המלצות על חגית שחף

31/03/14

חגית היקרה

המלצות על חגית שחף, תודה רבה על הטיפול המסור והמועיל. באתי אליך עם כאבים חזקים בסינוסים ולאחר טיפולים חוזרים ונשנים בתרופות כימיות שלא עזרו הגעתי אליך ואת נתת לי תזונה חדשה ומועילה ותוספי תזונה מתאימים. היית שליח של הקב”ה להוציא אותי מזה ולהכניס אותי לצורת חיים חדשה ובריאה וכן יש אפשרות גם לאכול מאכלים אסורים אבל היום אני יודעת מה מותר ומה אסור ומהי הדרך.

האיבחון היה מקצועי ונהדר וכן הטיפול תודה רבה

א. נ. (שם שמור)

נ.ב. התזונה גרמה גם להורדה ניכרת במשקל


17/02/12

הערכה

אני רוצה להודות לך על האתר הנפלא שלך ששופע בריאות ואהבה. אמנם אני מהצפון אך אני עוקבת אחרי ההרצאות בנושאים מעניינים וחשובים. את אשה מיוחדת ויפת נפש אשר יודעת להעניק ולחלוק מידע חשוב לחיים בריאים, אני מאד מעריכה אותך, את חוכמתך ואת סקרנותך, את מקסימה. אני לומדת ממך המון, לשיפור אורח החיים והמון תובנות הפנמתי מהידע הנפלא שאת חולקת עם כל מי שקיבל ממך את הכתובת שלך. תודה ענקית ואם אפשר גם חיבוק חם.
נ.  מאלון הגליל


12/02/10

המלצה על חגית שחף

על חגית ניתן להעיד בהרבה תחומים. יש הרבה מטפלים ברפואה אלטרנטיבית, כמעט כחול אשר על שפת הים…… אך למצוא מיומנות ועומק מקצועי עם קישורי ידע רחבים ביותר – כאלו יש יחידי סגולה. חגית אחת מאלו.  הרצאות בוקר שחגית נותנת מידי יום רביעי חגית מארחת אצלה להרצאת בוקר. כל פעם פוקוס על תחום הקשור בבריאות גוף נפש. המידע שחגית מספרת עליו מעניין ביותר בשל תוכנו גם בשל ידע עצום שיש לה. משלבת את הידע שלה עם דוגמאות וסיפורים, עושה את זה קליט ורלוונטי. הפתיעה אותי כי מסתבר שוב……. ששוה לדעת כדי לבחור טוב לפי הצורך שלי ביומיום……. או כאשר מעורר צורך לא עלינו דחוף יותר…..
אורנה בארי


18 אוקטובר 2012

הבעת תודה

ברצוני להודות לחברת ניוויס ששימוש במוצריה עזר לי מאד וכן לאשתי חגית שחף.

להלן תיאור הנסיבות:

צפון מערב קנדה, מעבורת מביאה אותנו ל-NANAIMO שבאי ויקטוריה, הדרך מדהימה ביופיה וחוצה את האי, בדרך אנחנו רואים יערות, מפלי מים ופסגות מושלגות, לישובים ולשמורת הטבע ישנם שמות אינדיאנים.

הדרך נגמרת בישוב הציורי TOFINO זהו הישוב הצפון מערבי ביותר שבקנדה שאליו מגיע כביש סלול, מכאן והלאה יש רק שמורות של אינדיאנים שהדרך אליהם היא באמצעות סירה בלבד.

מצאנו אכסניה קטנטנה על גבעה שמשקיפה על המפרץ של הישוב שעל שפת האוקיינוס, סביב פסגות מושלגות ומתחתיהן מדרונות מיוערים בצפיפות עד לקו המים. המראה מדהים וגורם להתרגשות.

בחנות השכונתית מכרו לנו לחם, ירקות, אבוקדו וכן דג סלמון בר אפוי מתוצרת מקומית. הכנו ארוחת ערב לתפארת חתוכה לפרוסות נאות על גבי מגש, בחנות מכרו לנו שקיות של חליטת צמחים. הכל מוכן לארוחת ערב מול חלון ענקי שממנו נשקף נוף מדהים ושקיעה מאוחרת בסביבות השעה 22:00 כי רק אז שוקעת השמש. המים בקומקום רתחו ובחוץ הטמפרטורה צנחה לאפס מעלות וסביב שקט מדהים.

קמתי למזוג לנו חליטת צמחים…… הכאב היה נוראי, ליטר של מים רותחים נשפך על שתי ידיי ועל ירך ומותן ימין, מי עוד זוכר כי הקומקום מחובר בכבל חשמלי לשקע שבקיר והוא לא נשלף ? פשוט הרמתי את הקומקום והלכתי לאחור, הכבל היה קצר ואכזר ולא השתחרר, המים הרותחים נשפכו עלי, הלם וכאב… מים קרים בלי סוף וכל נסיון להפסיק העלה מיד את רמות הכאב הנוראי, רק יציאה בעירום לקור המקפיא שבחוץ המעיטה את עוצמת הכאבים, העור הפך לאדום סגול כהה ושלפוחיות ענק החלו להופיע, ברגע זה נכנסה חגית לפעולה, “רסס מי פה” ריססתי על ידיי ועל הירך והמותן.

ריבונו של עולם, מה עושים? בית חולים קרוב נמצא במרחק של יומיים נסיעה, ביטוח רפואי יש לנו, נבקש פינוי בטיסה…. ומה נעשה עם הרכב השכור שאי אפשר להפקיר???

“תמרח שכבה עבה של קרם ריבאונד” אמרה חגית, יש לי בתיק שפרפרת חדשה שאותה לקחתי לשימוש במידה ונשתזף אבל לא התכוונתי לכוויות…… לאחר 48 שעות של מים קרים, מי פה ושכבות של ריבאונד יכולתי לחבוש את המותן והירך, ללבוש בגדים ולצאת לדרך. כשהגענו חזרה עד למעבורת מצבי היה כזה שאפשר לנו להמשיך בטיול כפי שתכננו. חלפו שבועיים נוספים ובערב סיומו של טיול מדהים בחופיה המערביים של ארה”ב ברצוני להודות תחילה לחגית שחף עבור התושיה והתמיכה, לחברת NEWAYS על המוצרים המדהימים, קרם ריבאונד Rebound שהרגיע את הכאב ועזר רבות בשיקום והחלמה של כוויות בדרגה שהיתה אמורה לאשפז אותי לתקופה ממושכת. מי הפה Eliminator המדהימים שעזרו לי לעבור את כל תהליך ההחלמה ללא זיהומים דלקות והסתבכות של המצב.

ולסיום: כאשר ביש מזל פוקד אותך ברגע לא צפוי, רצוי שמוצרי NEWAYS יהיו בהישג ידך…

תודה רבה NEWAYS

דודי שחף
שתף