בשם האהבה
בשם האהבה
ספטמבר 21, 2013
המסע לילדים שיטת טיפול
המסע לילדים שיטת טיפול
ספטמבר 21, 2013

המסע לשפע

המסע לשפע

המסע לשפע

המסע לשפע

מהו שפע ? שפע איננו בהכרח חומרני, אושר מתמשך הוא שפע, להזדקן יחדיו ומוקפים בנכדים ונינים זהו שפע, לראות ברכה בעמל זהו שפע, להיות מוקפים בחברים ואהובים זהו שפע. הדוגמאות רבות ומקיפות את כל תחומי החיים, כסף המצוי לרוב הוא בהחלט שפע שמבטא הצלחה ובעזרת שפע של כסף ניתן להקיף את עצמנו בכל טוב העולם.

אם כך, מה עוצר אותנו מלהגיע לאותו השפע ? היכן אנחנו תקועים ? מהם אותם מחסומים שעוצרים אותנו בדרך, הרי עשינו הכל נכון ולפי תוכנית מוגדרת ומדוייקת, למה זה לא עובד ?

מרבית בני האדם  מייחלים לשפע. ניתן לחלקם לכמה קבוצות.

אנשים  שלא מעיזים להגיד לעצמם שהם חולמים כי החינוך שקיבלו ובאמירות הפנימיות שלהם הם אומרים לעצמם "לי זה לא מגיע" "זה יכול לקרות רק למישהו אחר" .

ישנם אנשים  שחולמים, אך תמיד לשם הביטחון, ובכדי שלא יתאכזבו הם מוסיפים לעצמם בסוף חלומם כריות ביטחון כדי שהאכזבה לא תהיה קשה מדי.

ישנם אנשים שאמירות והכרזות מגבילות נאמרו סביבם בילדותם או בבגרותם, אמירות שלא תמיד קשורות אליהם, אמירות שנאמרו בבית, אמירות לגבי תהליכים משפחתיים, כמו האמירה "בבית הזה צריך לעבוד קשה בכדי להרוויח " סיפורים משפחתיים כמו "אנשים חכמים אינם עשירים" אמירות  אלו מותירות אנשים כאלו להתנפץ מול תקרת הזכוכית של עצמם שוב ושוב כל חייהם בכדי להצדיק את הנאמר היות וזו תבנית שנצרבה בבשרם.

ישנם אנשים שמזלם שפר עליהם  והם נגעו בקרן השפע אך אין בהם ביטחון אמיתי באותו שפע ולכן הם נלחמים על כל קמצוץ ממנו, חוסר הביטחון הגורם להם בדידות נוראית, הם לא סומכים על אף אדם שרוצה בקרבתם בגלל מי שהם אלא רק בגלל רכושם, הם נאחזים בשפע הזה כמו אדם הנאחז בקרנות המזבח להצלה,  ונשארים עם השפע ובדידות נוראית.

אחרים רואים בשפע משהו  מסואב, לא נקי, חסר יושר לכן הם יעשו הכול בכדי להשיגו אך ורק בדרכים שאינן ישרות, אך השפע יחזיר להם שוב ושוב בדרכו הקשה, כי השפע הוא אחר.

המסע לשפע מאפשר לכל אחד מאיתנו לפגוש את הקושי האישי והפרטי שלו עם השפע, לפגוש את נקודות הקושי  ובתוך כדי התהליך גם לסלוח ולרפא את המקומות הקשים שבהם אותו אדם נעצר בעבר. תהליך שבו האדם לומד מחדש לחלום ולהגשים חלומות ממקום אחר של חיבור מלא לשפע האישי שלו.

תהליך המסע לשפע הינו תהליך מופלא, מרפא ומאפשר לכל אדם בכל נקודת זמן בחייו להתחבר אל השפע וליצור יש מאין,  לברוא וליצור את הקסם של החיבור האישי אל קרן השפע.

השפע מצוי בעבור כולנו, אנו רק צריכים להיפתח בכדי להתחבר אליו. חיבור הממלא את החיים באושר ובאורו הזוהר של שפע אין סופי.

