לימון כבוש
לימון כבוש
מרץ 19, 2018
אסטקסנטין
אסטקסנטין
אפריל 18, 2018

הירוק היום ירוק מאד

הירוק היום ירוק מאד

הירוק היום ירוק מאד

הירוק היום ירוק מאד

והאפור היום אפור מאד …(לאה גולדברג)

הירוק היום ירוק מאד, בכל עונה בשנה ישנם ירקות, עלים ופירות שהצבע הירוק שלהם נמצא בשיאו. כל עונה בשנה מניבה עלים, ירקות ופירות ירוקים האופייניים לאותה עונה אם כי המגוון בעונות מסוימות רב יותר מאשר בעונות אחרות. בכל עונה נודעת חשיבות תזונתית ובריאותית להכנסת הצבע הירוק לתזונה שלנו וגם לכל מישורי החיים האחרים.
קבעו עוד הקודמים לנו כי הצבע הירוק משרה אווירה של רוגע ונינוחות ואכן כך, מסיבה זו צבועים בירוק הקירות בהם נמצאים אנשים המתמודדים עם בעיות נפש, הירוק הוא צבע הבגדים של רופאים וצוותי רפואה דחופה, בצד האחר של הקשת נמצאים גינות וגנים לגדולים ולקטנים. באשר לתזונה שלנו ? גם שם מומלץ להרבות בירוק ככל הניתן.
למעשה בממלכת הצומח הכלורופיל אחראי על הצבע הירוק של העלים והצמחים. הכלורופיל מוביל ומטמיע ערכים תזונתיים ובריאותיים בצומח. עד כמה הכלורופיל משמעותי ניתן לאמוד בתקופה של סתיו ואביב. עם בוא הסתיו – משנים העלים את צבעם מירוק לצהוב – אדום – חום – שלכת

הירוק היום ירוק מאד, כיצד זה קורה ?

עלי העץ מזהים קיצור שעות של אור ושולחים איתות לשורשי העץ. מידע נוסף על התקררות הקרקע נאגר בשורשי העץ. מידע זה גורם לעצירת אספקת פוליסכרידים מהשורש אל העלים, חומרים אלו אחראיים על תהליך פוטוסינתזה עם האור ויוצרים כלורופיל בעלים. ברגע שאין אספקת פוליסכרידים נעצר תהליך זה. בעקבותיו נעצרים תהליכי חיים בעלים והם מתייבשים ונושרים. זהו תהליך בריא אשר שומר על העץ בתקופת החורף.
עם בוא האביב מתהפכים הסימנים הנרשמים בשורשי העץ ובתהליכי החיים ובכך נוצר תהליך לבלוב והתחדשות העלים והנוף של העץ, או אז הירוק היום ירוק מאד.

באם ניקח אם חשיבות הצבע הירוק מהעץ אל הגוף שלנו נוכל להסיק כי הצבע הירוק חשוב מאד לקיומנו ולבריאותנו. את תפקיד השורשים אנחנו מחליפים במערכת העיכול. היא זו אשר שואבת את המרכיבים התזונתיים מהמזון ומעבירה אותם לתאי הגוף על מנת לשמר תהליכי חיים.

בריאות נמדדת ביכולת הגוף לספק חומרי בניין וחומרים התומכים בתהליכי חיים תקינים וכן באספקת מרכיבים חיוניים להגנה על הגוף
מפני גורמים מחוללי מחלות.

לאורך אלפי שנים צבר האדם מידע חיוני אודות תזונה המשמרת בריאות ואריכות ימים. במרוצת הדורות התפתחה החקלאות והתעשייה.
על מנת להזין אוכלוסיות הולכות וגדלות התפתחו שיטות גידול, עיבוד ושימור מזון. בחלוף הדורות הפכה תעשיית המזון למשוכללת אך לעיתים רבות אבד הקשר בין מזון לבין הצורך האמיתי שהמזון צריך למלא. לא, לא רק את הבטן המזון צריך למלא ! מזון צריך להזין תודות למרכיבים שבו את כל התהליכים התומכים בחיים של הגוף ובבריאותו. עד כאן זו רק מחצית הדרך,

מדוע ?

