קציצות דגנים של שרה
אפריל 26, 2020
התמודדות עם סוכרת לפי רפואה סינית
התמודדות עם סוכרת לפי רפואה סינית
מאי 17, 2020
קציצות דגנים של שרה
אפריל 26, 2020
התמודדות עם סוכרת לפי רפואה סינית
התמודדות עם סוכרת לפי רפואה סינית
מאי 17, 2020

שמירה על בריאות העיניים

שמירה על בריאות העיניים

שמירה על בריאות העיניים

שמירה על בריאות העיניים והראייה הינה משימה מאד חשובה. שמירה על בריאות העיניים הינה כלי מפתח לאיכות חיים תקינה.
ישנן מספר קבוצות אוכלוסיה הזקוקות לתמיכה במערכת הראייה. אנשים צעירים החשופים במשך שעות רבות לצגי מחשב או טלוויזיה, חולי סוכרת,
אנשים החשופים במשך שעות רבות לקרינת השמש וכן אנשים מבוגרים.

המלצות תחזוקתיות ותזונתיות לצורך שמירה על בריאות העיניים.

 1. ההמלצה עבור אנשים החשופים לשמש היא  שימוש במשקפי שמש בעלות מסנני קרינה  טובים לצורך שמירה והגנה על העיניים.
 2. אנשים הנמצאים בקבוצות סיכון חייבים  לבצע באופן שוטף בדיקות עיניים.
 3. שימוש  בתוספי מזון המיועדים לשיפור ושימור ובריאות העיניים והראייה מומלצת וחשובה מאד.
 4. צריכה רציפה של מיצוי נוני פלוס מטיבה עם זרימת הדם בנימי הדם העדינים של מערכת הראייה וכן הזרמת חומרי הזנה איכותיים לעין ומהווה מרכיב חשוב של שמירה על בריאות העיניים.
 5. שימוש בתוסף תזונה צלול המכיל מספר מרכיבים המשפרים את איכות הראייה ובריאות העיניים. תוסף התזונה צלול מכיל :
  נוסחה מורכבת של מיצוי מרוכז מצמחי מרפא, הכוללת: אסטקסנטין ממקור אצה, מיצוי זעפרן AFRRON EYE בנוסחה מוגנת פטנט, זיאקסנטין, לוטאין,
  אטד סיני, אופרזיה, אוכמניות כחולות, N אצטיל L ציסטאין, L טאורין, מגנזיום, אבץ, ויטמינים C ,E, ,A
 6. אסטקסנטין מופק מאצה ייחודית בשם המאטוקוקוס פלוביאליס (Haematoccous pluviali) מכיל קרוטנואידים טבעיים וכן לוטאין, קנטקסנטין ובטא קרוטן.
  אסטקסנטין הינו נוגד חמצון הפעיל והעוצמתי ביותר הידוע לאנושות כנגד פעילות רדיקלים חופשיים. אסטקסנטין הוא נוגד חמצון רב עצמה החיוני להאטת תהליכי הזדקנות ותחלואה נלווית. הוא נספג בגוף בצורה מושלמת בשל יכולתו לחדור מחסומים שונים בגוף, בכוחו להאיץ את פעולתם של נוגדי חמצון אחרים המצויים בגופנו.
 7.  הצמח אופרזיה הקרוי גם EYEBRIGHT שהינו צמח התומך במערכות הראייה והעיניים, הצמח הינו מקור עשיר בחומר ניאצין המומלץ לחולי סוכרת הסובלים מבעיות ראייה, הצמח מכיל ויטמין A וריבופלבין המספק לעין נוגדי חמצון הקולטים רדיקלים חופשיים, שומר על תפקוד תקין של מרכז הראייה ברשתית העין.
  הצמח צלול ידוע בתכונותיו החיוניות לשמירה על בריאות העיניים.
 8. תוסף התזונה צלול

  מכיל אוכמניות שחורות המכילות רמות משמעותיות של אבץ, ברזל וזרחן המסייעים במניעת עייפות העיניים ומשפרות ראיית לילה, כמו כן אוכמניות שחורות הינן מקור טוב
  לויטמין C ומומלצות כחלק מתזונה קבועה של חולי סוכרת. תוסף תזונה צלול מכיל בטא קרוטן ממקור צמחי שלאחר קליטתו בגוף הופך לויטמין A ומסייע במקרים של רגישויות לחשיפה לאור, מסייע במקרים של קושי בראיית לילה, מקל על קטרקט, מקל במקרים של פגיעה במקולה של העין.
  (עיוורון לילה הוא תסמין מוקדם של מחסור בויטמין A ).
 9. תוסף התזונה צלול מכיל אבץ שהוא חשוב בתפקוד של חלוקת תאים, תהליך צמיחה וגדילה, ריפוי פצעים, שמירה על חומציות תקינה של הגוף וראיית לילה. תוסף תזונה צלול מכיל לוטאין שהוא קרוטנואיד המופק מצמח ציפורני החתול (קלנדולה) שהינו נוגד חימצון חזק, מפחית את הסיכון לעיוורון תלוי גיל, מוריד את הסיכון לפגיעה מהקרינה המזיקה של השמש. הלאוטין הינו חומר המרוכז במקולה של העין ומתמעט עם הגיל, החומר מסייע בסינון ובהפחתה של גל האור הכחול באור השמש וכן בהקטנת נזקי הקרינה ממסכי מחשב וטלוויזיה, הוא מקטין את הסיכוי לפתח קטרקט. החומר איננו מיוצר בגוף ולכן חשוב מאד לספקו דרך המזון. אנשים מעשנים נמצאים בקבוצת סיכון גבוהה להפחתה ברמות הלאוטין.
Print Friendly, PDF & Email
שתף
שנדבר? דילוג לתוכן