רפואה מגדרית
רפואה מגדרית
יולי 22, 2018
פטריית קורדיספס
פטריית קורדיספס
נובמבר 16, 2018

אשווגנדה

אשווגנדה

אשווגנדה הוא צמח מרפא חשוב ברפואה האיורוודית. בעשורים האחרונים מצאו מחקרים מערביים את התועלות הרבות הטמונות בצמח הקרוי בעברית וויתניה משכרת ובשמו הבוטני Withania somnifera. זהו צמח מרפא המוכר בהודו בכינוי "כוח סוס" מכיוון שהוא מחזק את מערכת החיסונית של הגוף, תורם להרגשה כללית טובה ומוריד את מפלס החרדה.
בתורת צמחי מרפא מוגדרת האשווגנדה כצמח אדפטוגני (צמח מרפא המסייע את העמידות במצבי לחץ), הוא מפיג ומונע את התסמינים הגופניים והנפשיים הנגרמים עקב לחץ,
זהו צמח מרפא מחזק, יעיל במקרים של תשישות כללית ואנמיה תודות למרכיבים שבצמח משמש כצמח אנטי-אייג'ינג המאט תהליכי הזדקנות .
הצמח יעיל לטיפול בעייפות כרונית הנובעת ממתחים נפשיים, הוא משפר פוריות ויש לו גם תכונות של אפרודיזיאק המגבירות את החשק המיני הן אצל גברים והן בקרב נשים. הוא מעלה את ספירת הזרע ומסייע לחיזוק הרחם. הצמח מטפל באימפוטנציה, חוסר חשק מיני בנשים ובגברים, יעיל לטיפול ביובש ואגינלי. האשווגנדה ידועה ביכולתה לחיזוק השיער וציפורניים.
מסיבות אלו מכונה אשווגנדה " ג'ינסנג הוד י", וגם עקב יכולתה " להעניק כוחות של סוס הרבעה ".
מבקשים להעצים את האנרגיה שלכם באופן טבעי ? רוצים להוריד את מפלס החרדה ללא תרופות ? האשווגנדה היא הפתרון ובנוסף יש לצמח יתרונות נוספים שכדאי להכיר.
הצמח  משמש לטיפול בגיל המבוגר לשיפור המיקוד, שיפור מצבי אובדן זיכרון או ניוון מוחי

אשווגנדה מפחיתה ומונעת מצבי מתח וחרדה

אשווגנדה מוערך תודות ליכולות הטבעיות המופלאות שלו להפחית משמעותית תחושות מתח וחרדה הצמח ממריץ הפרשת חומרים במוח המפיגים הרגשת מתח ופחד. מחקרים רפואיים בבני אדם הוכיחו כי השימוש בצמח מפחית ביעילות את הסימפטומים בקרב אנשים בעלי הפרעות של מתח, חרדה או דיכאון קליני.
הצמח משמש להרגעה של מערכת העצבים המרכזית ולמצבים נפשיים של מתח וחוסר שקט.

אשווגנדה משפרת ייצור טסטוסטרון ומעלה את הפוריות בקרב גברים

האשווגנדה היא בעלת השפעה חזקה על רמות ההורמון טסטוסטרון, משפרת את הפוריות בגברים. מחזק את הגוף ומכונה ה"ג'ינסינג ההודי" עקב פעילותו המטיבה עם גוף עייף ותשוש מנטלית, ופיזית. כיום ישנה עליה משמעותית בקרב גברים המשתמשים בתוספי האשווגנדה לשיפור האון והעלאת ספירת זרע, האשווגנדה תורמת להגברת מסת השריר במהלך אימון גופני רבים נוטלים אשווגנדה על מנת להגביר את החשק המיני.
אתה מתאמן במכון כושר?
רוצה לשפר את הביצועים במיטה?
אתה חייב לנסות תוסף המכיל אשווגנדה !

