לוניסרה
לוניסרה
ינואר 20, 2022
תבשיל-דגנים-חורפי
תבשיל דגנים חורפי
פברואר 2, 2022
לוניסרה
לוניסרה
ינואר 20, 2022
תבשיל-דגנים-חורפי
תבשיל דגנים חורפי
פברואר 2, 2022

ראש השנה הסיני 2022

ראש השנה הסיני 2022

שנה סינית חדשה 2022 שנת נמר שחור ביסוד מים.

ראש השנה הסיני 2022 מתאפיין בתכונותיו ובאופיו הנמרץ של הנמר.

” אני השינוי המופלא.
כל העולם הוא הבמה שלי.
אני סולל נתיבים חדשים.
אני מחפש את הבלתי מושג.
אני מנסה את כל הלא מושג.
אני רוקד את ריקוד החיים.
בואו איתי לרכב על הסחרחרה.
תראו את כל הצבעים והאורות המנצנצים במופע שאין כמותו.
אני הנמר. ”

מוצרים שמוזכרים במאמר שעשויים לעניין אותך

שנת נמר 2022 מתחילה בתאריך 1 פברואר ומסתיים בתאריך 21 ינואר 2023.
נמר ביסוד מים הינו רחב אופקים. תמיד שואף לרעיונות חדשים ולחדשנות. נמר ביסוד מים מחונן בראייה אובייקטיבית ומעמיקה של הדברים. יסוד מים משולב עם אנרגיית הירח של הנמר גורם לו להיות רגוע יותר, למרות שהשנה היא שנה של יאנג. הנמר אנושי יותר ושופט את האמת בצורה בהירה, רגיש לתחושות של האחרים. היכולת הזו לתקשורת גורמת לנמר להיות מועמד מצויין העוסק ביחסי ציבור או בכל גוף תקשורת. הוא נמר ריאלי והיד שלו על הדופק של אנשים אחרים. הנמר מיומן ביצירת עיסקאות. יכולות החשיבה של נמר ביסוד מים הן הרבה מעל הממוצע, אך כמו רוב הנמרים הוא הרבה פעמים מבזבז יקר בהתמהמהות במקום בפעולה.
השעות בשעון שהן שעות נמר הן 03:00 – 05:00. בשעות אלה הנמר מאד ערני, עם שיניו וציפורניו במצב מוכנות במיוחד בזמן שהוא כועס. מצבי הרוח המשתנים של הנמר גורמים לכך של יהיה רגע דל בקרבתו. החיים של הנמר מלאי התרגשות זהו חלק מטבעו. הוא מאד אימפולסיבי ומצד שני הססני.

האישיות של הנמר.

בתרבות המזרח הנמר מסמל כוח, תשוקה ותעוזה, מרדנות, צבעוניות ואופי בלתי צפוי. הנמר דורש יראת כבוד והערכה מצד כל הייצור האחרים. חוסר הפחד שלו ויכלותו כלוחם נערצים כסמל להגנה בפני שלושת הרוחות המסוכנות לבית. שלושת הכוחות הם: אש, גנבים, ושדים. יליד מזל נמר הוא האדם החשוב שיהיה בסביבה. הוא נותן לך הגנה מועדפת יחד עם האישיות הדינמית שלו. האימפולסיביות והרעננות של אדם יליד מזל נמר הן תכונות הסוחפות את האחרים. הנמר מלא מרץ ואהבת חיים. הוא מגרה בתכונות אלו את הסובבים אותו. הנמר מעורר את הרגשות האלו בסובבים אותו או למען האמת הוא מעורר את כל הרגשות מלבד אדישות.
הנמר אוהב להיות במרכז ההתרחשות של החיים. הוא חסר מנוחה וחסר זהירות. הנמר תמיד מוכן לפעולה בכל מצב וכאשר מצטרף לזה אופיו החשדני וחוסר סבלנותו הוא נוטה להסס ואז לעשות החלטות חפוזות. נמר מתקשה להחליט כשהוא עצוב. הנמר הינו מהיר חימה אך גם כנה, יעיל ונדיב.

תכונות של ילידי מזל נמר

לנמר יש חוש הומור נהדר. לכל הנמרים ישנם חושים הומניטריים חזקים. ילידי מזל נמר אוהבים תינוקות. הם יהיו אלו שיטפלו בבעלי חיים בסכנת הכחדה, בעלי חיים פצועים או יתומים, צמחים אקזוטיים או כל דבר שלוכד את תשומת ליבם. הם מגדלים וחולקים את ביתם עם חיות מחמד רבות. כל דבר שמעניין אותם יהפוך למרכז חייהם וכל השאר יהיה משני.
הנמר תמיד עושה דברים במלוא המחויבות, לא קיים דבר פחות מ 100% ואף יותר.