המסע לשפע פותח ע"י ברנדון בייס בהמשך לעבודה בשיטת המסע אותה פיתחה. שיטת המסע נלמדת ומיושמת ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם.

 לקביעת מועד לטיפול במסע לשפע לחצו כאן

 

Print Friendly, PDF & Email
שתף
הויטמינים של חגית עובדים בצורה יעילה איכותיים מאוד והשרות של חגית מקצועי מאוד ואיכותי
אבי קדמי
אבי קדמי
10:47 19 Jan 21
בגלל המקצועיות.
בגלל הניסיון.
בגלל האיכות.
וגם בגלל השירות
(-:
Mikiy Porat
Mikiy Porat
18:47 12 Oct 20
איזה כיף שיש מקצוענים כמו חגית!
אני ממליץ על התוספי תזונה נבחרות שהיא מציעה .
אריק סלע
אריק סלע
19:41 13 Feb 20
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב ברפואה סינית. חשוב לי גם להגיד שהשירות שהיא נותנת הוא נפלא. 👍
Denis Tseitlin
Denis Tseitlin
15:31 18 Jan 20
לחגית יש מוצרים מעולים, ממוקדים ויעילים! - במיוחד התחברתי תוספי התזונה החכמים . https://www.hagits.com/product-category/%d7%aa%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%99-%d7%aa%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%97%d7%9b%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%99%d7%99%d7%97%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%a6%d7%9e%d7%97/
Uri Vered
Uri Vered
10:16 08 Dec 19
חגית שחף אדם נפלא, גם כמטפלת היא מצויינת אם ברפואה סינית ואם בשיטות אחרות שהיא שולטת בהן.
חגית שחף בעלת ידע עצום בכל תחומי הרפואה (גם קונבנציונלית וגם משלימה), גם הפורמולות שהיא מייצרת מאוד אפקטיביות, באופן אישי אני מסתייעת בה רבות ובזכות כך זוכה לשמירה על בריאות טובה.
אני מטופלת על ידי תמרה, וצמחי המרפא של חגית החליפו בהצלחה רבה את הטיפול הקונבנציונלי בו הייתי מטופלת, תודה רבה בהערכה רבה!
Anat Aderet
Anat Aderet
09:50 16 Oct 19
שירות נפלא. אנשים מהממים.
Barak R. Shaked
Barak R. Shaked
12:46 05 Aug 19
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב בצמחים, רפואה משלימה בכלל ורפואה סינית. כמטפלת בעצמי ברפואה משלימה אני ממליצה מאוד על הפורמולות של חגית. הבן שלי הפסיק להרטיב אחרי שנים לאחר ששום דבר לא עזר, מטופלים עם בעיות אוטואימוניות, כאבים ובעיות הורמונליות חוו שינוי משמעותי לאחר לקיחת פורמולות של חגית.
תמרה גולדמן
תמרה גולדמן
15:05 24 Apr 19
חגית מקצועית ,עניינית,הגונה.פתרה בעיות רפואיות שלא נפתרו במשך שנים! בכל עת היא עוזרת, בכל בעיה קטנה וגדולה לקטנטנים,נוער ומבוגרים- לה הפתרונות.
ממליצה בחום על חגית פורצת דרך ,יש לה ראייה רחבה ומעמיקה בתחומה.
.
אתי ברקוביץ
אתי ברקוביץ
16:22 20 Mar 19
חגית עוזרת לכלב שלנו עם חרדות קשות עם שילוב מנצח של צמחי מרפא ושמן פסיפלורה.
ממליצה בחום ובאהבה כי היא יודעת מה היא עושה.
💙🙏🏼
Netta Koren
Netta Koren
18:49 26 Nov 18
הגעתי במצב לא טוב אם מדדים מעבר לסקלה תודה רבה על העזרה וטיפול הקשוב.
בזכותך אני מרגיש הרבה יותר טוב.
Ziv Barb
Ziv Barb
15:06 06 Aug 18
js_loader
Call Now Button