מועיל לירידה במשקל

קורטיזול ידוע כהורמון מתח, בלוטות יותרת הכליה משחררות אותו בתגובה למצבי לחץ וגם כאשר רמות הסוכר בדם נמוכות מדי. רמות גבוהות של קורטיזול באופן מתמשך מובילים לרמות גבוהות של סוכר בדם אשר גורמות לצבירת יותר שומן בטני. מחקרים הראו שצמח אשווגנדה מפחית רמות קורטיזול בגוף ובכך עוזר לירידה במשקל ולמניעת הצטברות של שומן בטני שיותר קשה להיפטר ממנו. ידוע כי רמות גבוהות של קורטיזול גורמות בטווח הארוך לשרשרת ארוכה של מחלות. כך שהשימוש באשווגנדה משפר את הבריאות עכשיו וגם מאוחר יותר..

תורם להורדת רמות הסוכר בדם

מחקרים שעסקו בצמח האשווגנדה מצאו כי המרכיבים הטבעיים בצמח מגבירים את הפרשת האינסולין ובכך מורידים את רמות הסוכר בדם. המחקרים מצאו השפעה חיובית של הצמח על חולי סוכרת ואנשים בריאים כאחד. רוצים לאזן טוב יותר רמות סוכר בדרך טבעית ? קחו תוסף תזונה המכיל אשווגנדה

יעיל במניעה ובטיפול במחלות ממאירות

מחקרים מצאו כי הצמח יעיל במיגור תאים ממאירים. צריכה יומית של הצמח מעכבת היווצרות של תאים סרטניים בגוף, ככל הנראה בעקבות ריכוז גבוה של נוגדי חמצון רבים. ידוע כי חומרים נוגדי חמצון מפחיתים את הסיכון להתפתחות תאים סרטניים

מפחית תהליכים דלקתיים

מחקרים שעסקו בהשפעת המרכיבים באשווגנדה נמצאו כי בצמח מצויים מרכיבים אפקטיביים המונעים ואף מפחיתים דלקות בגוף האדם. הצמח מכיל מרכיבים בריאותיים נודי דלקות וכן ויטמין C ונוגדי חמצון המסייעים למערכת החיסונית בטיפול של דלקות רבות.
האשווגנדה מחזקת את מערכת החיסון, מגביר את כמות תאי הדם הלבנים והאדומים בספירת הדם.
האשווגנדה יעיל לטפל במצבי אנמיה. הצמח "בונה דם". מומלץ ביותר לכל מי שלא מצליחים להעלות את רמת הפריטין והברזל בדם

מפחית רמות כולסטרול

האשווגנדה מסייעת לשמירה על בריאות הלב, תודות ליכולות להורדת רמות הסוכר בדם, והפחתת רמות הכולסטרול הרע. מחקרים מראים כי הצמח מקטין באופן משמעותי רמות שומנים מסוכנים בדם ובכך מוריד את הסיכון של הצטברות כולסטרול רע באופן משמעותי.
הצמח מועיל במניעת מחלות לב המתאפיינות ברמות כולסטרול גבוהות, מומלץ בחום לצרוך תוסף תזונה המכיל אשווגנדה לבריאות הלב הצמח מתאים לשימוש גם לתקופות ממושכות.

חגית שחף ממליצה על אשווגנדה בחום

בנוסף לתכונות המרשימות של צמח האשווגנדה והשפעתם על הבריאות, אני ממליצה על נטילה זוגית ומשותפת של תוסף תזונה המכיל אשווגנדה יחד עם מאקה
בגלל התרומה יוצאת הדופן לשמירה על הזוגיות.

מאקה פלוס

 

 

אשוואגנדה נמצאת בתוסף תזונה מאקה פלוס

 

 

אחד מהמרכיבים החשובים ביותר במערכת של זוגיות היא יחסי מין תקינים ומספקים. רבים הם המחקרים המצביעים על הקשר שבין יחסי מין לבריאות. כיום לצערי זוגות רבים מוותרים על יחסי מין בעקבות חשק מיני ירוד של אחד מבני הזוג, בפועל ישנם פתרונות לא טבעיים אך הם יוצרים תופעות לוואי קשות. ניתן להעלות חשק מיני, להתגבר על אין אונות או יובש ווגינאלי. ניתן ליהנות בעזרת האשווגנדה ביחסי מין נפלאים המעניקים חיבור פיזי ורגשי לזוגיות מאושרת. גם לנושאי פוריות וחיזוק מערכת הרבייה הנשית.
אחד הגורמים הפוגמים בתפקוד מיני ובזוגיות הוא מתח ולחץ נפשי הפוגמים בתפקוד היומיומי ובתפקוד המיני, נכון בדיוק לזה צריך את האשווגנדה !
כי לחץ נפשי מתמשך גורם למחלות רבות. מרכיבים המצויים בצמח מחזקים את הזיכרון, מעלה רמות אנרגיה, תורמים להפחתה במשקל, משפרים את מראה העור, השיער והציפורניים.
כל אלו הם מתכון מנצח לזוגיות מאושרת ובריאות קורנת…אז קדימה אשווגנדה

