בשם האהבה
בשם האהבה
ספטמבר 21, 2013
המסע לילדים שיטת טיפול
המסע לילדים שיטת טיפול
ספטמבר 21, 2013
בשם האהבה
בשם האהבה
ספטמבר 21, 2013
המסע לילדים שיטת טיפול
המסע לילדים שיטת טיפול
ספטמבר 21, 2013

המסע לשפע

מהו שפע ? שפע איננו בהכרח חומרני, אושר מתמשך הוא שפע, להזדקן יחדיו ומוקפים בנכדים ונינים זהו שפע, לראות ברכה בעמל זהו שפע, להיות מוקפים בחברים ואהובים זהו שפע. הדוגמאות רבות ומקיפות את כל תחומי החיים, כסף המצוי לרוב הוא בהחלט שפע שמבטא הצלחה ובעזרת שפע של כסף ניתן להקיף את עצמנו בכל טוב העולם.

אם כך, מה עוצר אותנו מלהגיע לאותו השפע ? היכן אנחנו תקועים ? מהם אותם מחסומים שעוצרים אותנו בדרך, הרי עשינו הכל נכון ולפי תוכנית מוגדרת ומדוייקת, למה זה לא עובד ?

מוצרים שמוזכרים במאמר שעשויים לעניין אותך

מרבית בני האדם  מייחלים לשפע. ניתן לחלקם לכמה קבוצות.

אנשים  שלא מעיזים להגיד לעצמם שהם חולמים כי החינוך שקיבלו ובאמירות הפנימיות שלהם הם אומרים לעצמם “לי זה לא מגיע” “זה יכול לקרות רק למישהו אחר” .

ישנם אנשים  שחולמים, אך תמיד לשם הביטחון, ובכדי שלא יתאכזבו הם מוסיפים לעצמם בסוף חלומם כריות ביטחון כדי שהאכזבה לא תהיה קשה מדי.

ישנם אנשים שאמירות והכרזות מגבילות נאמרו סביבם בילדותם או בבגרותם, אמירות שלא תמיד קשורות אליהם, אמירות שנאמרו בבית, אמירות לגבי תהליכים משפחתיים, כמו האמירה “בבית הזה צריך לעבוד קשה בכדי להרוויח ” סיפורים משפחתיים כמו “אנשים חכמים אינם עשירים” אמירות  אלו מותירות אנשים כאלו להתנפץ מול תקרת הזכוכית של עצמם שוב ושוב כל חייהם בכדי להצדיק את הנאמר היות וזו תבנית שנצרבה בבשרם.

ישנם אנשים שמזלם שפר עליהם  והם נגעו בקרן השפע אך אין בהם ביטחון אמיתי באותו שפע ולכן הם נלחמים על כל קמצוץ ממנו, חוסר הביטחון הגורם להם בדידות נוראית, הם לא סומכים על אף אדם שרוצה בקרבתם בגלל מי שהם אלא רק בגלל רכושם, הם נאחזים בשפע הזה כמו אדם הנאחז בקרנות המזבח להצלה,  ונשארים עם השפע ובדידות נוראית.

אחרים רואים בשפע משהו  מסואב, לא נקי, חסר יושר לכן הם יעשו הכול בכדי להשיגו אך ורק בדרכים שאינן ישרות, אך השפע יחזיר להם שוב ושוב בדרכו הקשה, כי השפע הוא אחר.

המסע לשפע מאפשר לכל אחד מאיתנו לפגוש את הקושי האישי והפרטי שלו עם השפע, לפגוש את נקודות הקושי  ובתוך כדי התהליך גם לסלוח ולרפא את המקומות הקשים שבהם אותו אדם נעצר בעבר. תהליך שבו האדם לומד מחדש לחלום ולהגשים חלומות ממקום אחר של חיבור מלא לשפע האישי שלו.

תהליך המסע לשפע הינו תהליך מופלא, מרפא ומאפשר לכל אדם בכל נקודת זמן בחייו להתחבר אל השפע וליצור יש מאין,  לברוא וליצור את הקסם של החיבור האישי אל קרן השפע.

השפע מצוי בעבור כולנו, אנו רק צריכים להיפתח בכדי להתחבר אליו. חיבור הממלא את החיים באושר ובאורו הזוהר של שפע אין סופי.

המסע לשפע פותח ע”י ברנדון בייס בהמשך לעבודה בשיטת המסע אותה פיתחה. שיטת המסע נלמדת ומיושמת ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם.

 לקביעת מועד לטיפול במסע לשפע לחצו כאן

 

Print Friendly, PDF & Email
שתף
שנדבר? דילוג לתוכן