גאבא
גאבא
דצמבר 23, 2023
זיזיפוס
זיזיפוס
דצמבר 24, 2023
גאבא
גאבא
דצמבר 23, 2023
זיזיפוס
זיזיפוס
דצמבר 24, 2023

זעפרן במיצוי פטנטי עוצמתי ® Affron

זעפרן במיצוי פטנטי עוצמתי ®

זעפרן במיצוי פטנטי עוצמתי ® Affron

זעפרן במיצוי פטנטי עוצמתי ® Affron  היא תמצית זעפרן היחידה המכילה Lepticrosalides. שהוא השם המדעי לתרכובות הטבעיות המצויות בזעפרן ומספק את היתרונות העיקריים ורבי עוצמה אלו.

שמרו על מצב רוח חיובי. מחקר שפורסם ב- Complementary Therapies in Medicine העריך את ההשפעה של של affron® במבוגרים. התוצאות הראו כי affron® עזרה למבוגרים לשמור על מצב רוח חיובי ולהפיג מתחים, תסכולים וחרדות. Affron® גם סייעה גם לבני נוער לשמור על מצב רוח חיובי ולהפיג מתח, תסכול וחרדה.

מוצרים שמוזכרים במאמר שעשויים לעניין אותך

שפר את ההרגשה שלך בתקופות של מתח ולחץ נפשי. להצעה זו, חשוב לציין גם מחקר שנעשה עם afron® ופורסם ב-Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine לא רק הוכיח עיכול אלא גם ספיגה של התרכובות הפעילות העיקריות שנמצאות ב-affron ® ובכך תורם לשיפור ההרגשה והפגת לחץ נפשי וחרדות.

שיפור באיכות השינה. מחקר שפורסם ב-Journal of Clinical Sleep Medicine נמדד במבוגרים עם תלונות להפרעות שינה שדווחו על הפרעות וחוסר שינה. התוצאות הראו שיפור באיכות השינה הכללית, הפחתה של יקיצות לאחר הירדמות ושיפור ערנות עם היקיצה. בנוסף, שיפורים נראו תוך מספר ימים בלבד.

ברור היטב שאם הגוף לא יכול לספוג משהו, זה לא יעבוד. מחקר שנעשה עם affron ® ופורסם
ב-Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine לא רק הוכיח עיכול אלא גם ספיגה של התרכובות הפעילות העיקריות שנמצאות באפרון ®. אנו יכולים לראות מהמחקר ש-  affron® מציע את הספיגה בגוף שאנו צריכים. המחקר גם הראה שתהליך זה התרחש תוך שעה אחת בלבד לאחר נטילת תוסף  . Affron הוא נספג בגוף במהירות כדי לעזור ולתמוך בצרכים הבריאותיים

סימוכין מחקרי

https://www.hindawi.com/journals/ecam/2020/1575730/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29510352/

Print Friendly, PDF & Email
שתף
שנדבר? דילוג לתוכן