לא מספיק לאכול מזון גם אם הוא מזון נכון ואיכותי, חשובה יותר מכול היא היכולת ספיגת החומרים החיוניים בגוף. מדהימה היא העובדה לכמויות המזון המתעכלות בגוף ומתפנות מהגוף מבלי שהן מצליחות להספיג בגוף חומרים נחוצים. לעובדה זו סיבות רבות ודי באם נמנה סיבות אחדות וחיוניות על מנת שהירוק היום ירוק מאד.

  • מערכת עיכול בריאה ומכילה חיידקים ידידותיים התומכים במערכת עיכול בריאה ויעילה.
  • מזון נקי מתהליכי עיבוד המנטרלים כל ערך תזונתי
  • מזון המכיל חומרי שימור, חומרי הדברה, חומרי טעם וצבע
  • מזון מהונדס גנטית ודל ערכים
  • שיטות בישול והכנה אשר הורגות כל ערך תזונתי
  • חוכמת היכולת לשלב סוגי מזון שונים אשר מעצמים ומשפרים את יכולת הספיגה
  • התעלמות ממדורי אוכל לסוגיהם, התעלמות מצווי אופנה במזון הכוללים גם מוסדות קולינריים אשר איבדו כל קשר בין בריאות למזון.
  • תזונה פרי מחשבה – תכנון תפריט לקטנים ולגדולים הבנוי על ערכים תזונתיים ומותאם לעונות השנה.

ועוד עצה קטנה לדרך…

את הארוחה (נא לבחור ארוחה אחת המתאימה ביותר לכל יום) יש לאכול במתינות. מומלץ בחברת המשפחה או אלו היקרים לכם.
יש לערוך שולחן שיראה אסטטי ומזמין וכך גם המזון המוגש לשולחן. את השלבים האחרונים של עריכת השולחן והגשת המזון מומלץ ללוות בתוספת של "ברכת מזון " פרטית ואישית, איש כפי אמונתו, זו המסורתית בדת משה וישראל או זו האישית בלב, בה אנו מודים על השפע והיכולת, על הטעמים, הצבעים והניחוחות וכמובן על התועלת התזונתית והבריאותית שהמזון מקנה לנו. התכוונות זו מעצימה את טעמי המזון של הארוחה, מצמצמת כמויות מזון הנובעות מאכילה רגשית ומשפרות תהליכי עיכול. צעדים אלו מחדדים את החושים ובזמן קצר תוכלו להבחין בסוגי מזון המועילים לכם ובסוגי מזון שתוכלו לוותר עליהם מטעמים בריאותיים, תזונתיים, מצפוניים ועוד. כל אלו יאפשרו לכם בכל יום לבחור באם

הירוק היום ירוק מאד…

או

האפור היום אפור מאד…

כלורופיל מולקולת החיים

במזון שלנו מצויים חומרים רבים המועילים לגוף ועוזרים בשמירה על בריאותנו. במזונות הירוקים ישנו מרכיב חשוב וחיוני במיוחד לשמירה על תפקודי גוף תקינים ולשמירה על הבריאות ואיכות החיים מרכיב ירוק זה הוא הכלורופיל. לעיתים נטען כי המוגלובין וברזל הם החומרים החשובים ביותר למניעת אנמיה. חשוב מאד להדגיש שקיים קשר הדוק בין אנמיה לבין חוסר בכלורופיל. זהו פיגמנט שמצוי בעיקר בצמחים, עלים ואצות והוא זה שעוזר להם לבצע את תהליך הפוטוסינתזה. בגוף האדם לכלורופיל יש תפקיד שונה. היות והוא דומה מאוד להמוגלובין
הנמצא בתאי הדם האדומים. הכלורופיל הוא זה שמקנה לדם את צבעו האדום, והוא עוזר להוביל חמצן לתאי הגוף. כלורופיל משמש כאחד המרכיבים העיקריים ביצירת חיים אצל צמחים. כל מה שטוב לטבע טוב גם לגוף האדם, ולכן הכלורופיל מספק גם לנו שפע תועלות בריאותיות כלורופיל מגן על כל הגוף מפני חומרים מסרטנים. כלורופיל עוצר את תהליך חילוף החומרים של כימיקלים מזיקים בגוף אשר גורמים נזק לדנ"א, והוא נמצא במחקרים כמועיל מאוד למניעת גידולים סרטניים.

