דלעת
דלעת
דצמבר 4, 2022
שנה-אזרחית- 2023 חדשה
שנה אזרחית חדשה 2023
דצמבר 31, 2022
דלעת
דלעת
דצמבר 4, 2022
שנה-אזרחית- 2023 חדשה
שנה אזרחית חדשה 2023
דצמבר 31, 2022

לראות את האור

לראות את האור

ביהדות מכנים את חנוכה חג האור. הוא חל בחודש כסליו תקופה בה הימים הולכים ומתקצרים עד ליום הקצר בשנה ומאותו יום ואילך הולך ומתגבר האור ממש כמו נרות החג. בתרבויות ודתות רבות חוגגים תקופה זו בהרבה אור ואת ניצחון האור על החושך וניצחון הטוב על הרע

כולם מחפשים את האור. אור הוא כוח החיים. הוא מגיע לכל אחד מאתנו בתצורות שונות כדי שכל אחד יוכל להכיל אותו בהתאם להתפתחותו הגשמית והרוחנית.

מוצרים שמוזכרים במאמר שעשויים לעניין אותך

נסו לדמיין את התחושות במקום קר ואפלולי לעומת מקום מואר, שטוף שמש שבו הלב מתרחב.

גוף האדם הוא כמו מנוע היוצר אנרגיה, אנרגיה פולטת חום ואור. האור אחראי על החדרת האנרגיה, בתוכנו, בסביבה שלנו, בבית. האור משפיע על בריאות הגוף והנפש מפני שהגוף מפריש כמות הורמונים שונה בהתאם לרמת האור שאליה הוא נחשף.

באור הנרות ישנו קסם, כולנו מוקסמים מהלהבה הצבעונית. אם נביט בלהבה וניתן לאור לסחוף אותנו לתוכו. נוכל להרגיש, לחלום ובעיקר לראות דברים. זו חוויה נהדרת. כל אחד יראה מה שהוא רוצה ולרגע קסום כולנו הופכים להיות חלק מהאור.

לעיתים ומנסיבות בריאותיות רבות שחלקן תלוי גיל נוצרות הפרעות בתפקודי הראיה. על מנת לשפר   ולשמר תפקודי ראיה מומלץ מאד השימוש בתוסף תזונה צלול המכילים את כל הדרוש לגוף לשמר תפקודי ראיה בצורה הטובה ביותר.

בעבודתי, אני פוגשת לעתים באנשים עם מצבים בריאותיים מאד מורכבים. מפגשים כאלה בינינו הם מרתקים. כחלק מתפקידי עלי להאיר מחדש את האור שנכבה מזמן, להאיר את התקווה. וכל פעם אני מתרגשת ומופתעת מחדש, כמה כוח ריפוי יש בידינו. הזרמת אור לגוף, כוללת בין היתר הזרמת אנרגיה, דמיון מודרך, הגוף מקבל חיות, ניצוץ ותקווה. הכאבים פוחתים ולפעמים אף מצב בריאותי משתפר. במקרים מסוימים כאשר מצבי חוסר איזון בריאותי נמצא בשלבים ראשונים.
המשמעות היא שהגוף רק בתחילת נסיגה בריאותית, יש בנו את הכוח לעצורו ואף לשפר.

Print Friendly, PDF & Email
שתף
שנדבר? דילוג לתוכן