חגית שחף ובית הצמחים של חגית שואפים ועושים כל מאמץ על מנת לספק חווית שימוש מיטבית באתר לכלל הציבור ולציבור בעלי מוגבלויות, התאמת הנגישות עשויות כך שכל אדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את כל המידע, הטיפולים והשירותים הניתנים לכלל לקוחותינו באופן עצמאי ושיוויוני. חגית שחף ובית הצמחים של חגית עושים מאמצים רבים על מנת לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר. זאת בדגש על צרכי ציבור בעלי מוגבלויות. התאמות הנגישות באתר הבית בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013 ,לתקן הישראלי ת"י 5568 לנגישות תכנים באינטרנט לרמה AA המבוסס על הנחיות תקן בינלאומי 2.0WCAG לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי. התאמת הנגישות נבדקה בדפדפנים המובילים כגון chrome Firefox ו- Internet Explorer. בגרסאות האחרונות, וכן שימוש בטכנולוגיות מסייעות מסוג קורא מסך (NVDA) הנגשת אתר האינטרנט בוצעה על ידי דיגימה בניית אתרים.

הסדרי נגישות מבנים

הסדרי נגישות הקיימים בקליניקה ובמשרד המכירות אשר נמצאים ברח' הצלע 5 רמת גן קיימת חניה צמודה בכתובת הנ"ל וכן חניית רכב נכה בסמטת הצלע 5 רמת גן קיים רצף גישה מהחניה בעל שיפוע נגיש ו-2 מעליות. אנו מתירים כניסת בעלי חיים המיועדים לסיוע לבעלי מוגבלות.

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.
משרדנו מאמין ופועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר:

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.
האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.
לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

אמצעים נוספים ליצירת קשר

  • חגית שחף – 0505740431
  • משרד – 035753877
  • שרות לקוחות – 0507937756
  • רכז הנגשת האתר: דוד שחף 0507937760

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

אם נתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן. hagits@hagits.com duvduve@gmail.com sunstar@zahav.net.il https://www.hagits.com/צור-קשר/

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם: דוד שחף
טלפון: 0507937760
דוא”ל: duvduve@gmail.com

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 30/11/22

שתף