כלורופיל מבנה כימי

לכלורופיל מבנה כימי שעוזר לו להפריד מתכות כבדות מהדם ולסלק אותן מהגוף, הימצאות מתכות כבדות בגוף עלולה לגרום לנזק מוחי, משום שהוא נוטה להצטבר במוח, וביכולתו לפגוע גם במערכת השתן, מערכת העיכול ומערכת הנשימה. כלורופיל מחזק את המערכת החיסונית ומשפר את יכולת הגוף לספוג והטמיע מגנזיום בגוף, המגנזיום חשוב למניעת אנמיה וגם מסייע במניעת לחץ דם גבוה, שומר על בריאות הלב, מסייע לעיכול תקין ומסייע לחולי סוכרת ובמניעתה.

על מנת להזין את הגוף בירוק במיטבו ניתן להשתמש בתוסף התזונה אנרגרין

 

Print Friendly, PDF & Email
שתף
הויטמינים של חגית עובדים בצורה יעילה איכותיים מאוד והשרות של חגית מקצועי מאוד ואיכותי
אבי קדמי
אבי קדמי
10:47 19 Jan 21
בגלל המקצועיות.
בגלל הניסיון.
בגלל האיכות.
וגם בגלל השירות
(-:
Mikiy Porat
Mikiy Porat
18:47 12 Oct 20
איזה כיף שיש מקצוענים כמו חגית!
אני ממליץ על התוספי תזונה נבחרות שהיא מציעה .
אריק סלע
אריק סלע
19:41 13 Feb 20
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב ברפואה סינית. חשוב לי גם להגיד שהשירות שהיא נותנת הוא נפלא. 👍
Denis Tseitlin
Denis Tseitlin
15:31 18 Jan 20
לחגית יש מוצרים מעולים, ממוקדים ויעילים! - במיוחד התחברתי תוספי התזונה החכמים . https://www.hagits.com/product-category/%d7%aa%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%99-%d7%aa%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%97%d7%9b%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%99%d7%99%d7%97%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%a6%d7%9e%d7%97/
Uri Vered
Uri Vered
10:16 08 Dec 19
חגית שחף אדם נפלא, גם כמטפלת היא מצויינת אם ברפואה סינית ואם בשיטות אחרות שהיא שולטת בהן.
חגית שחף בעלת ידע עצום בכל תחומי הרפואה (גם קונבנציונלית וגם משלימה), גם הפורמולות שהיא מייצרת מאוד אפקטיביות, באופן אישי אני מסתייעת בה רבות ובזכות כך זוכה לשמירה על בריאות טובה.
אני מטופלת על ידי תמרה, וצמחי המרפא של חגית החליפו בהצלחה רבה את הטיפול הקונבנציונלי בו הייתי מטופלת, תודה רבה בהערכה רבה!
Anat Aderet
Anat Aderet
09:50 16 Oct 19
שירות נפלא. אנשים מהממים.
Barak R. Shaked
Barak R. Shaked
12:46 05 Aug 19
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב בצמחים, רפואה משלימה בכלל ורפואה סינית. כמטפלת בעצמי ברפואה משלימה אני ממליצה מאוד על הפורמולות של חגית. הבן שלי הפסיק להרטיב אחרי שנים לאחר ששום דבר לא עזר, מטופלים עם בעיות אוטואימוניות, כאבים ובעיות הורמונליות חוו שינוי משמעותי לאחר לקיחת פורמולות של חגית.
תמרה גולדמן
תמרה גולדמן
15:05 24 Apr 19
חגית מקצועית ,עניינית,הגונה.פתרה בעיות רפואיות שלא נפתרו במשך שנים! בכל עת היא עוזרת, בכל בעיה קטנה וגדולה לקטנטנים,נוער ומבוגרים- לה הפתרונות.
ממליצה בחום על חגית פורצת דרך ,יש לה ראייה רחבה ומעמיקה בתחומה.
.
אתי ברקוביץ
אתי ברקוביץ
16:22 20 Mar 19
חגית עוזרת לכלב שלנו עם חרדות קשות עם שילוב מנצח של צמחי מרפא ושמן פסיפלורה.
ממליצה בחום ובאהבה כי היא יודעת מה היא עושה.
💙🙏🏼
Netta Koren
Netta Koren
18:49 26 Nov 18
הגעתי במצב לא טוב אם מדדים מעבר לסקלה תודה רבה על העזרה וטיפול הקשוב.
בזכותך אני מרגיש הרבה יותר טוב.
Ziv Barb
Ziv Barb
15:06 06 Aug 18
js_loader
Call Now Button