Print Friendly, PDF & Email
שתף
הויטמינים של חגית עובדים בצורה יעילה איכותיים מאוד והשרות של חגית מקצועי מאוד ואיכותי
אבי קדמי
אבי קדמי
10:47 19 Jan 21
בגלל המקצועיות.
בגלל הניסיון.
בגלל האיכות.
וגם בגלל השירות
(-:
Mikiy Porat
Mikiy Porat
18:47 12 Oct 20
איזה כיף שיש מקצוענים כמו חגית!
אני ממליץ על התוספי תזונה נבחרות שהיא מציעה .
אריק סלע
אריק סלע
19:41 13 Feb 20
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב ברפואה סינית. חשוב לי גם להגיד שהשירות שהיא נותנת הוא נפלא. 👍
Denis Tseitlin
Denis Tseitlin
15:31 18 Jan 20
לחגית יש מוצרים מעולים, ממוקדים ויעילים! - במיוחד התחברתי תוספי התזונה החכמים . https://www.hagits.com/product-category/%d7%aa%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%99-%d7%aa%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%97%d7%9b%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%99%d7%99%d7%97%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%a6%d7%9e%d7%97/
Uri Vered
Uri Vered
10:16 08 Dec 19
חגית שחף אדם נפלא, גם כמטפלת היא מצויינת אם ברפואה סינית ואם בשיטות אחרות שהיא שולטת בהן.
חגית שחף בעלת ידע עצום בכל תחומי הרפואה (גם קונבנציונלית וגם משלימה), גם הפורמולות שהיא מייצרת מאוד אפקטיביות, באופן אישי אני מסתייעת בה רבות ובזכות כך זוכה לשמירה על בריאות טובה.
אני מטופלת על ידי תמרה, וצמחי המרפא של חגית החליפו בהצלחה רבה את הטיפול הקונבנציונלי בו הייתי מטופלת, תודה רבה בהערכה רבה!
Anat Aderet
Anat Aderet
09:50 16 Oct 19
שירות נפלא. אנשים מהממים.
Barak R. Shaked
Barak R. Shaked
12:46 05 Aug 19
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב בצמחים, רפואה משלימה בכלל ורפואה סינית. כמטפלת בעצמי ברפואה משלימה אני ממליצה מאוד על הפורמולות של חגית. הבן שלי הפסיק להרטיב אחרי שנים לאחר ששום דבר לא עזר, מטופלים עם בעיות אוטואימוניות, כאבים ובעיות הורמונליות חוו שינוי משמעותי לאחר לקיחת פורמולות של חגית.
תמרה גולדמן
תמרה גולדמן
15:05 24 Apr 19
חגית מקצועית ,עניינית,הגונה.פתרה בעיות רפואיות שלא נפתרו במשך שנים! בכל עת היא עוזרת, בכל בעיה קטנה וגדולה לקטנטנים,נוער ומבוגרים- לה הפתרונות.
ממליצה בחום על חגית פורצת דרך ,יש לה ראייה רחבה ומעמיקה בתחומה.
.
אתי ברקוביץ
אתי ברקוביץ
16:22 20 Mar 19
חגית עוזרת לכלב שלנו עם חרדות קשות עם שילוב מנצח של צמחי מרפא ושמן פסיפלורה.
ממליצה בחום ובאהבה כי היא יודעת מה היא עושה.
💙🙏🏼
Netta Koren
Netta Koren
18:49 26 Nov 18
הגעתי במצב לא טוב אם מדדים מעבר לסקלה תודה רבה על העזרה וטיפול הקשוב.
בזכותך אני מרגיש הרבה יותר טוב.
Ziv Barb
Ziv Barb
15:06 06 Aug 18
js_loader
Call Now Button