שנת נחש שחור
פברואר 2, 2014
שמירה על הבריאות צעדים לבריאות טובה
אפריל 15, 2014

על פי לוח השנה הסיני שנת 2014 הינה שנת סוס עץ כחול ירוק . השילוב בין 12 החיות בכפולות של חמשת היסודות האנרגטיים מהוות את המחזוריות בת 60 השנה המשלבת את החיה והיסוד האנרגטי. מכאן הפעם הקודמת שבה היתה שנת סוס עץ כחול ירוק היתה שנת 1954 ובפעם הבאה שבה יתרחש חיבור שכזה יהיה בשנת 2074.  ראש השנה הסיני לשנת סוס עץ כחול ירוק חל בתאריך 14\01\31 וסיומה הצפוי של השנה הינו ב- 15\02\18.
ראש השנה הסיני מסמל את תחילת האביב. השילוב בין חיית הסמל שבשנה זו היא שנת הסוס לבין היסוד או האלמנט המייצג של שנה זו שהינו יסוד עץ הוא זה שגורם להבין את האנרגיה של השנה הנוכחית.
הסוס נחשב לחיית פרא עם אנרגיה ועוצמה רבים. האנרגיה של הסוס ניתן לביות, ריסון וניתן לגייס את האנרגיה, הכוח והעוצמה של הסוס למטרות ממוקדות. הסוס הינו חיה עדינה ורגישה מאד ועם זאת מלאת עוצמה. השילוב בין עוצמה פראית ורגישות הינה המהות של הסוס, תכונה המאפשרת לסוס להיות חיה אצילית, גאה וממוקדת. הסוס דוהר קדימה וכך גם המטרות והשאיפות וההצלחות של שנת הסוס דוהרות קדימה. אנרגיה זו של שנת הסוס מניעה את כל ילידי המזלות האחרים אך במיוחד את ילידי שנת הסוס.
השילוב של סוס ביסוד עץ מתחבר גם למשחק ילדים, סוס העץ בו הילדים משחקים הוא מאד מיוחד. דבר המביא את שנת סוס העץ להתאפיין באנרגיות של תמימות, חסד, פתיחות לעולם ויצירתיות ילדותית. בזכות הדהירה קדימה של הסוס ובשילוב עם יסוד עץ המתאפיין בהתפרצות ובתנועה חזקה יש כאן שנה עם כפל תנועה ובקלות ניתן לכוון אותה לתנועה של יצירה וחיוביות. אדם שנולד במזל סוס ביסוד עץ הוא בעל תכונות של חוזק ויציבות. אנשים אלו הם מצליחים במישור האישי והחברתי. הם מובילים תהליכים בכל היבט בחיים כמו סוס המוביל את הדרך. אנשים מהירי מחשבה ופורצי דרך מקוריים כמו סוס המפלס את דרכו .
השנה הזו בעבור ילידי מזל סוס ביסוד עץ היא שנה של הצלחה בכל תחום. אנשים אלו הם אנשי עבודה חרוצים ונאמנים, ומבחינה זו שנת 2014 עם התמדה ונחישות יתנו להם פירות. בשנת 2014 הם על מסלול המרוצים הנכון. אנשים ילידי מזל סוס אוהבים פעילות גופנית, כמו סוס בריא הם אוהבים תנועה, הליכה, ריצה, רכיבה על אופניים, שחייה וכל פעילות הקשורה לתנועה. הם אוהבים גם אתגרים של מאמץ המצריכים חשיבה יצירתית ומקורית.
כאשר ילידי שנת סוס עץ אינם במיטבם הם כמו סוס פרא יכולים להפוך בקלות לחסרי סבלנות ותוקפניים בהתנהגותם, לא אלימים אלא רק תוקפניים.
אנשים בולטים ילידי שנת סוס הם: רמברנדט, ברברה סטרייסנד, פול מקרטני, תיאודור רוזוולט ועוד. הם כולם כמו כלל ילידי מזל סוס אוהבי חופש ומרחבים.  ילידי מזל סוס הינם אנשים ישרים, הם לא יבגדו באימון שניתן להם, הם בעלי כישרון אירגוני מעולה, הם נהנים מבריאות טובה ואריכות ימים.
החיבור בין הסוס החזק החופשי והנמרץ לבין יסוד עץ המסמל טבע וצמיחה והצבע הכחול המסמל את השמיים מציע את שנת 2014 כשנה של פתרון בעיות לכל בני האדם. שנה בה ישנה יכולת לפרוץ גבולות ביצירתיות וברוחב לב. בשנה זו צפוי מזל יוצא דופן לאנשים יוצרים ועושים. בשנת 2014 צפוי מזל גדול בעסקים לבני מזל סוס, זו השנה שלהם. הם יכולים לפרוץ בקריירה חדשה ומצליחה.
מומלץ בשנת 2014 שנת סוס עץ לעבור לתזונה בריאה וטבעית ולהרבות בפעילות גופנית וזה נכון לבני כל המזלות ובמיוחד לבני מזל סוס.
בהסתכלות הסינית שנת הסוס הינה שנה זכרית, שנה יאנגית ופורצת. שנת סוס היא סמל לעוצמה ואצילות, התלהבות וחשק, דהירה למרחבים חדשים, שינויים בכיוון תנועה לכל נושא בחיים. כל מה שקורה בשנת סוס קורה בקצב מהיר. הצבע הכחול של הסוס מראה שנת סוס עם מטרות גדולות והישגים גדולים. שנת 2014 היא שנה של קביעת מטרות והשגתם.
שנת סוס היא אחת השנים המבורכות באסטרולוגיה הסינית. ההתקדמות היא טבעית ובאה כמעט בלי מאמץ בגלל החיבור ליסוד עץ והצבע הכחול השואף לאינסוף, לשמיים. חודש יוני הוא החודש החזק ביותר היות ובמניין החודשים הוא חודש סוס. אנשים ילידי שנת סוס עץ יכולים להיות גם אימפולסיביים כדרך הסוס אשר נגררים לקרבות מיותרים. הם אומרים כל מה שהם חושבים. מעריכים את עצמם ואינם סובלים חוסר יושר, הם בעלי מוח מבריק,  מחשבה חופשית ויצירתית מאד. הם רהוטים בדיבורם וממציאים בעלי דמיון מפותח. יש להם הערכה עצמית מודעת וביטחון עצמי. גאווה מלידה מונעת מהם להודות בחולשותיהם, הם ניחנים בדמיון עשיר וחריף במיוחד.

ההמלצה לשנת סוס עץ כחול 2014 , התמקדו בחלומות שלכם  ובהגשמתם כי זו השנה הנכונה לכך.

שנה טובה

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button