעניין אותך

המסע לילדים שיטת טיפול מוכחת המחזירה לילדים  את הניצוץ הזוהר המולד שלהם,
תוצאות הטיפול מאפשרות להם להביא לביטוי מלא את היכולות הטבעיות שלהם.

כמטפלת בישראל ומוסמכת עולמית על ידי ארגון המסע  THE JOURNY  לטיפול בטכניקות ובשיטות מסע למבוגרים ולילדים,אני ממליצה מניסיוני  על טיפולי המסע לילדים שהם הצלחה מוכחת. טיפולי המסע לילדים אלו  נובעים מאפשרויות של  מרחב דמיון גדול יותר, מעצם היותם של הילדים שבויים פחות בדעות קדומות אשר החיים הנציחו בהם חוויות. התוצאות בעבודה עם ילדים הן מהירות מהצפוי , ילדים  לוקחים את המסע אל עולמם הפנימי כדרכם של ילדים,  דרך זו של הילדים יש  בה הרבה תום ואמונה. התוצאות המעשיות והשינויים הנובעים מטיפול בשיטת המסע לילדים  הם מהירים באופן מדהים ואינם מצריכים סדרות ארוכות של טיפולים מתישים לילדים ויקרות להורים

תבנית המחשבה של ילדים היא ברורה ופשוטה, ילדים  נהנים מסיפור המסע, ובקלות רבה הם  משחררים חסימות רגשיות  ופיזיות, תהליך המסע מאפשר לילדים לגלות בתוכם משאבים פנימיים כמו שמחה ועוצמה, ילדים מצלחים  לחוות  בקלות את השינויים המתרחשים בחייהם. בעזרת דמיון מודרך הופך תהליך המסע להרפתקה מרתקת, בטוחה ומלאת השראה. הילדים מטיילים בתוך גופם ומוצאים בקלוּת חסימות המופיעות בחייהם כחוויות מפחידות או כאלו שאינן תואמות לחוויות היומיות שלהם.  רגשות וזיכרונות הכלואים בתאי הזיכרון שלהם עולים על פני השטח ובתהליך המסע הם עוברים שינוי מהותי.

בתהליך המסע, הסיפור או החוויה יוצרים מסגרת בטוחה ומכילה לזיכרונות ולרגשות האלה. הילד מתחבר למשאבים פנימיים ולחכמתו הטבעית. בעזרת כלים פשוטים ונגישים, הוא מעבד אירועים ומשחרר אותם לפני שהם יוצרים בנפשו תבניות נפש ואמונות מגבילות אשר במהלך חייו יוצרים מחלות פיזיות ונפשיות.
הילדים המטופלים בשיטת המסע לילדים  מגלים  בתוכם את המהות והעוצמה של השמחה, אהבה וחופש, חוויות ומקומות מפחידים הופכים להיות למקומות קסומים.
המסע הינה שיטה טיפולית עבור ילדים אשר עושה את הבלתי יאומן  בילדים הסובלים מקשיי קשב וריכוז,  קשיים פיזיים או  קשיים בביטוי ובהבעה העצמית. טיפול בשיטת המסע מאפשר למטופלים בוגרים ולילדים החווים  קשיים ביחסים זוגיים או משפחתיים, טיפולי מסע יעילים במיוחד לילדים והורים החווים קשיים בתוך המשפחה כגון טראומות ואו  יחסי הורים וילדים
במהלך שנות עבודתי והתמחותי  בטיפולי  המסע לבוגרים, נחשפים פעמים רבות חוויות טראומטיות מתקופת הילדות, חוויות אלו הותירו במטופלים זיכרונות קשים המתבטאים בתופעות ובמחלות כגון:

מחלות  פיזיות  שונות.

שינוי התנהגות ודפוסי חיים.

פרעות נפשיות.

מחלות נפש

מחלות המשלבות תופעות גופניות ונפשיות יחדיו.

אני מייחסת חשיבות רבה לטיפול בילדים בשיטת המסע על מנת למנוע תופעות אלו בהיותם בוגרים.

בטיפולי המסע לילדים לעיתים ההורה המלווה את הילד הוא זה שמתקשה לקלוט את השינוי, ובכדי לא להחזיר את הילד אל הקושי הישן, יש צורך לעבוד עם ההורים בנפרד מהילד בכדי לאפשר להורים להפנים את השינוי.

ילדים מקבלים את כלי העבודה של המסע בצורה  מוחשית וברורה ומשתמשים בכלים אילו בחיי היום יום שלהם. הם יכולים להיות מורים גדולים של מוריהם, הוריהם והבוגרים שסביבם, ולהביא לחייהם של אלו כלי עבודה מדהימים שיכולים למלא ולהעשיר את כל הסובבים אותם, עבודה המאפשרת בקלילות ובעדינות לחשוף את היהלום הפנימי שבילד.

עבודת המסע עם ילדים הינה זכות גדולה.

קביעת מועד לטיפול 03-5753877

 

Print Friendly, PDF & Email
שתף
שנדבר? דילוג לתוכן