סלט בריאות צמחוני של עדשים שחורות עם כוסמת ירוקה
סלט בריאות צמחוני של עדשים שחורות עם כוסמת ירוקה
ספטמבר 9, 2021
תבשיל-ירקות-צמחוני
תבשיל ירקות צמחוני
אוקטובר 15, 2021
סלט בריאות צמחוני של עדשים שחורות עם כוסמת ירוקה
סלט בריאות צמחוני של עדשים שחורות עם כוסמת ירוקה
ספטמבר 9, 2021
תבשיל-ירקות-צמחוני
תבשיל ירקות צמחוני
אוקטובר 15, 2021

יום השוויון

יום השוויון

יום השוויון חל השנה בפתחו של חג הסוכות. יום השוויון הוא היום שבו אורך שעות האור זהה לאורך שעות החשכה. יום השוויון  הסתווי הוא בחודש ספטמבר ויום השוויון האביבי הוא בחודש מרץ. המונח האסטרונומי נקרא EQUINOX עברנו תקופת קיץ חמה מאד, האדמה יבשה וסדוקה, כל צמחי השדה קמלו והפכו לערמות של קש וקוצים. בדיוק בזמן הזה של שיא החום עולים ופורחים החצבים בעמודי פריחה לבנים ויפים. בעבורנו בני האדם זהו סימן וסמל שעוד מעט יפוג החום ותתחלף העונה ופנינו אל החורף. אכן יום השוויון מסמל את קיצור שעות האור ומשהו רך יותר אופף אותנו בסוג של נחמה ותקווה.
אין זה די רק להתבונן בפלאי הטבע ובעונות השנה המתחלפות. גם עלינו חל שינוי ומאד חיוני להכין את הגוף להתמודד עם נושאים הקשורים לשמירה על הבריאות בתקופת החורף וזאת בעיקר  כאשר עדיין מתחוללת מגפה עולמית היוצרת תמותה נרחבת ומותירה רבבות מחלימים אשר סובלים מתסמינים ומחלות שגרמה התחלואה בגופם. על כל אלה בוודאי שחובה על כל אדם לדאוג לבריאותו האישית בכל דרך שיבחר וימצא לנכון וזאת גם מתוך מחויבות אישית משפחתית וחברתית.

על מנת שנוכל לעבור את החורף המתקרב בקלות ובבריאות אני ממליצה לחזק את מערכת החיסון בדרכים שונות. כפי שידוע מערכת החיסון איננה איבר מוגדר בגוף אלא מערכת שלמה של מרכיבים הנמצאים במקומות רבים בגוף כולל בתוך הדם ונוזלי גוף נוספים. תפקידם הוא לזהות פולשים מבחוץ ולזהות גורמים מחוללי מחלות. הגוף מזהה גורמי סיכון אלו ומשגר מולם תאים ומרכיבים אחרים שתפקידם למגר את גורמי הסיכון. תהליכים אלו מתרחשים באופן קבוע בגוף שלנו מבלי שנחוש בכך כלל. וכל עוד שאיננו חולים זה מעיד על כך שמערכת החיסון פועלת כנדרש.

מוצרים שמוזכרים במאמר שעשויים לעניין אותך

שמירה על בריאותנו

מערכת מורכבת כל כך וחיונית כל כך לשמירה על קיומנו הפועלת כל הזמן זקוקה גם כן לעיתים לחיזוק ולאספת חומרים חיוניים עבורה על מנת שתוכל להמשיך בתפקוד ובשמירה על בריאותנו. בתורות צמחים עתיקות בתרבויות שונות נצבר ידע לגבי צמחים שהאדם למד שהם שומרים על בריאותו או כאלה שעזרו לו להחלים מסוגי מחלות שונים. עם התקדמות הדורות והטכנולוגיה התפתח גם עולם התרופות שהורכב תחילה מתמציות צמחים ואחר כך בתצורה של גלולות וכמוסות. פיתוחים מודרניים יותר הביא לתהליכי מיצוי וריכוז של חומרים פעילים מתוך הצמחים, דבר שיצר את האפשרות לנצל את מרכיבי הצמחים בצורה עוצמתית ויעילה.

את אלו למדתי להכיר היטב ולהתעדכן באופן שוטף על פיתוחים חדשים בתחום זה בעולם וגם בארצנו. מתוך כל אלו למדתי לאורך שנים רבות את היתרונות של צמחים שונים לשמירה על מערכת החיסון ולצורך זה פיתחתי מספר תוספי תזונה שהפכו במרוצת השנים למשוכללים יותר ויעילים יותר והם זוכים כיום לציבור לקוחות נרחב העושה בתוספי תזונה אלה שימוש מרובה ובהצלחה רבה. אלו גורמים לי לתחושת סיפוק רב בתרומתי לשמירה על הבריאות של רבים. הבריאות והחיסוניות שלכם לקראת תקופת החורף ישמחו לקבל קצת תגבורת למערכת החיסון. האפשרויות הן רבות אולם המצב הבריאותי והצורך האישי משתנים מאדם לאדם. על כן אשמח להקשיב, לאבחן ולייעץ באופן אישי לכל מי שיפנה אלי.

0505740431     0507937760     0507937756    035753877

בברכת בריאות איתנה לכולנו

חגית

Print Friendly, PDF & Email
שתף
שנדבר? דילוג לתוכן