תכונות אופייניות

ילידי מזל נמר הינם אנשים חושניים ורבים מהם מעורבים בעולם האומנות ובמיוחד כאנשים צעירים, חלקם גם בבגרותם נותרים חלק מעולם האומנות.
שאיפות והרפתקנות הן חלק מרכזי בחייהם. התנועה של ילדי הפרחים בשנות ה -60 היתה תנועה של אנשים באנרגיית נמר. הנמרים הינם אנשים אופטימיים, אינם רכושנים או דאגנים בנושאי ביטחון. יליד מזל נמר בוטח במזלו ובכריזמה שלו הם אלו שיביאו לו הצלחה. יש להם שלב בחיים בו הם פועלים ללא התחשבות במוסכמות בצורה שבה האחרים חולמים כל חיים לעשות. ילידי נמר יהיו אלו שיעשו צניחות חופשיות, צלילה למעמקים, נסיעות למקומות מרוחקים בטבע, או שיעברו להתגורר במקומות מבודדים או רחוקים. הם יעשו כל מה שמורד במוסכמות חברתיות. יליד מזל נמר חייב להביע את עצמו, להמציא את זהותו ולעצב את אישיותו. לקבוע את גבולות ההגנה שלו. מי שרוצה מערכת יחסים עם ילידי מזל נמר צריך להתאים את עצמו לשיגיונותיו, לכן קשה להם למצוא זוגיות יציבה. כאשר הם מצליחים זו תהיה מערכת מוצלחת מאד.

אנשים מפורסמים אשר נולדו בשנת נמר

טום קרוז, דמי מור, לאונרדו די קפריו, בטהובן, קארל מרקס, מרלין מונרו, אוסקר ווילד, אליזבת II  מלכת אנגליה.

תכונות מיוחדות לנמר שחור

כאשר הנמר מדוכא הוא זקוק להמון כנות וסימפטיה, אין לו מקום בתוכו להבנה באם הוא צודק בסיבות לדיכאון או שאינו צודק. להיגיון אין הרבה השפעה עליו ואיננו מנחם אותו. הנמר היה עושה מאמץ כפול על מנת לעזור לאחר באם המצב היה הפוך. בזמן כזה פשוט אחוז את ידו, תניח ידך על כתפו עד אר יצא ממצב הדכדוך.
הנמרה השחורה היא מארחת נפלאה. היא מחביאה את מלתעותיה וציפורניה לזמן שתזדקק להם. היא צרכנית אופנה ידועה, אספנית אומנות וחופשיה בדעותיה. בני מזל נמר אינם מחשיבים כסף כוח או פרסום זאת באם האגו שלהם נפגע. ילידי מזל נמר שחור הם אנשים מקסימים, אמיצים, מנהיגים, ממוקדי מטרה, ישרים מאד ובעלי נטייה להרפתקנות.

הפעם הקודמת בה היתה נמר שחור היא 1962. אלמנט המים אשר נותן לנמר את צבעו השחור הוא אלמנט השינוי. בסין העתיקה, נמר שחור היה מזל המיוחס לאומץ לב ולכוחות קסומים. הסינים האמינו כי נמרים שחורים מגולפים על משקוף הבית הרחיקו שליליות ושדים מהבית. שנה של נמר שחור היא שנה של שפע, הנמר יוצא לעשות כסף. שנה של חברויות וקשרים חברתיים טובים.

דברים אשר יביאו מזל טוב

מספרי מזל –  1, 3, 4, או מספרים הכוללים ספרות אלה כגון 13 או 43

ימי מזל –   16, 27 בכל חודש.

חודשי מזל – 10, 7, 3

צבעי מזל – כחול, אפור, כתום.

פרחי מזל –  סביון מלבין, שושן צהוב.

כיווני המזל – מזרח, צפון, דרום.

זוגיות מוצלחת לבנות ובני מזל נמר :

ילידי המזלות: סוס, חזיר וכלב.

קריירות מתאימות לבני מזל נמר:

פרסום, ניהול משרדים, סוכני נסיעות, שחקנים, סופרים, אמנים, טייסים,

בריאות

בני מזל נמר בדרך כלל נהנים מבריאות טובה. לעיתים די נדירות הם סובלים מהצטננות, שיעול וחום. הם פעילים ולכן הם אוהבים לעשות ענפי ספורט שונים. עם זאת, עליהם להימנע מפעילות גופנית מאומצת מופרזת, מכיוון שפעילויות מסוימות עלולות להוביל לנזק פיזי. כאשר הם מעורבים בפעילות גופנית בחוץ, עליהם לשים לב במיוחד לתרגילי חימום. תרגילים אירוביים, כמו ריצה, מתאימים לשמירה על כושר. הנמרים הם אנרגטיים ויש להם התלהבות רבה בעבודה. כשהם מרגישים מותשים לאחר עבודה של שעות ארוכות, הם צריכים קצת רגיעה כדי להתרענן. שנת נמר שחור 2022 תתאפיין בפריצות דרך בנושאי בריאות ורפואה

שנה טובה

Print Friendly, PDF & Email
שתף
שנדבר? דילוג לתוכן