חגית שחף  ובית הצמחים של חגית פועלים בהתמדה על מנת לשמר מסורת רבת שנים של שמירה על בריאות ואיכות חיים וזאת מתוך ערך עליון של כיבוד האדם והסביבה. שמירה על מצוינות, תודעת שירות וחדשנות. היעדים המובילים הם בריאות ואיכות חיים הנובעים ממסורת רבת שנים של חיוביות ושמחה.

חגית שחף

חגית שחף ילידת ישראל, עוסקת מזה 36 שנה בטיפולים המשלבים רפואה סינית, צמחי מרפא, דיקור סיני מסורתי, תוספי תזונה, תזונה סינית, ייעוץ תזונתי, ורפואת אורח חיים. חגית שחף בוגרת האוניברסיטה העברית ירושלים, ביה"ס לרוקחות במגמת רפואה סינית, פילוסופיה סינית ובנושאי רפואה סינית, אבחון, דיקור וצמחי מרפא. הצמחים של חגית הם בית היוצר לפורמולות צמחי מרפא באישור משרד הבריאות. חגית שחף משלבת טיפולי גוף נפש בשיטת המסע, חגית שחף מוסמכת על ידי ארגון המסע העולמי של ברנדון בייס.

חגית שחף בוגרת ביה"ס לסיעוד של בית החולים שיבא בדיקור סיני וכן התמחות מקצועית במסגרת אגף השיקום – רפואה משלימה של בית החולים.

חגית שחף בוגרת ומוסמכת מגמת לימודי צמחי מרפא סיניים במסגרת האוניברסיטה העברית בירושלים.

הסמכה עבור לימודי צמחי מרפא מערביים ותוספי תזונה במסגרת האוניברסיטה העברית בירושלים.

הסמכה עבור לימודים והתמחות בתזונה טיפולית סינית, במסגרת האוניברסיטה העברית בירושלים.

לימודים והתמחות בפילוסופיה סינית בנושאי רפואה שמשלבים עבודת גוף-נפש במסגרת בית הספר האירופאי במגמת רפואה סינית מסורתית בפריז, צרפת.

לימודים והתמחות במגוון שיטות טיפול סיניות והוליסטיות.

חגית שחף עוסקת במרפאתה באיבחון וטיפול בעזרת שיטות טיפול סיניות מסורתיות ובשיטות מערביות המקובצות יחדיו לרפואת אורח חיים הכוללים תזונה מאוזנת, פעילות גופנית, איזון נפשי, טיפולי גוף נפש, רפואת צמחים סינית מסורתית ורפואת צמחים מערביים וכן בתמציות פרחי באך.

לימודים והתמחות בטיפולי אוזניים בעזרת נרות הופי.

חגית שחף משלבת בעבודתה טיפולי הילינג אנרגטי כחלק אינטגרלי מתהליכי הטיפול.

לימודים והתמחות בטיפולי גוף נפש בשיטת המסע.

תארים ותעודות הסמכה


פורמולות טיפוליות

פורמולות טיפוליות מבית הצמחים של חגית הינן סדרה של פורמולות צמחי מרפא אשר פותחו על ידי חגית שחף על מנת להעניק למטופלים פתרון איכותי וממוקד הבנוי על בסיס פילוסופיה של רפואה סינית באיכות מעולה של פעילות וריכוז.

כל מרכיבי הפורמולות נבדקים ועומדים בתקני איכות מחמירים ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

חגית שחף עוסקת במרפאתה במגוון רחב של טיפולים המכוונים אישית על פי צרכיו האישיים של המטופל על מנת לתמוך, לאזן, ולסייע למטופל לשקם, לשפר ולשמר את בריאותו ואת איכות חייו.